info
info

Vymyslete námět na crashtest a vyhrajte smartphone!

Huramobil.cz si pro vás připravil dlouho očekávanou soutěž o mobilní telefon Huawei II Y6 Pro. Pokud chcete vyhrát i vy, vymyslete námět na crashtest 5 mobilních superhrdinů. Napište jej pod naše video na kanálu YouTube či Facebook a pokud nás zaujme, natočíme jej a můžete začít sbírat "lajky". Video s největším počtem lajků, vyhrává :)

Vymyslete námět na crashtest a vyhrajte smartphone!

Huramobil.cz si pro vás připravil dlouho očekávanou soutěž o mobilní telefon Huawei II Y6 Pro. Pokud chcete vyhrát i vy, vymyslete námět na crashtest 5 mobilních superhrdinů. Napište jej pod naše video na kanálu YouTube či Facebook a pokud nás zaujme, natočíme jej a můžete začít sbírat "lajky". Video s největším počtem lajků, vyhrává :) 

Pravidla soutěže

1. Vyhlašovatel soutěže
Vyhlašovatelem soutěže pořádané pod názvem "Soutěžíme o Huawei Y6 Pro" (dále jen „soutěž“) je obchodní společnost NetComp, spol. s.r.o., se sídlem Bělehradská 47, 120 00 Praha 2, IČ: 25144413, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 53325 (dále jen „vyhlašovatel“).

2. Doba platnosti soutěže
Soutěž probíhá od jejího vyhlášení umístěním videa na portál YouTube a Facebook. Konec soutěže určí vyhlašovatel v průběhu jejího konání, nejpozději však 15. 5. 2017. Vyhodnocení soutěže probíhá týmem pracovníků vyhlašovatele na základě stanovených pravidel. 

3. Účastníci soutěže
Účastníkem soutěže se může stát jakákoliv fyzická osoba starší 15 let, která má trvalé bydliště na území České republiky (dále jen „účastník“).  Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci obchodní společnosti NetComp, spol. s.r.o., ani osoby jim blízké dle ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

4. Pravidla soutěže
Cílem účastníka soutěže je vymyslet co nejoriginálnější, avšak uskutečnitelný, námět na společný crash test telefonů – Aligator RX 510, Aligator RX 550, Evolveo Q8, Hyundai HP403Q, Samsung XCover 3. Test bude točen formou seriálu a náročnost podmínek na zničení se bude postupně zvyšovat. Náměty soutěžící mohou umístit pod jedno ze soutěžních videí na portále YouTube či Facebook. Vyhlašovatel má výhradní právo si sám zvolit, které z došlých námětů zpracuje ve formě videa.

Výhercem soutěže se stává účastník, jehož realizovaný námět videa, bude mít nejvíce „palců nahoru“. Sčítají se „palce nahoru" za sociální sítě Facebooka a Youtube po celou dobu konání soutěže. V případě vícenásobných námětů více účastníky má vyhlašovatel výhradní právo zvolit výherce. Každý účastník může zadat libovolný počet námětů. V případě, že dojde ke shodnému počtu palců u více videí, vyhrává to video, které bylo umístěno na sociální sítě Facebook a Youtube jako první.

Uživatel s výherním komentářem bude kontaktován a bude mu předaná výhra – telefon Huawei Y6 Pro.

5. Oznámení výhercům
Výherce bude o své výhře informován prostřednictvím YouTube či Facebook kanálu. Následně po výherci bude požadováno ověření.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 5. kalendářního dne ode dne konce soutěže.

K předání výhry dojde osobním předáním/zasláním mobilního telefonu do 30 dnů od vyhlášení soutěže.

6. Osobní údaje
Soutěžící uděluje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) svůj souhlas se zpracováním osobních údajů jím nahlášených v rámci soutěže za účelem předání výhry, či jiných otázek spojených se soutěží a za účelem informování o dalších marketingových akcích vyhlašovatele, jakož i nabízení produktů vyhlašovatele a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to po dobu 10 let ode dne začátku soutěže s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné.

Správcem osobních údajů ve smyslu zákona je společnost NetComp, spol. s.r.o., se sídlem Bělehradská 47, 120 00 Praha 2, IČ: 25144413 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 53325.

Soutěžící má právo svůj souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat písemnou žádostí doručenou na adresu sídla vyhlašovatele. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení vyhlašovateli. Odvolání souhlasu během trvání soutěže povede k vyloučení soutěžícího ze soutěže. Soutěžící má dále práva dle § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k informacím o zpracovávání údajů, které se ho týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na náhradu případné újmy podle příslušných právních předpisů.

Soutěžící má právo obrátit se na vyhlašovatele nebo přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, na adrese Pplk. Sochora 27, Praha 7, PSČ 170 00 v případě podezření z porušení svých práv.

Účastí v soutěži uděluje soutěžící pro případ, že se stane výhercem některé z cen, vyhlašovateli souhlas s uveřejněním svého jména, příjmení a obce, v níž má trvalé bydliště.

7. Závěrečná ustanovení
1. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.
2. Vyhlašovatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany vyhlašovatele, než ta, která jsou uvedena v těchto pravidlech.
3. Každý soutěžící se účastí v soutěži zavazuje dodržovat a neporušovat právní řád České republiky, ani oprávněné zájmy vyhlašovatele.
4. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo činit kdykoliv rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně změny pravidel, přerušení soutěže, pozastavení soutěže, předčasného ukončení soutěže nebo vyloučení jakéhokoli soutěžícího ze soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci, a to zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže nebo při podezření z nezákonného jednání nebo jiného závadného chování ze strany účastníka jako je např. manipulace s výsledky nebo jiné jednání ovlivňující nekalým způsobem výsledky soutěže.
5. Vyhlašovatel soutěže je oprávněn v souvislosti s předáním výhry v této soutěži požadovat, aby vítěz prostřednictvím osobního dokladu prokázal skutečnost, že je osobou výherce a je starší 15 let. V případě že tuto podmínku nesplní, nebude mu výhra v soutěži předána.
6. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností se soutěžící mohou obrátit s dotazem na e-mail: dotazy@huramobil.cz
7. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 21. 4. 2017.

Novinky na e-mail...Další podobné články

Galaxy S21 FE 5G nyní za 12 200 Kč, a navíc sluchátka Buds2 ZDARMA

Kateřina Červená | 18.05.2022
Galaxy S21 FE 5G nyní za 12 200 Kč, a navíc sluchátka Buds2 ZDARMA

Pokukujete po telefonu v epickém provedení? Teď nastal ten pravý čas pro koupi. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku mobilního telefonu Samsung Galaxy S21 FE 5G s neodolatelnou slevou a sluchátky Galaxy Buds2 zcela zdarma! Pořídit si Galaxy S21 FE 5G nebylo nikdy výhodnější!

Zobrazit celý článek

Dej nám rým a Huawei Y6 se stane tvým!

Petr Hudec | 14.11.2016
Dej nám rým a Huawei Y6 se stane tvým!

Huramobil.cz ve spolupráci se značkou Huawei si pro vás připravil soutěž o mobilní telefon Huawei Y6 Compact.

Zobrazit celý článek

Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Jan Nuc | 01.10.2019
Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Každoročně se slaví Mezinárodní den hudby 1. října a letos toto datum připadlo na úterý. Připravili jsme si pro naše zákazníky skvělé slevy ve výši až 35% na produkty od společností Lamax a JBL, a to do pátku 4. října. To není ale vše! Na našich sociálních sítích Facebook a Instagram můžete každý...

Zobrazit celý článek

K ohebnému telefonu Samsung nyní dostanete druhý telefon a extra slevu!

Kateřina Červená | 11.05.2022
K ohebnému telefonu Samsung nyní dostanete druhý telefon a extra slevu!

Pokukujete po telefonu s ohebným designem? Teď nastal ten pravý čas pro koupi. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku ohebných voděodolných telefonů Samsung Galaxy Z Fold3 5G a Samsung Galaxy Z Flip3 5G s neodolatelnou slevou a druhým telefonem zcela zdarma!

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.