info
info

Kurýrní služba - naše nejrychlejší doprava

Petr | 19.06.2017

Objednali jste si zboží a potřebujete ho mít u sebe co nejrychleji? Tak právě pro takové případy jsme spustili nejrychlejší možnost doručení.

Kurýrní služba - naše nejrychlejší doprava

Objednali jste si zboží a potřebujete ho mít u sebe co nejrychleji? Tak právě pro takové případy jsme spustili nejrychlejší možnost doručení. Objednávku vám tak nově zašleme kurýrní službou po Praze rychle a kvalitně. Navíc si můžete vybrat ze dvou doručovacích časů a to 60 minut nebo 120 minut. Záleží, jak moc pospícháte. Abychom vám mohli zboží doručit ještě v ten samý den, musíte u nás na eshopu Huramobil.cz vytvořit objednávku nejpozději do 17:00 hodin. 
 
Výhody kurýrní služby: 
- vysoká rychlost
- super kvalita
- žádné zdržování
- osobní jednání
- zboží rovnou k vám do ruky
- možnost vybrat si ze dvou časů 60 nebo 120 minut

Kurýr to nestihl, co teď? 
Přestože je čas doručení kurýrní službou garantován, mohou nastat situace, kdy se termín nestihne. Vezměte prosím na vědomí, že dopravní situace v hlavním městě je důležitá pro včasné doručení. Nejsme schopni garantovat včasné doručení zásilky zejména při doručování na okraj Prahy (Ruzyně, Zličín, Černý Most...). V každém případě vaše objednávka bude doručena v nejkratším možném termínu. 
V případě, že dorazí kurýr později, je v takových případech možné službu reklamovat pomocí online reklamačního formuláře. Ten vám bude doručen v emailu spolu s objednávkou, kde se také dozvíte více podrobností. V případě uznání reklamace vám bude částka vyplacena dobropisem.*

Něco navíc pro vás
Pro vaši spokojenost jsme navíc sestavili mapu oblastí, kde si můžete ověřit, že kurýr stihne doručit zboží ve stanoveném čase. To vám pomůže předejít reklamaci v případě, že se čas doručení nestihne. Mapu naleznete ve větším rozlišení zde

Jak kurýrovi zaplatit?
Platbu je možné uskutečnit v hotovosti při předání (dobírkou) nebo kartou online přes platební bránu. Při platbě kartou, prosím, počítejte s 2% příplatkem z ceny zboží. Kurýrní služba se nevztahuje na nákup na splátky.
 
Cena: do 60 minut: 349 Kč
         do 120 minut: 169 Kč 
 
* V případě, že kurýr přiveze objednávku později. Platí tyto podmínky:  
Cena: Nestihnuto do 60 minut = 169 Kč
          Nestihnuto do 120 minut = 99 Kč 


Ověřená kvalita
Kontakty
  • NetComp. spol. s r.o.
  • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
  • Tel.: +420 724 850 672
  • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.