info
info

Sonický kartáček na pleť TOUCHBeauty recenze

V době, kdy se roušky staly dennodenní součástí našich životů, si naše pleť zaslouží mnohem větší péči. A jejím základem je důkladné čištění. Proto jsme si vzala v redakci na pomoc speciální silikonový kartáček a otestovala jej. Jak to dopadlo?

Sonický kartáček na pleť TOUCHBeauty recenze

Dokážou zbavit make-upu, odstraní odumřelé buňky i černé tečky, vyčistí ucpané póry. Ale co víc: umějí redukovat i tvorbu vrásek. To vše slibují čisticí silikonové kartáčky na pleť, které poslední dobou získaly v beauty rituálech na oblibě. Na trhu jich najdete velké množství od různých firem v různém cenovém rozpětí. Já jsem testovala, cenově dostupný, sonický čistič od firmy TOUCHBeauty a ráda bych vám sdělila moje zkušenosti. 
 

TOUCHBeauty 1788 Sonický čistič pleti

Přiznám se, byla jsem ze začátku skeptická, avšak po pravidelném používání jsem byla nejenže mile překvapená, ale dokonce jsem si na TOUCHBeauty i zvykla a beru jej jako součást své denní rutiny.

Při používání kartáčku jednou denně se mi pleť zlepšila viditelně už po dvou týdnech. Možná k tomu samozřejmě přispěl i fakt, že jsem se vrátila k lepší kosmetice Biologique Recherche a že jsem také začala pleť čistit skutečně poctivě a pravidelně, oproti dřívějšku.
 

TOUCHBeauty 1788 Sonický čistič pleti

Čisticí kartáček si můžete vybrat ze dvou pastelových provedení (růžová, zelená) – já jsem si zvolila růžovou variantu. Přístroj opravdu dobře sedne do ruky. Je vyroben z bezpečného lékařského silikonu. Z obou stran má kartáček silikonové štětinky, které při používání pulzují a jsou určeny k čištění a masírování pleti. Na jedné straně naleznete o 50% větší hlavici kartáčku pro důkladnější čistění pleti a na druhé straně se nachází delší body, které rozšiřují dosah a zlepšují měkkost. Co musím na kartáčku ocenit je možnost nastavitelné rychlosti vibrací dle mojí aktuální potřeby. Další velkou výhodou je voděodolnost IPX6, díky které můžu kartáček vzít kdykoliv do sprchy a udělat si svůj malý rituál. 
 

TOUCHBeauty 1788 Sonický čistič pleti

Před každým použitím kartáčku je nejlepší se odlíčit, umýt si obličej, nanést svůj oblíbený čisticí kosmetický přípravek a jít na věc. Sonický čistič propláchnete ve vlažné vodě, stisknete tlačítko a spustí se vibrace. Celá procedura trvá 90 sekund, což si můžete dopřát, i když ráno spěcháte do práce. Uvidíte, že se vám vaše pleť odvděčí.   
 

TOUCHBeauty 1788 Sonický čistič pleti

Na trhu s kosmetikou máme různé čistící kartáčky na pleť, ale já jsem si TOUCHBeauty opravdu oblíbila. Sonický kartáček je praktický, multifunkční, a především procedura vám zabere jen pár sekund. Výsledek? Nebudu říkat, že moje pleť je zářivá jako nikdy předtím, protože by mi asi nikdo neuvěřil, ale minimálně se po odlíčení cítím svěžejší a pokožku mám jemnější, protože už jen minutové promasírování způsobí viditelný i citelný efekt.

A co vy? Už máte svůj sonický kartáček na pleť? Budu moc ráda, když mi napíšete do komentářů. :-)

~ Katka

Novinky na e-mail...


arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.