info
info
Prodejna v Praze 2 je otevřena pouze pro osobní odběry předem objednaného zboží. Pevné zdraví všem!
Dle výrobce...
Dle OS...

Hry od společnosti Supercell

Máme pro vás další várku parádních her. Tentokrát od jedinečné společnosti Supercell, která je jedničkou mezi vývojáři!

Hry od společnosti Supercell

Supercell je herní společnost se sídlem v Helsinkách, v San Francisku, Tokiu, Soulu a Pekingu. Navíc je označována za nejvýdělečnější firmu na světě a to od roku 2013. Jejich hry jsou k dispozici pro tablety a chytré telefony. Od svého založení v roce 2010 již Supercell přinesl na trh čtyři hry - Hay Day, Clash of Clans, Boom Beach a Clash Royale. Všechny se vyznačují skvělou hratelností a absolutní závislostí. Hry jsou navíc ke stažení zdarma, jde o tzv. free-to-play hry. Ta si pak na sebe vydělává tím, že nabízí výměnu reálných peněz za virtuální. To pak vede k rychlejšímu postupu. Pokud ale nechcete a máte trpělivost, ve hře nemusíte utratit ani korunu. 

Hay Day 
Tato hra spatřila světlo světa v roce 2012 na iOS, o rok později na Android a rychle se stala hitem a nyní patří mezi nejpopulárnější farmářskou online hry na mobilní telefony. Vaším úkolem je starat se o farmu, a stát se tak virtuálním farmářem. Pěstování plodin je základní složkou pro vaši obživu. Plodiny totiž může dále prodávat a získávat peníze. Postupně tak svoji farmu vylepšujete a můžete si dokonce postavit celé město. Hra je skvěle vymyšlená, s parádní grafikou. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Na internetu pak koluje spousta rad, jak být nejlepším farmářem. 

Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

 

Clash Of Clans
Nejoblíbenější hra od společnosti Supercell. Cílem této hry je budovat vesnici, kterou si postavíte z dostupných materiálů. Stavbu vaší osady si ale musíte rozvrhnout tak, abyste se co nejlépe ubránili nájezdům vašich soupeřů, kteří vám budou chtít ukrást suroviny. Vy pak na oplátku děláte nájezdy na vesnice soupeřů a snažíte se ukrást suroviny jim. Důležité je najít jejich slabinu a zaútočit správnými vojáky. Postupně získáváte stále více surovin, a tak si vylepšujete vesnici, budovy, hradby nebo vojáky. Zároveň se vám odemykají nové možnosti. Důležitou součástí hry je přidání se do klanu, ve kterém spolupracujete s dalšími hráči a vedete klanové války. Malé upozornění pro vás, hra je velmi návyková! :)

Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

 

Boom Beach 
Tato hra byla vypuštěna do světa v roce 2014 a stejně jako v předchozí hře je vaším úkolem vybudovat pevnost, která se bude účinně bránit pro nájezdům soupeřů. Ovšem děj se tentokrát odehrává na ostrově, kde chytře rozmisťujete různé zbraně, tak abyste co nejšikovněji bránili hlavní budovu. Vy pak musíte útočit na ostrovy soupeřů, které jste vypátrali pomocí radaru. Úspěšným útokem získáte potřebné suroviny na vylepšení základny. Navíc můžete bojovat s děsivým darebákem Bossem a odhalit jeho ďábelské plány. 

Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

 

Clash Royale 
Poslední hrou od herních vývojářů Supercell je Clash Royale. Zahrajte si v aréně s reálným hráčem a v reálném čase! Vaším úkolem je vyhrát duel a získat tak trofeje. Ve hře se pak dále zlepšujete a získáváte různé odměny. Hra se odehrává hlavně v aréně, ve které bojujete se soupeřem. Snažíte se zachránit své tři věže a naopak je svými jednotkami zničit soupeři. Kdo zničí více nebo všechny věže ve stanoveném čase (3 minuty), tak vyhrává. Vaše jednotky ale nemůžete vypustit na hrací plochu všechny, ale hezky jednu po druhé. Jelikož mají různé vlastnosti, musíte si rozmyslet, s kým budete hrát. 

Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

Novinky na e-mail...Další podobné články

Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

Petr Hudec | 14.07.2017
Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

V posledním díle našeho seriálu se podíváme na aplikace, se kterými můžete jednoduše poslat pohlednici. Ušetří vám čas a vy si můžete užívat skvělé dovolené o trošku déle.

Zobrazit celý článek

Hry od společnosti ZeptoLab

Petr Hudec | 10.05.2017
Hry od společnosti ZeptoLab

Zažeňte nudu a pojďte si společně s námi zahrát hry od společnosti ZeptoLab. Čekají na vás 4 super hry, které vám nesmí v mobilu chybět.

Zobrazit celý článek

Aplikace na cesty 7 . díl - Úprava fotografií

Petr Hudec | 07.07.2017
 Aplikace na cesty 7 . díl - Úprava fotografií

Udělejte z fotek vaší dovolené mistrovská díla! Stačí k tomu jen šikovná aplikace, která vám s úpravou pomůže. Jaké aplikace použít, tak to se dozvíte v předposledním dílu našeho seriálu Aplikace na cesty.

Zobrazit celý článek

TOP 5 vědomostních her

Petr Hudec | 19.04.2017
TOP 5 vědomostních her

Potrapte své mozkové závity a zahrajte si vědomostní hry, se kterýma zkrátíte dlouhou chvilku a navíc procvičíte hlavu.

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu...

Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.