info
info
Dle výrobce...
Dle OS...

Na český trh vstoupila značka Cube1

Petr Hudec | 10.11.2014

Na český trh vstoupil další výrobce mobilních telefonů z východu a to čínská značka Cube1. Vstup to byl naprosto fenomenální. Ihned prvním svým modelem G503 naprosto zabodoval v nezávislém testu na portálu idnes a vyhrál tak v soutěži nejlepší mobilní telefon do 3 000 Kč.

Na český trh vstoupila značka Cube1 Na český trh vstoupil další výrobce mobilních telefonů z východu a to čínská značka Cube1. Vstup to byl naprosto fenomenální. Ihned prvním svým modelem G503 naprosto zabodoval v nezávislém testu na portálu idnes a vyhrál tak v soutěži nejlepší mobilní telefon do 3 000 Kč.

Na českém trhu je opravdu spoustu výrobců a dodavatelů značek z Číny, ale kupovat ty naprosto nejlevnější, nebo obecně řečeno přístroje pod 2 000 Kč se asi nevyplatí, neboť rizik je spousta. Ať již je to ne příiš kvalitní výrobek, tak i absence kvalitního autorizovaného servisu. U značky Cube1 toto není problém. Distribuci na českém trhu včetně autorizovaného servisu zajištuje společnost Setos, která na poli distribuce mobilních telefonů působí od samého počátku a v současné době zastupuje distribučně i značky jako jsou Samsung, Nokia (dnes již Microsoft) a další významné výrobce. Autorizovaného servisu se tedy nemusíte obávat.

No a co Vám značka Cube1 nabízí za modely ?


Cube1 G503

jak již obrázek napovídá, jedná se o model s naprosto brilantním 5" IPS displejem, což je v této cenové kategorii poměrně nevídané. Samozřejmostí je výkonný hardware a to konkrétně 4 jádrový procesor a vybavenost poslední verzí operačního systému Android 4.4. Nechybí ani podpora 2 SIM karet, poslední verze Bluetooth 4.0, akcelerometr nebo GPS. Kompletní recezni na portálu idnes si můžete přečíst na tomto odkazu.Cube1 G44

G44 je šikovný smartphone, který nabídne kompaktní rozměry se 4" displejem, Androidem 4.4, podporou 2 SIM karet a 4 jádrovým procesorem.Cube1 K55


Už na první pohled je K55 designově povedený a zaujme svým tělem. Je štíhlý - má pouhých 7,9mm a celkové rozměry tedy 156 x 76,8 x 7,9 mm. V rukou se, i přes velké rozměry, velmi dobře drží a celkově působí elegantně.
Už na telefonu naleznete folii a druhou pak v balení spolu s plastovým krytem na zadní stranu.
Na horní hraně naleznete 3,5mm Jack konektor a microUSB konektor, na pravém boku tlačítko zapnutí/vypnutí a levém pak tlačítko hlasitosti. Na zadní straně najdete čočku 8MPx fotoaparátu a LED diodu blesku. Po krytem naleznete baterii, 2 sloty na SIM karty (č.1 microSIM a č.2 na klasickou SIM) a slot na microSD kartu. 

<

Novinky na e-mail...


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.