info
info

LG snižuje svá očekávání pro model V40. Prodej začne začátkem října a přijít má i V45 s 5G

Na špatné prodeje HTC i Sony jsme si mohli za poslední roky už zvyknout, ale bohužel to vypadá, že ke stejnému konci spěje také LG. Většina kdysi velkých výrobců, kteří pomohli založit ekosystém smartphonů s Androidem tak pomalu vymírá. LG na to reaguje minimálními objednávkami na výrobu své nadcházející vlajkové lodi, ale přesto má v plánu vydat hned v závěsu také její vylepšenou verzi.

LG snižuje svá očekávání pro model V40. Prodej začne začátkem října a přijít má i V45 s 5G

Kvůli nevalným prodejům modelu G7 se LG rozhodlo nasadit své cíle pro chystanou vlajkovou loď V40 mnohem níž, než bývá zvykem. A to už předtím nemělo LG nejvyšší cíle. Podle interních zdrojů prodala G7 jen polovinu z očekávaných 3 milionů kusů. Proto nyní údajně objednal výrobce součásti jen na 500 tisíc kusů V40. Jen pro srovnání si objednalo LG pro V30 součásti na 1,5 milionů kusů. Prodejní očekávání a cíle jsou tedy letos mnohem skromnější.

Zároveň vytvořilo LG údajně hned dvě verze V40 - nadupaný model “Phoenix” a ořezanější “Falcon”. Dokonce prý chtělo LG prodat vybavenější model Googlu, avšak ten odmítl, a tak tu máme namísto toho ohyzdný Pixel 3 XL s gigantickým výřezem. Objevily se ovšem názory, že Pixel, který výdáme na všech unicích, by mohl být oním levnějším modelem “Falcon”, kterého chce LG vyrobit 800 tisíc kusů. Vzhledem ke snaze Googlu vyrábět si vlastní hardware to ovšem není moc pravděpodobné. V každém případě se můžete podívat na finální vzhled, který si LG nechalo. Múžeme vidět skutečně tři fotoaparáty na zádech i notch vepředu.

Zajímavou zprávou je také údajně brzký příchod LG V45, jenž má být prvním telefon LG s 5G připojením na palubě. V45 má prý sdílet mnoho součástí s G7 a V40, čímž hodlá LG razantně snížit náklady. Displej i soustava fotoaparátů tak bude na chlup stejná jako u V40, ale V45 bude o maličko tlustší, jelikož ponese 5G modul. Nejsem si jistý, jestli LG dělá dobře, když vytváří samo ještě větší zmatek ve svém portfoliu a bude mít několik prakticky stejných a nepochybně drahých telefonů. Vypadá to, že strategie “vyrobíme si telefon, až bude potřeba” zatím moc v praxi využívána není. Každopádně je vydání LG V40 naplánováno na první týden října, jen pár dní po příchodu nových iPhonů.

Novinky na e-mail...Další podobné články

Seznamte se s novým Xiaomi Redmi Note 6 Pro s výřezem a čtyřmi foťáky

Michal Šrajer | 23.10.2018
Seznamte se s novým Xiaomi Redmi Note 6 Pro s výřezem a čtyřmi foťáky

Už pár týdnů nepředstavilo Xiaomi nový telefon a nebylo by to Xiaomi, aby to rychle nenapravilo. Dnes si tedy představíme detailně nové Redmi 6 Note Pro, což je v podstatě jen lehce upravené Redmi Note 5 s notchem a najdené se tedy o přímého nástupce, jak by mohl název naznačavat. I tak jde o vše...

Zobrazit celý článek

LG V40 ThinQ je tou pravou vlajkovou lodí od LG pro letošní rok

Michal Šrajer | 04.10.2018
LG V40 ThinQ je tou pravou vlajkovou lodí od LG pro letošní rok

Říjnové žně nám začínají s LG, které dnes představilo konečně svůj vlajkový model pro druhou polovinu roku. V40 ThinQ je vůbec prvním telefonem s celkem pěti fotoaparáty a má ten nejuniverzálnější hlavní fotoaparát. Za tu spoustu fotoaparátů a vlajkovou výbavu si ovšem nechá LG pořádně zaplatit, ...

Zobrazit celý článek

Recenze Huawei Mate 20 Pro

Michal Šrajer | 22.10.2018
Recenze Huawei Mate 20 Pro

A je to tady. Huawei konečně vypustil do světa svůj Mate 20 Pro a světa div se. Je to zase jeden z nejlepších telefonů roku a člověk musí smeknout, co všechno se do něj povedlo nacpat. Delší úvod si už ale odpustím, protože všechno podstatné se dozvíte v této recenzi a všem musí být už nyní jasné...

Zobrazit celý článek

Už víme, jak přesně bude fungovat všech pět fotoaparátů v LG V40 ThinQ

Michal Šrajer | 01.10.2018
Už víme, jak přesně bude fungovat všech pět fotoaparátů v LG V40 ThinQ

Jak se o LG V40 ještě před týdnem vůbec nemluvilo, tak nyní máme o tomto telefonu nové zprávy skoro každý den. Pouhé dva dny před oficiálním představení tak dostáváme od Evana Blasse konkrétnější ukázku, jak přesně bude fungovat všech pět fotoaparátů, kterými LG V40 ThinQ oplývá.

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu...

Ověřená kvalita
Kontakty
  • NetComp. spol. s r.o.
  • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
  • Tel.: +420 724 850 672
  • Po-Pá 9-18 hod.
  • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.
 
LiveZilla Live Chat Software