info
info

HURÁTIP: 4smarts tvrzená skla pro vaše mobilní miláčky

Všichni to moc dobře známe. Koupíte si nový telefon, ze kterého máte velkou radost, a při chvilce nepozornosti vám telefon upadne a rozbije se mu displej. Mnohdy oprava displeje vyjde na tisíce korun (záleží na modelu), a to není zrovna příjemný výdaj. Právě proto vždy doporučujeme přikoupit tvrzené sklo, jež vám může displej při pádu ochránit. Kvalitní skla vyrábí i značka 4smarts, která si zakládá na kvalitě zpracování a patří mezi oblíbenou značku nejenom v Německu.

HURÁTIP: 4smarts tvrzená skla pro vaše mobilní miláčky


V celé nabídce najdete tyto varianty tvrzených skel:

1)    Second Glass – samostatné sklo na displej telefonu
2)    360° Protection Set – ochranné sklo a zadní kryt

4SMARTS SECOND GLASS

Skla jsou vyráběná pomocí vysoce sofistikovaného produkčního procesu, který zvyšuje ohebnost a tvrdost skla. Základním pilířem je materiál s tvrdostí 9H. Jen pro představu, tvrdost diamantu je 10H. Pokud přemýšlíte, jestli je lepší ochranná fólie nebo tvrzené sklo, tak tvrzené sklo je několikanásobně tvrdší a ochrana displeje je větší. Tloušťka skla je pouze 0.3mm, takže jej na displeji téměř nepoznáte. Oleofobní vrstva zaručí, že nebudou na skle zůstávat otisky prstů.

Společnost 4smarts vyvinula speciální skla pro modely, který mají ultrazvukovou čtečku otisku prstů. Jedná se o modely Samsung Galaxy S10/S10+, Note 10/10+ a Galaxy S20/S20+/S20 Ultra.

Další provedení, které odlišuje určitě varianty skel SECOND GLASS jsou tzv. FULL FRAME. Pokud najdete v popisu, že sklo je typu Full Frame, tak se jedná o provedení, které kryje celý displej. U některých modelů bez tohoto označení není sklo kvůli zakřivení telefonu až úplně na kraj displeje.

Vyberte si to pravé sklo pro váš telefon ZDE.

 

4SMARTS 360° PROTECTION SET

Nejlepší varianta nákupu je tento set. Jedná se o sklo z řady Second Glass a zadního krytu. Máte stoprocentní garanci, že sklo bude pasovat do daného krytu a nemusíte hledat kompatibilní varianty od jiných výrobců. Hlavní výhoda je cena setu.

Kryty jsou vyráběné z polyuretanu a nabízí tak extra lehký a tenký design. Pomocí krytu ochráníte váš mobilní telefon před poškrábáním, pádem a nečistotami. 

Vyberte si set skla a krytu pro váš telefon ZDE

O ZNAČCE 4SMARTS

Značka 4smarts byla založena v roce 2014 v německém městě Augsburg. V krásném Bavorsku se nachází i sídlo firmy a hlavní sklad, ze kterého denně odchází spousta zásilek pro zákazníky z Evropské Unie. Od svého založení značka velice rychle roste, a to díky své kvalitě a dobrým nápadům, které řeší jejich tým profesionálů sídlící v čínském Shenzhenu. 
Mezi hlavní produkty patří příslušenství k mobilním telefonům.

Produkty značky 4smarts dlouhodobě sbírají v Německu řadu ocenění.

Novinky na e-mail...Další podobné články

Tipy na vánoční praktické a cenově dostupné dárky

Petr Hudec | 17.12.2021
Tipy na vánoční praktické a cenově dostupné dárky

Včera jsem vám přinesl speciální vánoční tipy na drobné dárky do 1000 Kč a dneska se spolu rozšoupneme a nebudeme vůbec brát ohledy na cenu. Ne, že bych vám nutně říkal jen o tom nejdražším, co je na trhu, protože nejlevnější produkt, co dnes uvidíte stojí 339 Kč, ale spíš vám dám takové tipy na ...

Zobrazit celý článek

AKCE: VMAX skla - čím více koupíte, tím větší je sleva

Michal Kužel | 07.07.2020
AKCE: VMAX skla - čím více koupíte, tím větší je sleva

Při nákupu více jak 3, 5, 10 a 20 ks dostanete velice zajímavou slevu.

Zobrazit celý článek

Tipy na vánoční dárky pod 1000 Kč

Petr Hudec | 16.12.2021
Tipy na vánoční dárky pod 1000 Kč

Existuje mnoho důvodů, proč je 1000 Kč je magická hranice pro nákup vánočního dárku. Někdo víc investovat nechce či nemůže, jiný hledá nějaký doplňující dárek k hlavnímu a někdo se vzájemně mezi blízkými dohodl na limitu. Důvody mohou být různé, ale co je častý problém spousty lidí je to, že by n...

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.