info
info
Prodejna v Praze 2 je otevřena pouze pro osobní odběry předem objednaného zboží. Pevné zdraví všem!
Dle výrobce...
Dle OS...

Foťáky, kam se jen podíváte. LG V40 má mít celkově hned pět fotoaparátů

Vypadá to, že ve světe smartphonů se v poslední době ustálila praktika, že čím víc všeho je tím líp. Displeje jsou stále větší, paměti se šplhají na donedávna nepředstavitelné kapacity a na počítání fotoaparátů nám za chvíli snad ani nebudou stačit prsty na jedné ruce. Důkazem bude pravděpodobně i na podzim očekávané LG V40, které má mít pro jistotu letos hned pět fotoaparátů.

Foťáky, kam se jen podíváte. LG V40 má mít celkově hned pět fotoaparátů

Už vcelku často se setkáváme s telefony, které mají duální nejen zadní ale i přední fotoaparát a třeba takový Huawei P20 Pro má na zádech hned tři fotoaparáty. Samozřejmě počet foťáků ještě nic neříká o kvalitě fotek a občas stojí za zvážení, jestli neměli výrobci radši dvakrát usilovněji pracovat na jednom fotoaparátu než se dělat s duálním. Nicméně korejské LG podle všeho silně věří ve velké počty foťáků, a tak se podle zdrojů Android Police dočkáme na podzim LG V40 hned s pěticí fotoaparátů. Prozatím přesně nevíme, jakého typu všechny foťáky budou, ale alespoň částečnou představu máme. 

Vepředu mají sloužit duální kamery buď k bezpečnějším a lepšímu rozpoznávání obličeje, nebo bude jedna z kamerek širokoúhlá pro skupinová selfie. Za zádech nás čeká tradiční sestava LG, kdy bude jeden klasický a druhý širokoúhlý fotoaparát, ale o typu třetího objektivu nevíme. Může se jednat o zoomovací teleobjektiv nebo černobílý senzor. Zbytek zařízení by měl údajně připomínat LG G7, takže máme očekávat skvělý Quad DAC pro kvalitní zvuk do sluchátek, výřez v OLED displeji, Snadpragon 845, čtečku otisků prstů na zádech či speciální tlačítko pro Google Asistenta.  

Novinky na e-mail...Další podobné články

Recenze LG Velvet 5G: Proč stojí za pořízení?

Petr Hudec | 16.09.2020
Recenze LG Velvet 5G: Proč stojí za pořízení?

Značka LG to nikdy ve světě mobilních telefonů nedotáhla nikam daleko i když to hodně dávno vypadalo, že by mohla udržet krok. Pak ale přišla série špatných manažerských rozhodnutí a dneska ten, který si jde koupit LG je asi hodně „core“ fanoušek a nebo sec sakra dobře ví, co vlastně chce. LG tel...

Zobrazit celý článek

Recenze LG G8s - Krasavec s nádherným displejem, ale horším foťákem

Petr Hudec | 13.08.2019
Recenze LG G8s - Krasavec s nádherným displejem, ale horším foťákem

Značka LG je s její divizí mobilních telefonů jako na houpačce. Někdy si prochází lepšími, jindy zase horšími časy svého vývoje. Upřímně řečeno, občas to vypadalo i tak, že mobilní telefony u LG nejsou zrovna prioritou. Nutno ale dodat, že korejský výrobce se především zaměřuje na domácí spotřebi...

Zobrazit celý článek
Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.