info
info
Rychlé doručení | Doprava zdarma při objednávce nad 5 000 Kč | Nevhodné vánoční dárky můžete vrátit až do 6.1.2023

Dej nám rým a Huawei Y6 se stane tvým!

Huramobil.cz ve spolupráci se značkou Huawei si pro vás připravil soutěž o mobilní telefon Huawei Y6 Compact.

Dej nám rým a Huawei Y6 se stane tvým!
Huramobil.cz ve spolupráci se značkou Huawei si pro vás připravil  soutěž o mobilní telefon Huawei II Y6 Compact. Pokud chcete vyhrát i vy, tak se stačí stát odběratelem našeho Youtube kanálu a následně pod soutěžní video vložit rým na slovo Huawei. Ten rým, který bude mít nejvíce like (palců nahoře) obdrží již zmíněný telefon Huawei!
 

Kompletní podmínky soutěže jsou na této stránce pod videem. ↓


 Pravidla soutěže o mobilní telefon Huawei Y6 II Compact 
 

1. Vyhlašovatel soutěže

Vyhlašovatelem soutěže pořádané pod názvem "Vyhraj Huawei Y6 II Compact" (dále jen „soutěž“) je obchodní společnosti NetComp, spol. s.r.o., se sídlem Bělehradská 47, 120 00 Praha 2, IČ: 25144413, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 53325 (dále jen „vyhlašovatel“).
 

2. Doba platnosti soutěže

Soutěž probíhá od jejího vyhlášení umístěním videa na portál Youtube do 2.12.2016.
Vyhodnocení soutěže probíhá týmem pracovníků vyhlašovatele na základě počtu vašich hlasů (palců nahoru).
 

3. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát jakákoliv fyzická osoba starší 15 let, která má trvalé bydliště na území České republiky (dále jen „účastník“).  Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci obchodní společnosti NetComp, spol. s.r.o., ani osoby jim blízké dle ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.
 

4.Pravidla soutěže

Cílem účastníka soutěže je vymyslet rým na slovo Huawei. Rým, který získá nejvíce like (palců nahoru), získá mobilní telefon Huawei Y6 Compact. Vulgární rýmy, nebudou počítány do soutěže a budou smazány. Vaše rýmy umísťujte pod soutěžní video na portálu Youtube.  Pořadatel soutěže bude počítat vaše “hlasy” v průběhu dne 2.12.2016 a výsledky soutěže vyhlásíme do 5 dnů od ukončení soutěže. Porota bude vybírat ze 3 rýmu, které budou mít nejvyšší počet like. 

 

Do soutěže jsou zařazeni všichni účastníci, kteří:

• Umístí pod Youtube video rým obsahující slovo Huawei
• Rým, který umístíte nesmí být stejný jako rým umístěný v příspěvku někým před vámi
• Jste odběratelem Youtube kanálu Huramobil.cz
 

5. Oznámení výhercům

Výherce bude o své výhře informován prostřednictvím Youtube kanálu, následně po výherci bude požadováno ověření jeho účtu. 
Výherce bude kontaktován nejpozději do 5. kalendářních dní ode dne konce soutěže.
K předání výhry dojde zasláním mobilního telefonu do 30 dnů od vyhlášení výherce.
 

6. Osobní údaje

Soutěžící uděluje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) svůj souhlas se zpracováním osobních údajů jím nahlášených v rámci soutěže za účelem předání výhry, či jiných otázek spojených se soutěží a za účelem informování o dalších marketingových akcích vyhlašovatele, jakož i nabízení produktů vyhlašovatele a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to po dobu 10 let ode dne začátku soutěže s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné.

Správcem osobních údajů ve smyslu zákona je společnost NetComp, spol. s.r.o., se sídlem Bělehradská 47, 120 00 Praha 2, IČ: 25144413 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 53325.
Soutěžící má právo svůj souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat písemnou žádostí doručenou na adresu sídla vyhlašovatele. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení vyhlašovateli. Odvolání souhlasu během trvání soutěže povede k vyloučení soutěžícího ze soutěže. Soutěžící má dále práva dle § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k informacím o zpracovávání údajů, které se ho týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na náhradu případné újmy podle příslušných právních předpisů.

Soutěžící má právo obrátit se na vyhlašovatele nebo přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, na adrese Pplk. Sochora 27, Praha 7, PSČ 170 00 v případě podezření z porušení svých práv.
Účastí v soutěži uděluje soutěžící pro případ, že se stane výhercem některé z cen, vyhlašovateli souhlas s uveřejněním svého jména, příjmení a obce, v níž má trvalé bydliště.
 

7. Závěrečná ustanovení

1. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.
2. Vyhlašovatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany vyhlašovatele, než ta, která jsou uvedena v těchto pravidlech.
3. Každý soutěžící se účastí v soutěži zavazuje dodržovat a neporušovat právní řád České republiky, ani oprávněné zájmy vyhlašovatele.
4. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo činit kdykoliv rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně změny pravidel, přerušení soutěže, pozastavení soutěže, předčasného ukončení soutěže nebo vyloučení jakéhokoli soutěžícího ze soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci, a to zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže nebo při podezření z nezákonného jednání nebo jiného závadného chování ze strany účastníka jako je např. manipulace s výsledky nebo jiné jednání ovlivňující nekalým způsobem výsledky soutěže.
5. Vyhlašovatel soutěže je oprávněn v souvislosti s předáním výhry v této soutěži požadovat, aby vítěz prostřednictvím osobního dokladu prokázal skutečnost, že je osobou výherce a je starší 15 let. V případě že tuto podmínku nesplní, nebude mu výhra v soutěži předána.
6. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností se soutěžící mohou obrátit s dotazem na e-mail: dotazy@huramobil.cz
Tyto podmínky jsou platné a účinné od 9.11. 2016.


 

Novinky na e-mail...Další podobné články

Microsoft 365 Personal na 12 měsíců zdarma

Kateřina Červená | 26.10.2022
Microsoft 365 Personal na 12 měsíců zdarma

Pořiďte si Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4 nebo tablet ze série Galaxy Tab S8 a získejte licenci Microsoft 365 Personal v hodnotě 1 899 Kč na 1 rok zdarma.

Zobrazit celý článek

Recenze: Výjimečné Huawei Watch D umí měřit krevní tlak!

Petr Hudec | 05.12.2022
Recenze: Výjimečné Huawei Watch D umí měřit krevní tlak!

Nositelná elektronika, respektive abych byl konkrétní, spíše hodinky se v poslední době vyvinuly do velmi sofistikovaných zařízení. Už běžné je měření kroků, srdečního rytmu, záznam prošlé trasy skrz GPS, měření okysličení krve už je také jakýmsi standardem a z monitoringu životních funkcí už chy...

Zobrazit celý článek

Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Jan Nuc | 01.10.2019
Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Každoročně se slaví Mezinárodní den hudby 1. října a letos toto datum připadlo na úterý. Připravili jsme si pro naše zákazníky skvělé slevy ve výši až 35% na produkty od společností Lamax a JBL, a to do pátku 4. října. To není ale vše! Na našich sociálních sítích Facebook a Instagram můžete každý...

Zobrazit celý článek

Vymyslete námět na crashtest a vyhrajte smartphone!

Petr Hudec | 23.04.2017
Vymyslete námět na crashtest a vyhrajte smartphone!

Huramobil.cz si pro vás připravil dlouho očekávanou soutěž o mobilní telefon Huawei II Y6 Pro. Pokud chcete vyhrát i vy, vymyslete námět na crashtest 5 mobilních superhrdinů. Napište jej pod naše video na kanálu YouTube či Facebook a pokud nás zaujme, natočíme jej a můžete začít sbírat "lajky". V...

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.