info
info

Aplikace na cesty 6. díl - Zábava

Petr Hudec | 30.06.2017

Hurá je tu pátek! S ním i další díl našeho seriálu s užitečnými aplikacemi na cestování. Dnes to bude o zabavení po cestě, aby vám utekla, co možná nejrychleji.

Aplikace na cesty 6. díl - Zábava

Prošvihli jste nějaký díl našeho seriálu? 
Každý pátek vám přinášíme seriál užitečných aplikací, které se vám jistě budou hodit a plánování dovolené vám usnadní. Podívejte se, co všechno už jsme vám poradili:

1. díl: Aplikace na výběr destinace 
V tomto díle jsme vybrali 5 aplikací, které vám usnadní plánování výletu nebo dovolené a to do zahraničí nebo po České republice. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-107/
 
2. díl: Aplikace na ubytování
Ve druhém díle naleznete top aplikace, se kterými si vyberete to nejlepší ubytování, abyste si dovolenou, co nejvíce užili. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-109/
 
3. díl: Aplikace na dopravu
Jak se nejlépe dostat na vaši dovolenou, a jak se pak pohybovat po městě, tak to jsme vám poradili ve 3. díl seriálu. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-113/ 

4. díl: Aplikace pro vaši bezpečnost 
Minulý týden jsme pro vás sestavili přehled aplikací, které vás zachrání z různých situací. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-117/

5. díl: Aplikace na předpověď počasí
Jak už název napovídá, v 5. díle jsme vám představili aplikace na předpověď počasí. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-119/

Aplikace, které vás po cestě zabaví

Pro děti 
S dětmi nemusí být cesta vždy peklo, stačí když stáhnete do mobilu nebo tabletu hry, které dítě zabaví. My pro vás máme pár tipů. 

Dr. Panda Restaurant Asia
Her od tvůrců Dr. Panda je opravdu velké množství. Hry mají společné jedno, a to že děti určitě zabaví. Cílem těchto her je seznamovat děti se světem a to zábavnou formou. My jsme pro vás vybrali verzi Restaurant Asia, která je zdarma. Úkolem dětí je obsluhovat návštěvníky v restauraci a vařit jídla z různých ingrediencí. 

Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

Cut the Rope 
Skvělá hra, která se stala hitem po celém světě. Cílem hry je krmit příšerku On Nom cukrovím, které odřezáváte z provázků. Při hraní je důležité se vyhnout různým překážkám v podobě pavouků. Dalším úkolem je sbírat zlaté hvězdy, objevovat skryté odměny a odemykat nové a nové úrovně. Tato fascinující hra, tak při cestách zabaví nejen vaše děti, ale také vás! Hra dokonce získala několik ocenění. Má navíc další pokračování, můžete si tak stáhnout ještě rozšíření Cut the Rope: Experiments, Cut the Rope: Time Travel, Cut the Rope 2, Cut the Rope Magic. Všechny jsou stejně famózní jako jednička!
   
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

PetHotel - My animal boarding
Trochu tématická hra, kterou jsme pro cestování vybrali je Pet Hotel. V této hře je úkolem dětí starat se o zvířátka (kočičky, pejsky, křečky, činčily a další), která tam umístil jejich majitel. Dítě musí zvířátko krmit, čistiti, hladit a mazlit se s ním. S každou úrovní se hotel rozšiřuje a zlepšuje svůj vzhled. Můžete se pak těšit na další hračky pro zvířátka, více plemen a větší prostor pro péči o zvířecí kamarády. Super ne?

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Zapojte mozek
Při cestování máte spoustu času na sebe zlepšování, můžete si tak pěkně potrápit své mozkové závity.

PixWords™
V zlepšování paměti vám pomůže hlavolam se slovy PixWords™, který vám nejednou pořádně zamotá hlavu. Vaším úkolem je podle obrázků doplňovat do kolonek jednotlivá slova. Skvěle si tak vylepšíte svou slovní zásobu a naučíte se něco nového. Vybírat můžete mezi 39 jazyky a ze 700 úrovní. 

Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Block Puzzle 
Další hrou je až nebezpečně návyková Block Puzzle, ve které je vaším úkolem poskládat všechny dílky skládačky, tak aby zaplnily světle šedý obdélník. Čeká vás tak spousta přesouvání různých obrazců, dokud nesplníte úkol. Hra má několik úrovní a obtížností, na jeden obdelník máte neomezený čas. Pokud si ale troufnete, lze si vybrat úroveň, ve které se vám bude čas odpočítávat. Jediná nevýhoda této hry jsou občas skákající reklamy, ty ale stačí jen vykřížkovat a hraje se dál. Super oddechovka, která skvěle zabije čas. 

Ke stažení:
Pro Android

Další tipy
Při cestování vás určitě zabaví čtení knížek, které je dobré nahrát na čtečku knih nebo do telefonu. Můžete tak s sebou mít velké množství knih, které nezaberou skoro žádné místo. Skvělá čtečka knih je C-TECH Lexis EBR-61, ke které dostane jako dárek 100 e-knih ZDARMA!  

Pokud spíše preferujete čtení z telefonu, které můžete kombinovat o hraní her, sledování sociálních sítí, filmů nebo čtení z internetu, pak vám doporučujeme telefony od společnosti Samsung. K těm navíc dostanete ZDARMA 15 novin a časopisů na půl roku v hodnotě 7 000Kč! Čtení tak budete mít více než dost. Více informací zde: www.huramobil.cz/blog-111/

Novinky na e-mail...Další podobné články

Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Petr | 08.01.2022
Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Potřebujete se více věnovat čtení či meditaci? Nebo si snad přestat kousat nehty? Tyto aplikace vám určitě pomohou.

Zobrazit celý článek

Apple obrátil. Aplikace můžete brzy stahovat i mimo App Store!

Tomáš Richter | 29.08.2021
Apple obrátil. Aplikace můžete brzy stahovat i mimo App Store!

Máte iPhone a vadí vám, že nemůžete aplikace stahovat i mimo App Store? S tím může být brzy konec!

Zobrazit celý článek

Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

Petr Hudec | 14.07.2017
Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

V posledním díle našeho seriálu se podíváme na aplikace, se kterými můžete jednoduše poslat pohlednici. Ušetří vám čas a vy si můžete užívat skvělé dovolené o trošku déle.

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.