info
info

Soutěž o STK Hero X!

Ve spolupráci se značkou STK, která přichází od října na český trh, jsme si pro vás připravili videorecenzi vlajkového modelu Hero X a s tím spojenou soutěž o tento skvělý mobilní telefon. Mrkněte na videorecenzi, staňte se odběratelem našeho youtube kanálu, přidejte váš tip a můžete vyhrát!

Soutěž o STK Hero X!

Britská značka vstupuje na český trh

Britský výrobce mobilních telefonů STK vstupuje od října na náš trh. V dnešní době, kdy mobilní telefony jsou vyráběny téměř všechny v Asii a u tohoto výrobce to není jinak, si STK ponechali ve Velké Británii pod sebou kompletní design telefonů. Můžete si tak být jisti, že ať si vyberete jakýkoli mobilní telefon od STK, jeho zpracování bude opravdu prémiové. Důkazem toho je STK Hero X, vlajková loď, která je vyrobena z kombinace kovu a skla. Kompletní informace o tomto skvostném modelu vám přinášíme ve videorecenzi na našem youtube kanále. Navíc jsme si pro vás připravili soutěž o tento skvělý mobil.


Informace o soutěži

Klikem na na obrázek se dostanete na naše video, kde se dozvíte soutěžní otázku. Pod video vložte váš tip. Kompletní podmínky soutěže naleznete níže v tomto článku.

Pravidla soutěže o mobilní telefon STK Hero X

1. Vyhlašovatel soutěže

Vyhlašovatelem soutěže pořádané pod názvem "Vyhraj STK Hero X" (dále jen „soutěž“) je obchodní společnosti NetComp, spol. s.r.o., se sídlem Bělehradská 47, 120 00 Praha 2, IČ: 25144413, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 53325 (dále jen „vyhlašovatel“).

2. Doba platnosti soutěže

Soutěž probíhá od jejího vyhlášení umístěním videa na portál Youtube  do 30.10.2016
Vyhodnocení soutěže probíhá týmem pracovníků vyhlašovatele na základě porovnání správných odpovědí s databází vyhlašovatele.

3. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát jakákoliv fyzická osoba starší 15 let, která má trvalé bydliště na území České republiky (dále jen „účastník“).  Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci obchodní společnosti NetComp, spol. s.r.o., ani osoby jim blízké dle ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

4. Pravidla soutěže

Cílem účastníka soutěže tipnout správnou odpověď na soutěžní otázku: Kolik kusů mobilních telefonů všech značek prodal vyhlašovatel soutěže za měsíc září 2016. Tip soutěžící umístí pod soutěžní video na portálu youtube. Přesný tip, popřípadě nejbližší tip vyhrává. V případě, že správných tipů je vice, rozhoduje nejdříve vložený tip. Každý účastník může zadat pouze 1 tip. V případě, že zadá tipů více, platí jeho první tip.
 
Do soutěže jsou zařazeni všichni účastníci, kteří v daném soutěžním kole:
• Správně nebo co nejblíže odpoví na soutěžní otázku
• Stanou nebo jsou se odběrateli Youtube kanálu Huramobil.cz

Uživatel s výherním komentářem bude kontaktován a bude mu předaná výhra.

5. Oznámení výhercům

Výherce bude o své výhře informován prostřednictvím Youtube kanálu, následně po výherci bude požadováno ověření.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 5. kalendářního dne ode dne konce soutěže.
K předání výhry dojde zasláním mobilního telefonu do 30 dnů od vyhlášení výherce.

6. Osobní údaje

Soutěžící uděluje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) svůj souhlas se zpracováním osobních údajů jím nahlášených v rámci soutěže za účelem předání výhry, či jiných otázek spojených se soutěží a za účelem informování o dalších marketingových akcích vyhlašovatele, jakož i nabízení produktů vyhlašovatele a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to po dobu 10 let ode dne začátku soutěže s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné.

Správcem osobních údajů ve smyslu zákona je společnost NetComp, spol. s.r.o., se sídlem Bělehradská 47, 120 00 Praha 2, IČ: 25144413 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 53325.
Soutěžící má právo svůj souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat písemnou žádostí doručenou na adresu sídla vyhlašovatele. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení vyhlašovateli. Odvolání souhlasu během trvání soutěže povede k vyloučení soutěžícího ze soutěže. Soutěžící má dále práva dle § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k informacím o zpracovávání údajů, které se ho týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na náhradu případné újmy podle příslušných právních předpisů.
Soutěžící má právo obrátit se na vyhlašovatele nebo přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, na adrese Pplk. Sochora 27, Praha 7, PSČ 170 00 v případě podezření z porušení svých práv.
Účastí v soutěži uděluje soutěžící pro případ, že se stane výhercem některé z cen, vyhlašovateli souhlas s uveřejněním svého jména, příjmení a obce, v níž má trvalé bydliště.

7. Závěrečná ustanovení

1. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.
2. Vyhlašovatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany vyhlašovatele, než ta, která jsou uvedena v těchto pravidlech.
3. Každý soutěžící se účastí v soutěži zavazuje dodržovat a neporušovat právní řád České republiky, ani oprávněné zájmy vyhlašovatele.
4. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo činit kdykoliv rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně změny pravidel, přerušení soutěže, pozastavení soutěže, předčasného ukončení soutěže nebo vyloučení jakéhokoli soutěžícího ze soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci, a to zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže nebo při podezření z nezákonného jednání nebo jiného závadného chování ze strany účastníka jako je např. manipulace s výsledky nebo jiné jednání ovlivňující nekalým způsobem výsledky soutěže.
5. Vyhlašovatel soutěže je oprávněn v souvislosti s předáním výhry v této soutěži požadovat, aby vítěz prostřednictvím osobního dokladu prokázal skutečnost, že je osobou výherce a je starší 15 let. V případě že tuto podmínku nesplní, nebude mu výhra v soutěži předána.
6. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností se soutěžící mohou obrátit s dotazem na e-mail: dotazy@huramobil.cz
Tyto podmínky jsou platné a účinné od 9. 10. 2016.

Novinky na e-mail...Další podobné články

GoCube: interaktivní rubikova kostka, kterou hravě složíte i Vy!

Jakub Souček | 02.06.2021
GoCube: interaktivní rubikova kostka, kterou hravě složíte i Vy!

Rubikova kostka je zpět, a to v moderní interaktivní podobě s aplikací, kde se naučíte složit kostku během pár chvil!

Zobrazit celý článek

Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Jan Nuc | 01.10.2019
Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Každoročně se slaví Mezinárodní den hudby 1. října a letos toto datum připadlo na úterý. Připravili jsme si pro naše zákazníky skvělé slevy ve výši až 35% na produkty od společností Lamax a JBL, a to do pátku 4. října. To není ale vše! Na našich sociálních sítích Facebook a Instagram můžete každý...

Zobrazit celý článek

STK Hero X - novinka ve světě telefonů! + soutěž

Petr Hudec | 09.10.2016
STK Hero X - novinka ve světě telefonů! + soutěž

Dnes pro vás máme naprosto jedinečný telefon, který startuje svůj prodej v ČR! Těšit se můžete na špičkový telefon, který je zárukou prémiového designu a překvapivě nízké ceny, ze které se vám zatočí hlava! Jste připravení se s námi podívat na jejich top model? A třeba ho i vyhrát?

Zobrazit celý článek

Kup si Blackberry KEYone a vyhraj 16490 Kč!

Petr Hudec | 30.08.2017
Kup si Blackberry KEYone a vyhraj 16490 Kč!

Hurámobil.cz ve spolupráci s Blackberry si pro vás připravil jedinečnou soutěž. Nakup, uhodni váhu, měj nejpřesnější tip a dostaneš 16 490Kč zpět! 

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.