info
info

Kup si Blackberry KEYone a vyhraj 16490 Kč!

Hurámobil.cz ve spolupráci s Blackberry si pro vás připravil jedinečnou soutěž. Nakup, uhodni váhu, měj nejpřesnější tip a dostaneš 16 490Kč zpět! 

Kup si Blackberry KEYone a vyhraj 16490 Kč!

Hurámobil.cz ve spolupráci s Blackberry si pro vás připravil jedinečnou soutěž. Nakup, uhodni váhu, měj nejpřesnější tip a dostaneš 16 490Kč zpět! 

O co se vlastně soutěží? 

Blackberry KEYone je díky svému vzhledu a klávesnici jedinečný telefon idálně určený pro manažery a mistry klávesových zkratek. Na každou klávesu je možno naprogramovat 2 funkce, navíc klávesnice funguje jako touchpad. Je tedy možné surfovat, prohlížet fotky nebo videa bez zakrytí displeje prsty. A když už jsme u prstů, tak nemůžeme opomenout rychlou čtečku otisku prstu zabudovanou v mezerníku. Díky ní je KEYone tím čím Blackberry dělá Blackberry - zabezpečeným telefonem. K tomu vyladěný systém s aplikací DTEK a žádný malware už telefon neohrozí. Zároveň se telefon dá považovat za fotomobil. S jeho 12Mpx a elektronickou stabilizací můžete udělat nádherné fotografie a také natáčet video ve 4K rychlostí 30FPS.  A díky své velké baterii a optimalizovanému systému nemá problém vydržet na baterii až 2 dny, což z něj v konkurenci ostatních top modelů dělá vzácného jednorožce. A pokud se i přesto povede telefon vybít, tak není důvod zoufat. S technologií Quick Charge 3.0 telefon nabijete za 36 minut na 50% kapacity baterie. 

Jak na to? Je to jednoduché! 

1) Objednej telefon Blackberry KEYone QWERTY Black

2) Rozmysli si kolik by telefon Blackberry KEYone QWERTY Black včetně balení + těžítko Huramobil.cz (viz foto) mohl vážit 

3) Ve třetím kroku objednávky vyplň svůj tip do pole poznámka ve tvaru "Soutěž – 100g" (uvedená hodnota je příklad) a dokonči objednávku

4) Čekej na výsledky soutěže

Termín konání akce:

Akce platí od 1. 9. do 30. 9. 2017. 

 

Kompletní pravidla soutěže: 

1. Vyhlašovatel soutěže:
 Netcomp, spol. s r. o. se sídlem Praha 2, Bělehradská 1402/47, PSČ 120 00, IČ: 25144413. Společnost je zapsána v OR Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 53325. (dále jen „pořadatel“).

2. Doba platnosti soutěže:
Soutěž probíhá na území České republiky v termínu od 1. 9. 2017 do 30. 9. 2017. 

3. Účast v soutěži:
Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby starší 18 let, kteří jsou zákazníky internetového obchodu www.huramobil.cz  a splní podmínky účasti v soutěži (dále jen „účastník“). Účastník musí být zákazníkem pořadatele. Po výhře v soutěži není možné vrátit zboží ve 14ti denní zakonné lhůtě nebo je vrácení zboží podmíněno vrácením výhry. Veškeré záruky a možnost reklamacezůstávají zachovány.

4. Podmínkou účasti je:
4.1. Objednání telefonu Blackberry KEYone QWERTY Black v eshopu www.huramobil.cz

4.2. Zodpovězení soutěžní otázky při objednávání zboží ve třetím kroku v nákupním košíku v poli „Poznámka“ ve formě: „Soutěž – 100g“ (uvedená hodnota je příklad).

4.3. Uvedení platných osobních kontaktních údajů při vyplnění objednávky. Údaje musí obsahovat – jméno, příjmení, adresu bydliště, telefon a email. 

5. Vyloučení ze soutěže:
5.1. Telefon nesmí být vrácen v zákonné lhůtě 14ti dnů po dobu platnosti soutěže. V případě vrácení v této době bude účastník vyloučen ze soutěže. 

5.2. Účastník s nevyzvednutou, nepřevzatou, nezaplacenou nebo stornovanou objednávkou bude automaticky vyřazen ze soutěže. 

6. Výhry:
6.1. Celkem je stanovena 1 výhra.

6.2. Výhercem se stává účastník, který uhodne nebo bude nejblíže hodnotě váhy námi uvedeného zboží - Blackberry KEYone QWERTY Black včetně balení + těžítko Huramobil.cz

6.3. Výhra je stanovena jedna a sice: 
Vrácení plné ceny telefonu – 16 490Kč s DPH

6.4.  Ze všech řádně vyplněných odpovědí  pořadatel vybere výherce po ukončení soutěže. Výhercem se stane první zákazník, který bude svým tipem nejblíže správné odpovědi na soutěžní otázku. O výhře bude informován písemně emailovou zprávou na adresu shodnou s adresou, kterou uvede při zadání své objednávky. Výhra bude předána převodem částky na účet výherce.

6.5. Výherce bude uveřejněn na adrese www.huramobil.cz a to nejpozději do 18. 10. 2017

7. Práva a povinnosti pořadatele:
7.1. Pořadatel neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě změny či zrušení e-mailové adresy výherce nebo nedostupnosti výherce na e-mailové adrese, kterou poskytl pořadateli.

7.2. Pořadatel neodpovídá za nepředání výhry v případě změny e-mailové adresy výherce nebo poskytnutí špatného či neplatného čísla účtu pro zaslání výhry, pokud mu změna nebyla výhercem řádně a včas oznámena a před vyplacením částky výherci, a nebo bránila dohodnutí podmínek předání výhry, jakož i v případě, kdy výherce nebude při doručování oznámení o výhře zastižen a o výhru se nepřihlásí v úložní lhůtě.

7.3. Úložní lhůta je 14 dní od okamžiku, kdy bylo odesláno 1. oznámení o výhře na e-mailovou adresu výherce, kterou uvedl při účasti/registraci do soutěže.

7.4. Pořadatel není povinen kontaktovat výherce za účelem vyzvednutí výhry opakovaně.Ve všech uvedených případech nevyzvednutá výhra propadá ve prospěch provozovatele.

7.5. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předání výher tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s těmito pravidly, jakož i v případě, kdy se plnění pořadatele stane nemožným z jiných důvodů na jeho vůli nezávislých; dále právo kdykoliv změnit pravidla této soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit. Výhry nelze směnit nebo požadovat vydání jiné výhry, než je pořadatelem stanovena. Odpovědnost pořadatele za případné vady výhry se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku. Pořadatel zajistí uhrazení případné srážkové daně, kterou jsou zatíženy výhry v souladu s příslušnými právními předpisy. Na výhru není právní nárok.

8. Osobní údaje, autorská práva:
Účastí v soutěži každý účastník:

8.1.    dává pořadateli v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění souhlas s užitím svého jména a e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely a souhlasí s uvedením svého jména na stránce výherců soutěže;

8.2.    dává pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa, případně dalších údajů, za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži a předání výhry v soutěži.

8.3.  Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21  zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, doplnit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu, peněžní zadostiučinění nebo peněžitou náhradu, bylo-li jednáním správce nebo zpracovatele porušeno právo soutěžícího na lidskou důstojnost, osobní čest, dobrou pověst či právo na ochranu jména. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení pořadateli a má za následek vyloučení soutěžícího z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručeno před jejím předáním;

8.4.    dává pořadateli a jeho logistickým partnerům souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu nutném pro účel doručení případných nepeněžitých výher.

9. Pravidla soutěže k dispozici:
Tato úplná pravidla soutěže jsou po celou dobu platnosti soutěže k dispozici na www.huramobil.cz V Praze, dne 31. 08. 2017.

Novinky na e-mail...Další podobné články

Legenda končí. Z BlackBerry si již ani nezavoláte

Petr | 06.01.2022
Legenda končí. Z BlackBerry si již ani nezavoláte

Očekávaný konec je zde. BlackBerry dne 4. ledna vypl všechny své servery a některé telefony BlackBerry jsou již nepoužitelné.

Zobrazit celý článek

Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Jan Nuc | 01.10.2019
Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Každoročně se slaví Mezinárodní den hudby 1. října a letos toto datum připadlo na úterý. Připravili jsme si pro naše zákazníky skvělé slevy ve výši až 35% na produkty od společností Lamax a JBL, a to do pátku 4. října. To není ale vše! Na našich sociálních sítích Facebook a Instagram můžete každý...

Zobrazit celý článek

Jarní výběr nejlepších telefonů do 13.000 Kč je tady

Petr | 07.04.2019
Jarní výběr nejlepších telefonů do 13.000 Kč je tady

Začátkem měsíce zpravidla padají ceny telefonů a tím pádem se do našeho výběru dostalo pár kousků, které vás možná příjemně překvapí.

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.