info
info

HURÁTIP: Unikátní držáky do auta od české značky FIXED

V HURÁTIPU vám představíme inovativní držáky do auta. Z pestré nabídky variant si vybere i ten nejnáročnější řidič.

HURÁTIP: Unikátní držáky do auta od české značky FIXED

Zlaté české ručičky mají v Budějovické firmě Recall. Firma už několik let přináší na náš trh kvalitní a unikátní produkty od značky FIXED za které se rozhodně nemusí stydět ani na mezinárodní úrovni. V roce 2020 nechyběli i na velké akci v Las Vegas na CES, kde představili svojí produktovou řadu FIXED Smile. 

 

FIXED ICON

Pro všechny co nemají rádi dlouhou manipulaci s telefonem při upevňování do držáku v autě nabízí FIXED řadu ICON. Tato série držáků do auta je založená na magnetickém mechanismu. Stačí si upevnit magnet pod kryt telefonu nebo pomocí samolepky na zadní část telefonu. Následně už jednoduše přiložíte telefon k magnetické části držáku do auta FIXED Icon. Pozici pro lepší přehlednost si můžete nastavit pomocí kloubového mechanismu. Držáky nepodporují bezdrátové nabíjení. V nabídce jsou tři varianty.

Varianty:
1) FIXED Icon Air Vent do ventilační mřížky
2) FIXED Icon Flex s kloubem na palubní desku
3) FIXED Icon Dash bez kloubu na palubní desku
 

 

FIXED ROLL

Univerzální držák FIXED Roll nabídne velice zajímavé řešení upevnění telefonu do držáku, tak i jako jediný FIXED držák má funkci QI bezdrátového nabíjení  (10W/7,5W/5W). Držák je vhodný pro telefony o šířce 6,7 až 8,5 cm. Díky speciálním kleštím s rolovacím systémem je vložení telefonu do držáku snadnou záležitostí. Při prvním použití nastavíte rozměr kleští podle šířky vašeho telefonu a poté jednoduše jednou rukou vložíte telefon mezi rolovací válečky. Ty pevně zajistí vložený telefon a udrží ho bez problémů i při sebevětších otřesech způsobených jízdou.

FIXED GRAVITY

Poslední z univerzálních držáků do auta je FIXED Gravity, který přináší jednoduché a funkční uchycení telefonu. Vložení telefonu do držáku je snadné a rychlé, zvládnete ho pohodlně jednou rukou. Díky gravitačnímu systému uchycení se kleště držáku samy sevřou vahou telefonu a bezpečně ho uchytí. Stejně jednoduše lze telefon i vyjmout. Pomocí otočného kloubu si můžete natočit telefon v držáku tak, aby byl pěkně na očích. Kompatibilní s e všemi telefony o velikosti 4,7 - 6,5". Vnitřní polstrování kleští držáku udrží vložený telefon plně v bezpečí. V balení naleznete také nástavec s 3M páskou, pomocí kterého lze držák FIXED Gravity přichytit na palubní desku.

FIXED CLICK

Další variantou jsou klasické mechanické držáky do auta. Zde každého jistě potěší jednoduchou v uchycení telefonu do držáku. Stačí telefon přitlačit na tlačítko a telefon jednoduše zapadne mezi dvě postraní pacičky. Pro snadné sundání stačí po stranách zatlačit k sobě dvě páčky a telefon se uvolní. Držáky patří do technologie „ovládání jednou rukou“. Všechny držáky můžete nastavit pomocí otočného kloubu o 360°. V aktuální nabídce je 5 variant.

Varianty:
1) FIXED Click Vent do ventilační mřížky
2) FIXED Click Round do kulaté ventilační mřížky
3) FIXED Click Lock háčkové uchycení do ventilační mřížky
4) FIXED Click s přísavkou na sklo nebo palubní desku
5) FIXED Click XL s přísavkou na sklo nebo palubní desku

FIXED MATIC

Bezdrátové nabíjení během jízdy
Držák FIXED Matic s automatickým systémem uchycení telefonu vyřeší problém, kam v autě bezpečně uchytit váš mobilní telefon a zároveň mu během jízdy dokáže bezdrátově doplnit energii. Je určený pro instalaci do mřížky ventilace ve vašem vozu, pomocí USB-C přiloženého kabelu připojíte držák k nabíjecímu adaptéru a bude připraven k použití. Pro rychlé nabíjení je držák Matic vybaven vysoce výkonnou cívkou s výkonem 15W, která dokáže doplnit energii v co nejkratším čase. Podporuje Qi standard i rychlé nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 a hravě si tak poradí i s nejmodernějšími smartphony. Pomocí otočného kloubu si nastavíte telefon do ideálního úhlu tak, aby byl v případě potřeby pěkně na očích. S držákem FIXED Matic bude vaše jízda s telefonem v autě pohodlnější a bezpečnější než kdy dříve.

Automatický systém uchycení
Díky speciálním kleštím s automatickým zajištěním je vložení telefonu do držáku snadnou záležitostí, kterou zvládnete pohodlně jednou rukou. Stačí přiložit váš telefon k základně držáku, kleště samy bezpečně zajistí vložený telefon a okamžitě se spustí bezdrátové nabíjení. Uchycení telefonu je pevné a bez problémů vydrží všechny otřesy způsobené jízdou. Pro otevření držáku stačí použít dotykové tlačítko na jeho vrchní straně. Díky vnitřnímu kapacitátoru si držák dokáže uchovat dostatek energie i pro otevření při vypnutém motoru nebo bez klíčku v zapalování.

- univerzální držák s bezdrátovým nabíjením
- určen pro připevnění do mřížky ventilace automobilu
- automatické sevření kleští držáku po přiložení telefonu
- rychlé nabíjení Rapid Charge s výkonem 15W
- podpora Quick Charge 3.0 + Qi nabíjení
- ideální pro nabíjení moderních smartphonů
- otočný kloub pro nastavení do ideálního pozorovacího úhlu
- bezpečně udrží vložený telefon i při sebevětších otřesech
- ponechává přístup k ovládacím tlačítkům a konektorům
- vhodný pro telefony o šířce 6 - 8 cm
- kompatibilní s většinou krytů a pouzder
- otevírání kleští pomocí dotykového tlačítka v zadní části držáku
- ochrana proti přehřátí, zkratu i přepětí
- součástí balení je samolepící adaptér pro alternativní upevnění držáku na palubní desku
Novinky na e-mail...


Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.