info
info

HURÁTIP: Sportujte bezpečně s Aftershokz sluchátky

Chcete poslouchat hudbu při jízdě na kole nebo jiném sportu a zároveň mít přehled o tom, co se děje kolem vás? Tak to vás rozhodně zaujmou sluchátka Aftershokz.

HURÁTIP: Sportujte bezpečně s Aftershokz sluchátky

Sluchátka Aftershokz jsou vyvinuta tak, abyste mohli poslouchat hudbu třeba při jízdě na kole a přitom slyšet ruch ulice. Speciální technologie PremiumPich zaručuje prvotřídní zvukový zážitek, a to i při použité technologii přenosu zvuku lícní kostí. Sami poznáte, že zvuk je bohatý na basy a a má široký dynamický rozsah.

Ochranný povlak vytvořený pomocí nanotechnologií, včetně gumového těsnění, odpuzuje pot a brání proniknutí vlhkosti do sluchátek. To oceníte hlavně pokud se hodně potíte, nebo vás překvapí mírný déšť. Rozhodně je nedoporučujeme více namáčet ve vodě.

 

AKTUÁLNÍ MODELY

-    Aftershokz Aeropex
-    Aftershokz Xtrainerz
-    Aftershokz Trekz Air
-    Aftershokz Titanium

 

 

AFTERSHOKZ AEROPEX

Nejnovějším modelem je řada Aeropex, která se inspirovala nároky elitních sportovců z celého světa. Váha pouhých 26g je řadí k nejlehčím sluchátkům od značky Aftershokz. Jedná se o nástupce modelu Aftershokz Trekz Air a proto přináší ještě dynamičtější rozsah basů a méně vibrací. Bezdrátový dosah je až 10m a energeticky nenáročné Bluetooth 5.0 zaručí poslech hudby až 8 hodin. Doma, nebo kdekoliv u zásuvky, je pak do dvou hodin nabijete.

Technologie Bone conduction, konstrukce sluchátka před ucho a další užitečné funkce slibují špičkové přehrávání hudby. Křišťálově čisté volání s přáteli, rodinou nebo šéfem zaručí duální noise-canceling mikrofon. A protože výrobce konstruoval sluchátka hlavně pro sportovce, jsou voděodolná (IP67 s funkcí detektoru vlhkosti), bezpečná a umožňují slyšet Vaše okolí – bez ohledu na to, kam se v životě vydáte.

Nakoupit sluchátka můžete ===>ZDE<===

 

AFTERSHOKZ XTRAINERZ

Milujete plávání? Tak to rozhodně sáhněte po modelu Aftershokz Xtrainerz. Bezdrátová sportovní stereo sluchátka s technologií Bone conduction jsou určena pro plavání a pro všechny milovníky vodních sportů. Certifikace IP68 ochrání vaše sluchátka proti tomu, aby do nich natekla voda (max. do 2m dle podmínek). Lze je pohodlně nosit společně s plaveckou čepicí i plaveckými brýlemi. 

Vestavěná paměť 4GB s podporou audio formátů MP3, WMA, AAC, WAV a FLAC umožní nahrání velkého množství písniček pro nepřetržitý poslech během vašeho tréninku. Můžete tedy cvičit a poslouchat hudbu bez mobilního telefonu. Doba přehrávání je až 8 hodin s možností dobití do 2 hodin.

Nakoupit sluchátka můžete ===>ZDE<===

 

AFTERSHOKZ TREKZ AIR

Jedná se o předchůdce modelu Aftershokz Aeropex. Opět jsou sluchátka velice lehká (30 gramů) a pohodlná. Podporují starší technologii Bluetooth 4.2 s dosahem až 10 metrů. Doba poslechu při sportování je až 6 hodin a nabité jsou během 2 hodin. 

Technologie Bone conduction, konstrukce sluchátka před ucho a další užitečné funkce poskytují dokonalé přehrávání hudby a křišťálově čisté volání s rodinou bez kompromisů. A protože výrobci mysleli hlavně na sportovce, Trekz Air jsou potu odolná (IP55 ochrana odrazí pot, prach a vlhkost z tréninku ve špatném počasí), bezpečná a slyšíte díky nim i Vaše okolí – bez ohledu na to, kam Vás život zavede.

Nakoupit sluchátka můžete ===>ZDE<===

 

Novinky na e-mail...Další podobné články

Změna je život. AfterShokz se mění na Shokz a s ním i produkty

Kateřina Červená | 28.02.2022
Změna je život. AfterShokz se mění na Shokz a s ním i produkty

Značku AfterShokz již není třeba dlouho představovat. Jejich sluchátka si oblíbilo mnoho sportovců. Ne nadarmo si zasloužily pověst nejlepších sluchátek na běhání. Nyní značka mění název na kratší Shokz a lehkou změnou prošly také produkty. K této příležitosti můžete pořídit nové modely 9. Genera...

Zobrazit celý článek

Potěšte své blízké originální Velikonoční nadílkou!

Jakub Souček | 30.03.2021
Potěšte své blízké originální Velikonoční nadílkou!

Velikonoce se nezadržitelně blíží, a to i přes všechna aktuální omezení. Setkání ve Vašem nejužším rodinném kruhu snadno zpestří některý z produktů naší netradiční Velikonoční nadílky, která nabízí originální dárek pro každého člena rodiny!

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.