info
info

Hry od společnosti ZeptoLab

Zažeňte nudu a pojďte si společně s námi zahrát hry od společnosti ZeptoLab. Čekají na vás 4 super hry, které vám nesmí v mobilu chybět.

Hry od společnosti ZeptoLab

Společnost ZeptoLab je globální herní společnost, která se proslavila hrou Cut the Rope s malou potvůrkou jménem Om Nom. Jejich hry se vyznačují velkou hratelností a následnou závislostí. Garantujeme vám, že při hraní her od ZeptoLab se určitě nebudete nudit. 

Cut the Rope 
Po představení této hry v roce 2010 se okamžitě stala hitem po celém světě a byla stažena na více než 600 miliónů zařízení. Hlavním hrdinou je malé monstrum připomínající žábu se jménem Om Nom. Vaším cílem ve hře je tuto příšerku krmit cukrovím, které odřezáváte z provázků. Zní to jednoduše? S přibývající úrovní to ale tak jednoduché není. Budete se muset hodně zamyslet, abyste všechny sladkosti dopravili do tlamičky Om Nom a zároveň se vyhnuli překážkám v podobě pavouků. Dalším vaším úkolem je sbírat zlaté hvězdy, objevovat skryté odměny a odemykat nové a nové úrovně. Tuto fascinující hru si prostě nesmíte nechat ujít! Hra dokonce získala několik ocenění. 
Má navíc další pokračování, můžete si tak stáhnout ještě rozšíření Cut the Rope: Experiments, Cut the Rope: Time Travel, Cut the Rope 2, Cut the Rope Magic. Všechny jsou stejně famózní jako jednička!
   
Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

 

My Om Nom 
Zamilovali jste si příšerku Om Nom? Tak pak si musíte stáhnout aplikaci My Om Nom, ve které si o Om Noma nebo jeho holčičí verzi Om Nelle adaptujete a staráte se o ně. Můžete ho koupat, hrát si s ním a krmit ho bonbóny a starat se o jeho domov a dát mu vzhled jaký chcete. Nechybí ani mini hry a řešení jedné velké záhady, se kterou objevíte záhadný původ Om Noma. 

Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

 

King of Thieves
V této hře se stáváte zlodějem. Vaším cílem je vykrádat jeskyně ostatních hráčů, kterých je nyní více než 50 miliónů. Hra je takový mix plošinovky a PVP hry (Player versus Player - hra proti hráči). V první části tak hrajete zábavnou plošinovku, kde se snažíte dostat do cíle, kde na vás čeká bedna s pokladem. V té naleznete poklad, který si pak odnesete do své jeskyně. Ve druhé části si pak upravujete svou jeskyni, aby vás ostatní hráči neokradli. Zároveň se i vy snažíte dostat do jeskyní ostatních hráčů a ukrást jejich poklady. 

Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

 

CATS: Crash Arena Turbo Stars
Nejnovější hra od společnosti ZeptoLab, která vyšla 20. dubna 2017. Hra se řadí mezi PvP Hry. Hra se pak odehrává v bojové aréne, kde mezi sebou bojují sestavení roboti, které řídí pouliční kočky. Roboty si musíte sami sestavit z dostupných dílů, které postupně získáte. Vašeho robota si tak stále vylepšujete a snažíte se probojovat až na vrchol světového šampionátu.  

Ke stažení:
- Pro Android
- Pro Apple

Novinky na e-mail...Další podobné články

Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Petr | 08.01.2022
Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Potřebujete se více věnovat čtení či meditaci? Nebo si snad přestat kousat nehty? Tyto aplikace vám určitě pomohou.

Zobrazit celý článek

Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších aplikací pro nahrávání obrazovky na Androidu

Tomáš Richter | 05.08.2021
Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších aplikací pro nahrávání obrazovky na Androidu

Nahráváte a sdílíte obrazovku svého mobilního telefonu s ostatními často a rádi? Pak těchto 5 skvělých aplikací nesmí ve vašem hledáčku chybět.

Zobrazit celý článek

Hry od společnosti Supercell

Petr Hudec | 17.05.2017
Hry od společnosti Supercell

Máme pro vás další várku parádních her. Tentokrát od jedinečné společnosti Supercell, která je jedničkou mezi vývojáři!

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.