info
info
Dle výrobce...
Dle OS...

Google Pixel 3 XL spatřen v divočině. Rozměrný notch u něj jen tak nepřehlédnete

Na podzim nás Google dozajista seznámí s třetí generací svých telefonů Pixel. Ty mají konečně dotáhnout svou konkurenci po stránce designu, což jsme mohli už párkrát vidět na uniklých renderech. Nyní se však můžeme podívat na fotografie prototypu Pixelu 3 XL a bohužel sebou přináší pár vlastností, které bychom oželeli, jako je třeba poměrně veliký notch.

Google Pixel 3 XL spatřen v divočině. Rozměrný notch u něj jen tak nepřehlédnete

Na nových fotografiích se můžeme podívat na Pixel 3 XL zepředu i zezadu, kde najdeme letos už jen čistě sklo. Většina zad bude ovšem očividně z matného skla a pouze ikonický pruh u fotoaparátu zůstane lesklý. A jak vůbec poznáme, že jde o větší model XL? Inu, na rozdíl od menšího sourozence bude mít větší bratr výřez v displej a ten nebude bohužel zrovna nenápadný. Najdeme v něm sice hned dvě přední kamerky, ale i tak je výřez neobvykle vysoký a zasahuje hluboko do displeje. Dokonce i výřez u LG G7 je oproti Pixelu vcelku prcek. Boční rámečky poté vypadají sice relativně tence, ale brada je opět větší, než by se slušelo. Dobrou výmluvou může být ovšem přední reproduktor, který lze v bradě jasně vidět. Sluší se také zmínit potvrzení jen jednoho fotoaparátu na zádech, 4 GB RAM či 64GB úložiště. Doplním také, že jde pouze o předprodukční testovací kousek, takže drobnosti se mohou ještě změnit. Zejména logo Google se určitě ještě změní. Zajímavostí jsou také zvěsti o bezdrátovém nabíjení a speciálním nabíjecím docku, který by mělo být možné k telefonu dokoupit.

Novinky na e-mail...Další podobné články

Recenze Nokia 8.1

Petr | 21.02.2019
Recenze Nokia 8.1

Nokia znovu představila telefon, který se na první pohled odlišuje od ostatních, a to jak konstrukcí, tak celkovým designem. Typ jeho zpracování nemusí zaujmout každého, ale stejně jako modely Motorola, nová Nokia 8.1 zaujme svou odlišností.

Zobrazit celý článek

Xiaomi s novou podznačkou Redmi a novým modelem vstoupí na západní trh

Petr | 20.01.2019
Xiaomi s novou podznačkou Redmi a novým modelem vstoupí na západní trh

Značka Xiaomi se rozhodla začít s novou podznačkou. Kromě Poca zde bude divize se známým jménem Redmi, která by měla nabídnout telefony s velmi dobrými parametry za lidovou cenu. Změna je zapříčiněna snahou více ovlivnit západní trh, a zlepšit postavení značky na tomto trhu.

Zobrazit celý článek

CES 2019: Honor View 20 s průstřelem v displeji

Petr | 11.01.2019
CES 2019: Honor View 20 s průstřelem v displeji

Na veletrhu CES 2019 v Las Vegas byl představen očekávaný model značky Honor, konkrétně model View 20. Honor View 20 jako jeden z prvních modelů následuje trend roku 2019, a to tzv. průstřel v displeji, sloužící pro umístění předního fotoaparátu. Nám se naskytla výjimečná příležitost tohohle kras...

Zobrazit celý článek

Nové video poukazuje na jedinečnost Nokie 9 PureView

Michal Šrajer | 04.01.2019
Nové video poukazuje na jedinečnost Nokie 9 PureView

O nové Nokii 9 PureView už máme celkem dost informací. Postupně unikají další obrázky, a nyní se objevuje i video. Video znázorňuje reálnou podobu tohoto vlajkového teleonu, a poukazuje na další klíčové vlastnosti.

Zobrazit celý článek
Ověřená kvalita
Kontakty
  • NetComp. spol. s r.o.
  • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
  • Tel.: +420 724 850 672
  • Po-Pá 9-18 hod.
  • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.