info
info

Aplikace na cesty 4.díl - Bezpečnost

Petr Hudec | 16.06.2017

Je tu pátek a s ním i čtvrtý díl našeho seriálu. Dnes přinášíme skvělé aplikace, které vás na dovolené zachrání z různých situací.

Aplikace na cesty 4.díl - Bezpečnost

Prošvihli jste nějaký díl našeho seriálu? 
Každý pátek vám přinášíme seriál užitečných aplikací, které se vám jistě budou hodit a plánování volna vám usnadní. Podívejte se, co všechno už jsme vám poradili!

1. díl: Aplikace na výběr destinace 
V tomto díle jsme vybrali 5 aplikací, které vám usnadní plánování výletu nebo dovolené a to do zahraničí nebo po České republice. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-107/
 
2. díl: Aplikace na ubytování
Ve druhém díle naleznete top aplikace, se kterými si vyberete to nejlepší ubytování, abyste si dovolenou, co nejvíce užili. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-109/
 
3. díl: Aplikace na dopravu
Jak se nejlépe dostat na vaši dovolenou, a jak se pak pohybovat po městě, tak to jsme vám poradili ve 3. díl seriálu. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-113/ 
 

Aplikace pro vaši bezpečnost

Cestovní pojištění Srovnejto
Jistě vám nemusíme připomínat, jak je důležité se při cestování do zahraničí pojistit. Proto pro vás máme první aplikaci Srovnejto, která vám srovná ceny cestovního pojištění až u 11 pojišťoven. Navíc si můžete pojištění rovnou online sjednat a to rychle a pohodlně pouze do 2 minut. Sjednání pojištění tak nikdy nebylo jednodušší. 
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple


 
Překladač Google 
Nejste jazykový guru? Na dovolené se může stát spousta různých situací, kdy vám základní znalost jazyka nebude stačit. Proto jsou tu dnes chytré překladače, které vám v reálném čase dokáží pomoc. Velmi vám tak doporučujeme chytrý Překladač Google. Ten dokáže překládat psaný text mezi 103 jazyky. Pokud budete na dovolené offline, tak vás jistě potěší, že z 52 jazyků lze překládat i bez internetu. Google má navíc Režim konverzace, ve kterém vám dokáže obousměrně a okamžitě přeložit mluvené slovo ve 32 jazycích. Tento překladač se tak stane nepostradatelným pomocníkem.
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple


 
Převod měny
Super užitečné aplikace, které vám pomohou s orientací v cenách v cizí zemi. V aplikaci stačí vybrat kalkulačku, pomocí které převedete měnu. Nestane se vám tak, že nebudete vědět, kolik vše stojí. Ani nebudete muset vše složitě přepočítávat v hlavě. Na Android telefony si můžete stáhnout aplikaci Rychlý převod měn a na na telefony Apple pro vás máme aplikaci Kurzy měn: Kalkulačka.  
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple


 
Tísňové volání čísla
Dnešním tématem našich aplikací je bezpečnost, proto nesmí chybět aplikace, která vám v případě nouze pomůže. Global SOS: Emergency Numbers je ke stažení na telefony s Androidem. Její výhodou je velmi jednoduché ovládání. Stačí jí jen spustit a zapnout GPS. Aplikace sama určí vaši polohu a ukáže vám čísla tísňového volání. Ta jsou přehledně rozdělená na záchranku, policii a hasiče. Pokud na ikonku kliknete, můžete přes aplikaci provést hovor s danou službou. 
Aplikace na telefony Apple je Emergency Phone Numbers - World, která funguje podobně jako předchozí aplikace. Stačí ji jen stáhnout, vybrat zemi ve které se nacházíte. Pak se vám jen zobrazí čísla nouzového volání. 
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Ať již se chystáte kamkoli, Huramobil.cz vám přeje šťastnou cestu a bezpečný návrat. A nezapomeňte náš seriál sledovat dál, příští pátek se podíváme na nejlepší aplikace na předpověď počasí! 

Novinky na e-mail...Další podobné články

Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Petr | 08.01.2022
Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Potřebujete se více věnovat čtení či meditaci? Nebo si snad přestat kousat nehty? Tyto aplikace vám určitě pomohou.

Zobrazit celý článek

Apple obrátil. Aplikace můžete brzy stahovat i mimo App Store!

Tomáš Richter | 29.08.2021
Apple obrátil. Aplikace můžete brzy stahovat i mimo App Store!

Máte iPhone a vadí vám, že nemůžete aplikace stahovat i mimo App Store? S tím může být brzy konec!

Zobrazit celý článek

Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

Petr Hudec | 14.07.2017
Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

V posledním díle našeho seriálu se podíváme na aplikace, se kterými můžete jednoduše poslat pohlednici. Ušetří vám čas a vy si můžete užívat skvělé dovolené o trošku déle.

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.