info
info

5 důvodů, proč si domů pořídit robotický vysavač

5 důvodů, proč si domů pořídit robotický vysavač

Toužíte po tom přijít z práce a dát si nohy nahoru nebo se věnovat rodině, svým koníčkům? Nemáte energii po příchodu domů řešit ještě úklid? Když zapojíte správného robotického pomocníka, můžete mít dokonale vysáto ještě než přijdete z práce domů. Ti nejchytřejší roboti navíc nahradí i mop a ovládáte je hlasovými povely. Přinášíme vám hlavní důvody, proč se vyplatí pořídit robotického pomocníka.

 


Robotický vysavač SENCOR SRV 6250BK je ideální pro úklid koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby atp. Je vybaven infračerveným proti nárazovým čelním čidlem a vyznačuje se velmi tichým chodem vhodným k domácím mazlíčkům. BLDC motor zaručuje dlouhodobou životnost. | foto: SENCOR

 

1. Šetří nejen čas

Ve většině domácností se vysává alespoň dvakrát týdně (samozřejmě často záleží na tom, jak moc muži odmlouvají), což odpovídá zhruba 8 hodinám měsíčně, které strávíme nad vysáváním či vytíráním. To je doba, za kterou si zajdete s přáteli na večeři nebo si přečtete pěknou knihu, podíváte se do kina či si zajdete zahrát fotbal s kamarády. Když zapojíte do úklidu robotický vysavač, ušetříte hodiny volného času, ale také spotřebujete mnohem méně energie než s klasickým vysavačem. Roboti za vás vysají, vytřou, ale skvělé na nich je, že uklidí třeba i v noci nebo přes den, když jste zrovna v práci. Vy se tak vrátíte do krásně uklizeného bytu.

 

2. Robotický vysavač se dostane do všech zákoutí

Prach za sedačkou nebo pod postelí a topením, psí chloupky pod gaučem, nejrůznější úzká zákoutí, kam se běžně nedostanete. Robotický pomocník se dostane všude. Nebudete muset vleže vysávat a čistit těžko dostupná místa. Robot vám vyluxuje plovoucí podlahu, linoleum, keramickou dlažbu, ale také i koberec. Robotické vysavače jsou ideální také na úklid ploch na vysokých šatních skříních nebo horních poličkách kuchyňské linky, kam sami nedosáhnete. Disponují senzory, které jim nedovolí spadnout.


Robotický mop iRobot Braava m6 používá při úklidu podlahy speciální čisticí podložky, je vybaven kamerovou navigací iAdapt 3.0 s technologií vSLAM®, technologií Precision jet Spray a funkcí automatického dobíjení během úklidu v nabíjecí stanici. V kombinaci s revoluční funkcí vzájemné komunikace s robotickými vysavači série i & s zcela mění pohled na automatické vytírání podlahy. | foto: iRobot

 

3. Úklid zvládne úplně každý

Na rozdíl od klasických vysavačů ty robotické nemusíte ručně ovládat – všechnu práci obstarají samy. Jakmile chcete uklidit, stačí robota zapnout a o víc se nestaráte. Takže si s vysáváním hravě poradí ženy, muži, děti. A pokud máte čtyřnohého miláčka, uvidíte, jak se robotický vysavač stane jeho novým parťákem. 😊


Robotický vysavač iRobot Roomba e6 zajistí pohodlný úklid vašeho domova. Vylepšený třístupňový čisticí systém AeroForce, inteligentní navigace iAdapt a wi-fi připojení s aplikací iRobot HOME pro nadstandardní kvalitu úklidu. Ovládejte svou Roombu kdykoli a odkudkoli. | foto: iRobot

 

4. Vysávat a sledovat Netflix současně? Jde to!

Klasické vysavače jsou tak hlasité, že při úklidu neslyšíte vlastního slova. Naopak robotické vysavače jsou mnohem tišší – klidně při vysávání můžete sledovat Netflix nebo telefonovat s kamarádem. Dosahují hlučnosti maximálně kolem 60 decibelů, což odpovídá hlasitosti běžné mluvy, takže ani váš domácí mazlíček nebude vyděšený.

 

5. Ušetříte spoustu místa

Robotické vysavače jsou malé a skladné. Oproti vysokým tyčovým či širokým klasickým vysavačům nezabírají moc místa ve skříni nebo úklidové místnosti. Po dokončení úklidu navíc robot zajede do své nabíjecí stanice a tam počká, než ho zase povoláte k práci.

Pořiďte si robotický vysavač 

A aby vám nic neuniklo, sledujte nás na sociálních sítích – jsme na Facebooku, Instagramu a hlavně na YouTube

Novinky na e-mail...Další podobné články

Vyzrajte nad špínou s robotickými vysavači Sencor!

Jakub Souček | 09.06.2021
Vyzrajte nad špínou s robotickými vysavači Sencor!

Robotické vysavače Sencor jsou ideálním pomocníkem pro úklid koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby a dalších povrchů. Užívejte si volný čas s rodinou nebo přáteli a nechte pracovat robotického odborníka na podlahy za Vás.

Zobrazit celý článek

Fanděte s hokejovou slevou 15% na vysavače iRobot!

Jakub Souček | 21.05.2021
Fanděte s hokejovou slevou 15% na vysavače iRobot!

Exkluzivní nabídka pro všechny hokejové fanoušky i milovníky chytré domácnosti a úklidu.

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.