Lenovo

Lenovo je společnost s tržbami 60 miliard USD, je členem globálního žebříčku Fortune 500 a lídrem v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií na 180 trzích po celém světě. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. 

Články

Recenze Motorola Razr 2022: Porazí konkurenta Galaxy Z Flip?

Recenze Motorola Razr 2022: Porazí konkurenta Galaxy Z Flip?

Pokud toužíte po ohebném telefonu ve tvaru pudřenky, prakticky jste odkázáni na 2 telefony. Samsung Galaxy Z Flip4 a Huawei P50 Pocket. Když ale vezmete do úvahy, že u Huawei je pro většinu populace stopka v podobě absencí služeb Google, jste odkázáni pouze na ohebné véčko od Samsungu. Nicméně kde není moc konkurence, není ani potřeba extra inovace a tak není ani moc divu, že letošní čtvrtá generace se od té třetí téměř neliší. Pak je tu ovšem ještě jedna značka, ano, Motorola se svým modelem Razr, který sice ve svých prvních 2 verzích působil poměrně rozpačitě, ale letošní model 2022 slibuje, že všechny své neduhy vyřešil. Vítejte u recenze Motorola Razr 22.

Recenze Motorola Edge 30 Ultra: První telefon s 200Mpx foťákem! Je to ale dost ULTRA?

Recenze Motorola Edge 30 Ultra: První telefon s 200Mpx foťákem! Je to ale dost ULTRA?

Když bych parafrázoval známé rčení: Čím víc pruhů, tím víc Adidas, dostal bych u foťáků něco v podobě čím víc megapixelů, tím lepší… Motorola? Dnes přináším recenzi Motorola Edge 30 Ultra. Jedná se o první u nás dostupný telefon, který láká na 200Mpx senzor hlavního fotoaparátu. Nezůstane ale pouze u kamerky. Označení Ultra jsme si zvykli u mobilních telefonů vnímat jako něco, co je nejprémiovější, co daná značka dokáže v danou chvíli vyrobit. Vzpomeňme jen na Galaxy S22 Ultra, nově představené Apple Watch Ultra a tak je zřejmé, že Motorola Edge 30 Ultra míří do nejlepšího segmentu. Jaký je? Dozvíte se v dnešní recenzi.

Recenze Motorola Edge 30: Překvapení roku 2022

Recenze Motorola Edge 30: Překvapení roku 2022

Dnes vám přináším recenzi na mobil Motorola Edge 30. Telefon, který rozhodně nepatří do mainstreamu. Pokud nejdete společně s davem Apple či Samsung fanoušků, nebaví vás přemíra předinstalovaných aplikací u Xiaomi, možná právě pro vás je Motorola Edge 30. Mobil, který byste neměli rozhodně nechat bez povšimnutí.

Lenovo Yoga Tab 13 [recenze]

Lenovo Yoga Tab 13 [recenze]

Lenovo představilo nejvýkonnější telefon světa

Lenovo představilo nejvýkonnější telefon světa

Lenovo, jako vůbec první výrobce, představilo telefon s procesorem Snapdragon 855, konkrétně je to model Z5 Pro GT. Hodnota tohoto modelu v AnTuTu se vyšplhala na skvělých 366 tisíc bodů. Dalším rekordem je paměť RAM, ta má 12 GB. Tím se toto zařízení stává nejvýkonnějším mobilním telefonem světa. Rychlost a výkon evokuje i vzorek karbonu pod skleněnými zády, stejně jako červené detaily.

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.