HOCO

Značka HOCO byla založena v roce 2009 v čínském Shenzhenu. V oblasti se nachází i sídlo firmy a hlavní sklad. Od svého založení značka velice rychle roste, a to díky své kvalitě a dobrým nápadům, které řeší jejich tým profesionálů.

Mezi hlavní produkty patří příslušenství k mobilním telefonům a tabletům, ale velmi chytré produkty i pro ostatní elektroniku. Tu přenosnou, kancelářskou, ale i různé drobnosti do auta a další vychytávky. Podstatné je, že všechny výrobky HOCO jsou mimořádně praktické, intuitivní na používání a spolehlivé. No a navíc skvěle vypadají. A je jedno, jestli si vyberete sluchátka, powerbanku, kabel, nabíječku, dobíjecí stanici, nebo třeba smart watch či nejrůznější držáky mobilních telefonů.

Jak už víte, tak HOCO vyniká výrobou mobilního příslušenství, a to jak pro smartphony se systémem Android, tak pro Apple produkty. Apple iPhone je celosvětově nejprodávanějším smartphonem, a tak není divu, že HOCO produkty jsou kompatibilní s celým Apple ekosystémem, ale i s konkrétními modely iPhone. Vy tak máte příležitost vybavit svůj iPhone do každé situace – a to nejen ochranným pouzdrem, tvrzeným sklem, ale i řadou vychytaného příslušenství jako jsou různé rozdvojky a redukce pro konektor Lightning. HOCO si zakládá na kvalitě zpracování a patří mezi oblíbenou značku.

Články

Videa

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.