info
info
Rychlé doručení | Doprava zdarma při objednávce nad 5 000 Kč | Nevhodné vánoční dárky můžete vrátit až do 6.1.2023

NOVINKA: Samsung Galaxy Buds Live: Zůstaňte stále ve spojení a dobře naladěni

Další novinkou mezi bezdrátovými sluchátky jsou Samsung Galaxy Buds Live. Dostupné v ČR budou od 21. srpna 2020.

NOVINKA: Samsung Galaxy Buds Live: Zůstaňte stále ve spojení a dobře naladěni

NABÍDKA BAREV:
1) Samsung Galaxy Buds Live černá
2) Samsung Galaxy Buds Live bronzová
3) Samsung Galaxy Buds Live bílá

Sluchátka Galaxy Buds Live se vymykají konvenčnímu designu – jejich jedinečná estetika nepřipomíná nic, co jste kdy viděli nebo nosili. Společnost Samsung přepracovala tradiční design sluchátek do uší, díky kterému sluchátka nevyčnívají z uší a vypadáte s nimi mnohem přirozeněji. Jejich ergonomický zaoblený design odpovídá tvaru ucha, takže jsou dostatečně pohodlná i k celodennímu nošení. Aby vám dobře padla, můžete si je přizpůsobit dvěma velikostmi křidélek. 


Samsung Galaxy Buds Live Mystic Black (SM-R180NZKAEUE)

Typ připojení Bluetooth, Typ sluchátek Do uší, Mikrofon, Konstrukce Otevřená, Výdrž baterie (sluchátka) 8 h, Výdrž baterie (pouzdro) 21 h

Samsung Galaxy Buds Live Mystic Black (SM-R180NZKAEUE)
Typ sluchátek:Bezdrátová, do uší
Reproduktor:12 mm
Maximální vydrž:až 8 hodin (až 29 hodin s krabičkou)
Nabíjení:1 hodina = 5 minut nabíjení
Konektivita:Bluetooth 5.0 (AAC, SBC)
Podpora Android:Verze 5.0 a vyšší
Podpora iOS:iOS 10 a vyšší
Odolnost:IPX2

Sluchátka Galaxy Buds Live byla navržena s cílem přinášet živý, přirozený zvuk. Vznikla spojením zkušeností společnosti AKG se zpracováním zvuku a dosavadních hardwarových inovací společnosti Samsung a nabízejí skutečně pohlcující zvukový zážitek. Použití 12 mm akustického měniče a technologie Bass Duct vytváří hluboký a bohatý zvuk, abyste si mohli vychutnat hudbu přesně podle záměru interpreta. Díky třem mikrofonům a jednotce pro výběr hlasu se sluchátka zaměří na váš hlas a zajistí, že bude v telefonu vždy hlasitě a zřetelně slyšet. Sluchátka jsou vybavena aktivním potlačením hluku (ANC) pro otevřený typ(*9), což vám umožní odstínit rušivé zvuky, jako jsou projíždějící auta nebo hlučná pračka, a přitom stále vnímat důležitá oznámení a konverzace. 

Galaxy Buds Live nabízejí příjemný poslech a pohodlné připojení k řadě kompatibilních zařízení, mezi kterými se dá snadno přepínat bez nutnosti odpojování a opětovného připojování sluchátek. Po spárování s nejnovějšími zařízeními Galaxy se vám otevře celý svět nových možností. Nahrávejte křišťálově čistý zvuk do svého videa na Galaxy Note20 pomocí Galaxy Buds Live jako bezdrátového mikrofonu. Použijte herní režim Game Mode(*10) , po snížení zpoždění zvuku – s dynamickým AMOLED 2X displejem na Galaxy Note20 – získáte mnohem hlubší herní zážitek. Pomocí nové funkce Buds Together(*11)  můžete také snadno sdílet hudbu s přáteli, a to bez omezení kvality zvuku. 

Kvůli pohodlnější navigaci nabízí Galaxy Buds Live intuitivní dotykové PUI (fyzické uživatelské rozhraní)(*12) pro dotykové ovládání a také hlasové ovládání Bixby voice wake-up (*13), které umožňuje vybírat hudbu, otevírat aplikace a posílat zprávy bez použití rukou a vizuální kontroly. Galaxy Buds Live mají také dlouhou výdrž baterie. Při plném nabití zvládnou sluchátka 6 hodin přehrávání a nabíjecí pouzdro umožní několikanásobné dobíjení, kterým lze přidat dalších 15 hodin poslechu (*14). Když potřebujete dobíjet rychle, můžete po pouhých 5 minutách nabíjení dosáhnout až 1 hodiny poslechu(*15).

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
[*9] Aktivní potlačení hluku (ANC) sluchátek Galaxy Buds Live je ověřeno v UL. Hluk pozadí v nízkofrekvenčních pásmech snížen až o 97 %. Funkce, včetně ANC, se aktivují přes Bluetooth připojení nebo aplikaci Galaxy Wearable na Androidu, která je k dispozici prostřednictvím obchodů Galaxy Store nebo Google Play, a aplikace Galaxy Buds na zařízeních s iOS, která je k dispozici prostřednictvím obchodu App Store.
[*10] Vyžaduje OS Android P nebo vyšší a Gaming Optimizing Service ver. 2.1.02 nebo vyšší; funguje s kodekem Samsung Scalable. K dispozici v menu Labs aplikace Galaxy Wearable.
[*11] Funkce skenování je k dispozici na všech zařízeních podporujících One UI 2.5 nebo novější, včetně Galaxy Note20 a Tab S7/S7+; funkce sdílení je k dispozici na všech zařízeních podporujících One UI 2.1 nebo novější. 
[*12] Uživatelé si mohou přizpůsobit dotykové ovládání pomocí nastavení v aplikaci Galaxy Wearable.
[*13] Dostupnost se může lišit podle trhu.

* veškeré texty a informace jsou převzaty z tiskové zprávy společnosti SAMSUNG

Novinky na e-mail...Další podobné články

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.