info
info

Není pivo jako Pivo - aneb držáky, které odpoutají Vaši kreativitu!

Společnost Pivo se zaměřuje na výrobu panoramatických otočných držáků pro mobilní telefony, které v kombinaci se šikovným softwarem poskytují široké možnosti využití. Držáky jsou skvělou pomůckou pro všechny, kteří se jakkoli seberealizují z domova pro soukromé i komerční účely, včetně youtuberů, vlogerů, influencerů, apod.

Není pivo jako Pivo - aneb držáky, které odpoutají Vaši kreativitu!

Mezi základní produkty značky patří stabilní držáky Pivo Pod Red a Pivo Pod Silver. Ty se liší především rychlostí 360° rotace (10 a 4 vteřiny), specifickým nastavením rychlosti snímání a časových smyček, a tím pádem i samotným účelem používání. Obě varianty jsou kompatibilní s 1/4" závitem, mají výsuvné stabilizační nožičky, a nabízí funkci Smart Tracking, tedy automatické sledování pohybujícího se subjektu během natáčení. Kamkoli jdete, Pivo Vás sleduje. Součástí balení je dálkový ovladač, aplikace pro smartphone pro snadné sdílení, a nabíjecí kabel. 

Pro ty, kteří to s natáčením myslí opravdu vážně, je tu jedinečný Pivo Pod Red Starter Pack a Pivo Pod Silver Starter Pack. Tyto speciální výhodné balíčky obsahují jak daný držák s dálkovým ovladačem, tak i přídavný držák Pivo Smart Mount, který je možné dokoupit samostatně, včetně praktického cestovního pouzdra. Přídavný držák umožňuje nastavit úhly záběrů přesně tak, jak potřebujete, a zachytí cokoli od 25° dopředu do 90° dozadu. K tomu má k dispozici 360° kloub a univerzální svorku, do které snadno umístíte Váš telefon i s pouzdrem.

Pomyslnou třešničkou na dortu je ostatní dokoupitelné příslušenství. To představuje například stativ Pivo Tripod, ke kterému snadno připevníte telefon a Pivo držák a můžete okamžitě vytvářet úžasné záběry i fotografie. I přes svou výšku až 160 cm a robustní dojem je stativ velice lehký a jednoduše sestavitelný. S přenosným studiem Pivo Studio 360 zas nepotřebujete k prezentaci svých produktů žádné velké prostory. Studio má k dispozici točnu, správné osvětlení a 3 druhy pozadí. Navíc s ním můžete vytvářet vysoce kvalitní 360° snímky.

Vyzkoušejte držáky Pivo a odpoutejte svou kreativitu!

Novinky na e-mail...Další podobné články

Tip na nejlepší magnetických držák do auta

Michal Kužel | 21.04.2021
Tip na nejlepší magnetických držák do auta

Jeden z nejlepších magnetických držáků. Více informací v článku.

Zobrazit celý článek

Recenze vivo V23 5G: oslní nejen designem

Petr Hudec | 25.03.2022
Recenze vivo V23 5G: oslní nejen designem

Dnes se spolu podíváme na nové a naprosto nádherné vivo V23 5G – telefon od značky, která nedávno na našem trhu oslavila své první narozeniny a hned na začátku musím říct, že tento telefon je jeden z nejlepších dárků, které si výrobce mohl sám sobě, ale i vám k narozeninám nadělit. Nebudu zdržova...

Zobrazit celý článek

Přehledně: Apple novinky 2022

Petr Hudec | 09.03.2022
Přehledně: Apple novinky 2022

Máme za sebou další Apple Event letošního roku. Kdo čekal nějaké zásadní překvapení, byl asi celkem zklamaný.

Zobrazit celý článek

V rámci předprodeje získáte k Sony Xperia 10 IV 5G zdarma bezdrátová sluchátka

Kateřina Červená | 23.05.2022
V rámci předprodeje získáte k Sony Xperia 10 IV 5G zdarma bezdrátová sluchátka

Dnešním dnem startují předobjednávky nového modelu Sony Xperia 10 IV 5G v barvě černé, bílé, mátově zelené a levandulově fialové. S telefonem získáte navíc sluchátka WF-C500 v černé barvě.

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.