info
info

Huawei spustil aplikaci Petal Maps na hodinkách řady Watch 3

Huawei spustil aplikaci Petal Maps na hodinkách řady Watch 3

Společnost Huawei přináší aplikaci Petal Maps do nové řady chytrých hodinek HUAWEI WATCH 3 a s ní přichází i řada nových funkcí, které usnadňují cestování. Cestování se začíná po roce znovu vracet do normálu a díky službě Petal Maps získáte nové aktualizace pro plynulejší cestování přímo ve vašich hodinkách. Petal Maps, které jsou nyní k dispozici ke stažení v AppGallery na, poskytují navigační data přímo v chytrých hodinkách a s nimi i přístup k trasám při chůzi nebo jízdě na kole pouhým pohledem na zápěstí.

Petal Maps

 

Po mnoha měsících práce z domova se každodenní rutina pomalu dostává do normálu a lidé začínají více cestovat. Petal Maps verze 1.9 přinášejí funkce, které pomáhají usnadnit přechod na postpandemický každodenní život poskytováním užitečných způsobů na cestování, včetně nových aktualizací dopravního stavu, detailní předpovědi počasí, satelitními mapami, řidičskou navigací a seznamy oblíbených míst. Mezi nové funkce patří:

 

Commute Cards

Tato funkce pomáhá uživatelům rychle navigovat. Petal Maps umožňuje uživatelům zadat polohu jejich domova nebo kanceláře a nastavit karty zkratek pro rychlou kontrolu času dojíždění a trasy, přičemž vylepšená navigace nyní pokrývá možnosti řízení, chůze a jízdy na kole a také trasy veřejné dopravy. Informace o adresách jsou uloženy pouze v aplikaci a podléhají přísným zárukám ochrany osobních údajů.

Petal Maps

 

Weather Layer

Nová funkce poskytuje uživatelům podrobný přehled počasí v místech, kam cestují, navíc s působivými animovanými funkcemi. Díky nové funkci se informace o počasí budou zobrazovat přímo na mapě s animovanými efekty, jako jsou například upozornění na bouřky.

Petal Maps

 

Satellite Map a Terrain Layer

Nová a vylepšená satelitní mapa poskytuje uživatelům komplexní pohled na krajinu prostřednictvím satelitních snímků. Mapa s vysokým rozlišením umožňuje uživatelům identifikovat geografické prvky s vysokou přesností, zatímco Terrain Layer umožňuje prozkoumávat krajinu při chůzi venku.

Petal Maps

 

Dopravní situace v reálném čase

Nová aktualizace přináší také snadno sledovatelné duhové barvy, které pomáhají indikovat stav dopravní situace už na první pohled. Řidiči se navíc mohou těšit i na zvětšené zobrazení map křižovatek, díky nimž bude orientace na složitých křižovatkách snadná.

 

„S postupným návratem zaměstnanců do práce a zvyšováním počtu cest nemohly aktualizace Petal Maps přijít v lepší čas,“ říká Filip Matys, PR manažer Huawei Česko. „Špičková technologie navigačního systému umožňuje uživatelům dostat se do práce, na schůzky a zpět domů nejrychlejší možnou cestou. A díky aplikaci Petal Maps, která je nyní k dispozici u řady hodinek HUAWEI WATCH 3, si lidé užijí užitečných funkcí ještě více.“

 

Od spuštění Petal Maps v říjnu loňského roku přinášejí nové aktualizace uživatelům stále lepší, diferencovanější a lokalizovanější prostředí. Petal Maps je k dispozici ve více než 140 zemích a v 26 navigačních jazycích s více než 2,7 miliony uživatelů v Evropě. Petal Maps je k dispozici pro všechny smartphony Android a lze je stáhnout z AppGallery i Google Play.

 

Hodinky HUAWEI WATCH 3 pořídíte aktuálně za 8 879 Kč, WATCH 3 Pro za 9 790 Kč a WATCH 3 Pro Titanium za 15 990 Kč.

Novinky na e-mail...Další podobné články

Recenze HUAWEI WATCH GT 3 Pro: Brilantní šperk, který zaujme

Petr Hudec | 18.05.2022
Recenze HUAWEI WATCH GT 3 Pro: Brilantní šperk, který zaujme

Musím se přiznat, že hodinky od Huawei jsem měl vždy hrozně rád. Snoubila se v nich totiž elegance s úchvatným designem, ušlechtilými materiály a kupodivu softwarem, který patřil vždy mezi špičku a prakticky jediným konkurentem pro Huawei je dnes v hodinkách pouze Samsung. Ano, můžete mít Apple W...

Zobrazit celý článek

HUAWEI WATCH GT 3 Pro: nové chytré hodinky s EKG a NFC 

Kateřina Červená | 18.05.2022
HUAWEI WATCH GT 3 Pro: nové chytré hodinky s EKG a NFC 

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro nyní s dárkem! Nenechte si ujít speciální limitovanou nabídku a udělejte radost sobě nebo vašim blízkým.

Zobrazit celý článek

Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Petr | 08.01.2022
Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Potřebujete se více věnovat čtení či meditaci? Nebo si snad přestat kousat nehty? Tyto aplikace vám určitě pomohou.

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.