info
info
Vážení zákazníci, dne 28.9. máme zavřeno. Těšíme se na Vás 29.9.2020. Huramobil.cz
Dle výrobce...
Dle OS...

Aplikace na cesty 5.díl - Počasí

Petr Hudec | 23.06.2017

Je tu první letní pátek a s ním i pátý díl našeho seriálu. Dnes vám přinášíme skvělé aplikace na předpověď počasí.

Aplikace na cesty 5.díl - Počasí

Prošvihli jste nějaký díl našeho seriálu? 
Každý pátek vám přinášíme seriál užitečných aplikací, které se vám jistě budou hodit a plánování dovolené vám usnadní. Podívejte se, co všechno už jsme vám poradili:
 
1. díl: Aplikace na výběr destinace 
V tomto díle jsme vybrali 5 aplikací, které vám usnadní plánování výletu nebo dovolené a to do zahraničí nebo po České republice. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-107/
 
2. díl: Aplikace na ubytování
Ve druhém díle naleznete top aplikace, se kterými si vyberete to nejlepší ubytování, abyste si dovolenou, co nejvíce užili. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-109/
 
3. díl: Aplikace na dopravu
Jak se nejlépe dostat na vaši dovolenou, a jak se pak pohybovat po městě, tak to jsme vám poradili ve 3. díl seriálu. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-113/ 
 
4. díl: Aplikace pro vaši bezpečnost 
Minulý týden jsme pro vás sestavili přehled aplikací, které vás zachrání z různých situací. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-117/

Aplikace na předpověď počasí  

Meteor (Počasí) » Aladin
První aplikace pochází z dílny Českého hydrometeorologického ústavu a nese jméno Aladin. Její výhodou je, že ukazuje aktuální počasí, a také předpověď na další dny. V aplikaci najdete pravidelné předpovědi: teploty, vlhkosti, tlaku, větru a srážek. Aladin je zdarma a oceníte ho hlavně při cestování po České republice. 
 
Pokud chcete vědět, kde aktuálně prší. Tak si určitě stáhněte Meteoradar také od ČHMÚ, kde uvidíte srážky na mapovém podkladě. Dostane se vám tak přesná hodinová předpověď. Ke stažení pouze pro Android
  
Ke stažení Meteor (Počasí) » Aladin:
Pro Android
Pro Apple

Klara - předpověď počasí 
Klara je norská aplikace pro předpověď počasí. Budete mít skvělý přehled o srážkách, teplotě, oblačnosti, větru, tlaku nebo vlhkosti a to na jakémkoliv místě na světě. K dispozici vám je také krátkodobá a dlouhodobá předpověď až na 10 dní dopředu. Pokud cestujete často, jistě oceníte možnost nastavení oblíbených míst. Máte tak přehled, jaké je kde počasí a kam vyrazit. 
 
Ke stažení:
Pro Android


 
Windy
Opravdu profesionální předpověď přináší aplikace Windy. Jak už název napovídá, aplikace slouží hlavně pro přehled o povětrnostních podmínkách. To ocení třeba sportovci, surfaři, rybáři, ale také piloti a paraglidisté. Ti všichni potřebují znát přesnou předpověď. 
Proto v aplikaci naleznete také údaje o přílivu a odlivu, informace o vlnách, a také předpověď počasí na 10 dní dopředu.  
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple


 
360 Weather – předpověď počasí 
Skvělá a bezplatná aplikace, která poskytuje přesnou předpověď počasí. Můžete si tak najít krátkodobou předpověď na následující 2 hodiny nebo dlouhodobou předpověď jednotlivě rozdělenou až na 10 dnů. Navíc 360 Weather využívá informace o počasí z více než 3 000 000 meteostanic. Pokud tedy vyrážíte na dovolenou, budete přesně vědět, jaké vás čeká počasí. Aplikaci ještě navíc doplňuje okouzlující malovaný a netradiční design. Potěší ale pouze uživatele Android telefonů. 
 
Ke stažení:
Pro Android


 
AccuWeather Počasí
Asi nejznámější aplikace na předpověď počasí, tak to je AccuWeather. Poskytuje nejaktuálnější zprávy o počasí a nejnovější předpovědi. Sledovat tak můžete aktuální nebo dlouhodobé počasí a animované radarové snímky. Navíc díky funkci AccuWeather MinuteCast® si můžete zjistit podrobnou minutovou předpověď srážek pro následující dvě hodiny a to navíc podle vaší polohy. Tato profesionální aplikace je dostupná pouze v angličtině. Je zdarma, ale budou se vám zobrazovat reklamy. Pokud je nechcete, musíte si připlatit. 
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Přejeme vám na dovolené to nejkrásnější počasí. Váš Huramobil.cz

Novinky na e-mail...Další podobné články

Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

Petr Hudec | 14.07.2017
Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

V posledním díle našeho seriálu se podíváme na aplikace, se kterými můžete jednoduše poslat pohlednici. Ušetří vám čas a vy si můžete užívat skvělé dovolené o trošku déle.

Zobrazit celý článek

Aplikace na cesty 7 . díl - Úprava fotografií

Petr Hudec | 07.07.2017
 Aplikace na cesty 7 . díl - Úprava fotografií

Udělejte z fotek vaší dovolené mistrovská díla! Stačí k tomu jen šikovná aplikace, která vám s úpravou pomůže. Jaké aplikace použít, tak to se dozvíte v předposledním dílu našeho seriálu Aplikace na cesty.

Zobrazit celý článek

Aplikace na cesty 6. díl - Zábava

Petr Hudec | 30.06.2017
Aplikace na cesty 6. díl - Zábava

Hurá je tu pátek! S ním i další díl našeho seriálu s užitečnými aplikacemi na cestování. Dnes to bude o zabavení po cestě, aby vám utekla, co možná nejrychleji.

Zobrazit celý článek

Aplikace na cesty 4.díl - Bezpečnost

Petr Hudec | 16.06.2017
Aplikace na cesty 4.díl - Bezpečnost

Je tu pátek a s ním i čtvrtý díl našeho seriálu. Dnes přinášíme skvělé aplikace, které vás na dovolené zachrání z různých situací.

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu...

Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.