info
info

Aplikace na cesty 2. díl - Ubytování

Petr Hudec | 02.06.2017

Ve druhém vám přinášíme skvělé aplikace, se kterými si vyberete to správné ubytování pro vás a navíc za super cenu.

Aplikace na cesty 2. díl - Ubytování

Prošvihli jste nějaký díl našeho seriálu? 
Každý pátek vám přinášíme seriál užitečných aplikací, které se vám jistě budou hodit a plánování volna vám usnadní. Podívejte se, co všechno už jsme vám poradili!

1. díl: Aplikace na výběr destinace 
V tomto díle jsme vybrali 5 aplikací, které vám usnadní plánování výletu nebo dovolené a to do zahraničí nebo po České republice. Článek naleznete zde: www.huramobil.cz/blog-107/

Aplikace ubytování

Booking.com - rezervace hotelů 
První aplikací je velice populární Booking.com, který slouží pro rezervaci a výběr ubytování po celém světě. Můžete si vybírat z nabídky více jak 1 miliónů hotelů, apartmánů, penzionů a dalších typů ubytování po celém světě. Ve výběru vám pomůže na 107 miliónů hodnocení od uživatelů, a tak si můžete vybrat opravdu ideální a ověřené ubytování. V nabídce jsou jak drahé hotely, tak i levné. Ubytování si jednoduše seřadíte podle země nebo pomocí mapy. Na té se tak ujistíte, že se nachází na tom správném místě pro vás. Výhodou Booking.com jsou offline mapy, které máte k dispozici a navíc potvrzení o rezervaci ubytování obdržíte ihned. Vše ale jinak probíhá přes internet, tak je potřeba být někde na wifi nebo si ubytování zařídit ještě z pohodlí domova. 
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple
 


 

Airbnb
Stejnojmenná aplikace od webové služby Airbnb.cz, která vám pomůže s hledáním ubytování na dovolené. Můžete si jednoduše rezervovat jedinečné bydlení přímo od lidí, kteří v dané zemi bydlí. Ubytování vám nabízejí lidé u sebe doma v pokoji nebo je k pronájmu rovnou celý byt. Takový je totiž princip Airbnb. K dispozici je vám více než 600 000 nabídek, ve více než 34 000 městech. Bydlení si pohodlně rezervujete přes mobil a rovnou můžete jednoduše komunikovat s majitelem. Při výběru navíc vidíte recenze od uživatelů. Je to skvělá cesta, jak za ubytování ušetřit a zároveň se od místních dozvědět nějaké super tipy na výlety. 
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple


 
Hotels.com - Rezervace hotelů 
Další skvělá bezplatná aplikace, která slouží k rezervaci hotelů po celém světě. Vybírat a rezervovat pokoje si můžete z více než 510 000 hotelů ve 200 zemích světa a ve všech cenových kategoriích od levného noclehu až po luxusní hotely. V aplikace Hotels.com navíc narazíte na výhodné last minute nabídky za skvělé ceny. Další funkce Místní nabídky na dnešní noc vám pomohou najít hotel ihned, a jak už název napovídá, jen na jednu noc. Ale to není vše, aplikace vás za ubytování odmění. Za každých 10 nocí, tak získáte 1 noc zdarma.   
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple


 
Hotel Tonight - Amazing Deals
Skvělá aplikace s last minute nabídkami na skvělé ubytování v zahraničí. Cestování tak bude ještě levnější a výhodnější. Stačí si jen počkat a získáte nejlepší nabídku a cenu. Aplikace je tak vhodná pro ty, co neradi plánují a řeší věci, až na místě. Pokud se vám tento typ aplikací líbí, pak pro vás máme ještě aplikaci HotelQuickly -Best Hotel Deals (Android, Apple), která funguje na stejném principu last minute nabídek. Tak to zkuste! 
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple


 
Trivago – hotelový vyhledávač
Naší poslední aplikací je Trivago. Tento největší hotelový srovnávač, vám pomůže najít ty nejlepší nabídky a to vše na jednom místě. Můžete si rychle a jednoduše porovnat více než 1 milión hotelů z více než 200 rezervačních stránek. Máte tak kompletní přehled o všech ubytováních za tu nejlepší cenu. 
 
Ke stažení:
Pro Android
Pro Apple

Novinky na e-mail...Další podobné články

Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Petr | 08.01.2022
Nejlepší Android aplikace pro novoroční předsevzetí [leden 2022]

Potřebujete se více věnovat čtení či meditaci? Nebo si snad přestat kousat nehty? Tyto aplikace vám určitě pomohou.

Zobrazit celý článek

Apple obrátil. Aplikace můžete brzy stahovat i mimo App Store!

Tomáš Richter | 29.08.2021
Apple obrátil. Aplikace můžete brzy stahovat i mimo App Store!

Máte iPhone a vadí vám, že nemůžete aplikace stahovat i mimo App Store? S tím může být brzy konec!

Zobrazit celý článek

Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

Petr Hudec | 14.07.2017
Aplikace na cesty 8 . díl - Pošlete pozdrav z dovolené

V posledním díle našeho seriálu se podíváme na aplikace, se kterými můžete jednoduše poslat pohlednici. Ušetří vám čas a vy si můžete užívat skvělé dovolené o trošku déle.

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.