LG

Společnost LG CZ patří na českém a slovenském trhu s elektronikou mezi klíčové hráče v prodeji spotřební elektroniky. LG CZ byla založena v roce 2003 (o dva roky později přibyla kancelář v Bratislavě) a prostřednictvím sítě obchodních partnerů zajišťuje své aktivity jak v České republice, tak i na Slovensku.

Nabízené portfolio produktů LG Electronics CZ, je rozděleno do několika kategorií, mezi které patří spotřební elektronika (3D, LCD, LED a plazmové televizory, Blu-ray a DVD systémy domácího kina, rekordéry a přehrávače, autorádia), domácí spotřebiče (pračky a myčky DirectDrive, beznámrazové chladničky NoFrost, mikrovlnné trouby, vysavače), mobilní telefony (především s celodotykovou obrazovkou) a příslušenství, klimatizační jednotky (bytové a komerční klimatizační jednotky, tepelná čerpadla, rekuperační jednotky), informační technologie (monitory, vypalovací mechaniky).

Společnost LG vyvíjí elektroniku, která je intuitivní, pohotová a energeticky úsporná, takže utrácíte rozumně, jste produktivnější a snižujete dopad své činnosti na svět kolem sebe. LG se zavázalo dodávat takové domácí spotřebiče a další spotřební elektroniku, jejichž funkce přesně odpovídá vašemu životnímu či pracovnímu stylu. LG Chce neustále informovat o nových pokrocích v technologiích. Koneckonců – život je lepší, když jste připraveni.


LG najdete v těchto kategoriích

Články

LG Velvet 5G: Proč stojí za pořízení? [recenze]

LG Velvet 5G: Proč stojí za pořízení? [recenze]

Značka LG to nikdy ve světě mobilních telefonů nedotáhla nikam daleko i když to hodně dávno vypadalo, že by mohla udržet krok. Pak ale přišla série špatných manažerských rozhodnutí a dneska ten, který si jde koupit LG je asi hodně „core“ fanoušek a nebo sec sakra dobře ví, co vlastně chce. LG telefony nejsou vůbec špatné, ba naopak, v některých ohledech dokonce vynikají, tak proč nedokážou držet krok s konkurencí a bude LG Velvet ten model, který konečně všechno spasí?

Recenze LG G8s - Krasavec s nádherným displejem, ale horším foťákem

Recenze LG G8s - Krasavec s nádherným displejem, ale horším foťákem

Značka LG je s její divizí mobilních telefonů jako na houpačce. Někdy si prochází lepšími, jindy zase horšími časy svého vývoje. Upřímně řečeno, občas to vypadalo i tak, že mobilní telefony u LG nejsou zrovna prioritou. Nutno ale dodat, že korejský výrobce se především zaměřuje na domácí spotřebiče, elektroniku a televize. No a jestli něco opravdu umí, jsou to displeje a design. Tak jaké je tedy LG G8s?

KAUZA: Nepoužívejte odemykání obličejem!

KAUZA: Nepoužívejte odemykání obličejem!

Už jste někdy přemýšleli o zabezpečení vašeho telefonu? Včera jsem viděl video od Unbox Therapy o tom, jak se Louieovi podařilo odemknout jeho Galaxy S10 pouhým videem a zkusil jsem podobnou situaci zreplikovat u nás. Upřímně, tento problém je obrovský, větší než nedávná pochybná hrozba šmírování z Číny, protože jej může zneužít prakticky kdokoliv. Důležité je, že toto se netýká pouze S10tky, ale prakticky většiny výrobců mobilních telefonů. 

LG V40 ThinQ je tou pravou vlajkovou lodí od LG pro letošní rok

LG V40 ThinQ je tou pravou vlajkovou lodí od LG pro letošní rok

Říjnové žně nám začínají s LG, které dnes představilo konečně svůj vlajkový model pro druhou polovinu roku. V40 ThinQ je vůbec prvním telefonem s celkem pěti fotoaparáty a má ten nejuniverzálnější hlavní fotoaparát. Za tu spoustu fotoaparátů a vlajkovou výbavu si ovšem nechá LG pořádně zaplatit, takže o prodejní trhák asi opět nepůjde.

Už víme, jak přesně bude fungovat všech pět fotoaparátů v LG V40 ThinQ

Už víme, jak přesně bude fungovat všech pět fotoaparátů v LG V40 ThinQ

Jak se o LG V40 ještě před týdnem vůbec nemluvilo, tak nyní máme o tomto telefonu nové zprávy skoro každý den. Pouhé dva dny před oficiálním představení tak dostáváme od Evana Blasse konkrétnější ukázku, jak přesně bude fungovat všech pět fotoaparátů, kterými LG V40 ThinQ oplývá.

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.