Nejprodávanější

LAICA

Společnost LAICA se sídlem v Itálii byla založena již v roce 1974. Od svého založení se společnost specializuje na vývoj, výrobu a prodej vodních filtračních systémů, produktů péče o zdraví a spotřebního zboží. LAICA klade důraz zejména na kvalitu svých produktů, udržitelný rozvoj a lidská práva.

Celosvětový úspěch společnosti byl dosažen zejména díky zaměření na nejvyšší kvalitu, bezpečnost a výrazný design všech produktů značky LAICA s cílem přispět ke zlepšení kvality života a zdraví jejich uživatelů. Ohromné zkušenosti a know-how získané během mnoha let působení na trzích umožnily stát se celosvětovým leaderem v oblasti filtrace vody. Velký počet národních i mezinárodních patentů jen potvrzuje dominantní pozici společnosti LAICA v tomto segmentu. Úspěch společnosti je založen také na neustálém rozšiřování sortimentu.

Kvalita všech produktů je certifikována nejdůležitějšími mezinárodními ústavy jako jsou LGA, TÜV, NSF apod. Všechny produkty LAICA jsou průběžně testovány nezávislými institucemi. Výrobní kapacita čítá stovky tisíc filtračních konvic a milióny prodaných filtrů po celém světě.

Články

Videa