HARMAN/KARDON

Harman/Kardon je jednou z nejznámějších značek, která se zabývá výrobou kvalitních audio zařízení do domácností i do automobilů. U vzniku firmy v roce 1953 stál Sidney Harman a Bernard Kardon, čímž se vysvětluje i její název.

Harman/Kardon je značka, která ušla předlouhou cestu, aby se stala v 21. století jednou z nejuznávanějších Hi-Fi značek všech dob. Vyrábí jak již zmíněné reproduktory do automobilových instalací, tak lifestyle či profesionální elektroniku. V současné době patří pod ekosystém Harman, který zahrnuje značky jako AKG, JBL, Martin, Soundcraft nebo Lexicon.

HARMAN/KARDON najdete v těchto kategoriích

Články

NOVINKA: Luxusní kolekce sluchátek Harman/Kardon Fly

NOVINKA: Luxusní kolekce sluchátek Harman/Kardon Fly

S bezdrátovými sluchátky to je jako s komiksy. Je jich tak velké množství, že nevíte, které si dřív vybrat. Naštěstí existují osvědčené značky a jejich modelové řady, které vás můžou málokdy zklamat. U značky Harman/Kardon ale máte jistotu, že jejich produkty jsou dokonale vyladěné nejen pro náročné posluchače kvalitní hudby. V roce 2020 přichází na trh nová modelová řada FLY. Můžeme se pro začátek těšit na tři luxusně vypadající modely sluchátek.

Videa