Rychlé doručení | Doprava zdarma při objednávce nad 5 000 Kč | Nevhodné vánoční dárky můžete vrátit až do 6.1.2023

AQARA

Značka AQARA byla založena v roce 2016. Název „AQARA“ vznikl z latinských slov „acutulus“ (chytrý) a „ara“ (domov). Značka patří mezi přední výrobce inovativních řešení pro chytrou domácnost. Portfolio produktů společnosti zahrnuje přes 100 rozličných modelů a gadgetů vyvinutých speciálně pro integraci do jednotného systému chytré domácnosti AQARA. 

Smart home nabízí především možnost vzdálené správy, zabezpečení a automatizace domácnosti. Pomocí moderních a překvapivě i velmi dostupných řešení získáte lepší kontrolu nad svým bydlením, úsporu času i peněz. Produkty AQARA pro chytrou domácnost vynikají svou vzájemnou kompatibilitou, intuitivností a především také minimalistickým designem, jaký zapadne v kombinaci s jakýmkoliv nábytkem a stylem interiéru.

Aby produkty AQARA sloužily co největšímu počtu zákazníků, podporují všechny hlavní platformy jako je Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa a Mi Home.

Velice užitečný je senzor na okna a dveře AQARA, který lze propojit s nástěnným spínačem, elektrickým zámkem dveří, ale samozřejmě také s alarmem. Po otevření či zavření dveří vyvolá senzor akci např. ke zhasnutí světel nebo při odchodu k uzamčení dveří. 

Do všech domácnosti hezky zapadne také centrální jednotka chytré domácnosti AQARA IP kamera a řídící jednotka Smart Home Camera Hub G2H doplněná o videokameru. Toto zařízení je pro vybudování chytré domácnosti zcela klíčové, jelikož HUB tvoří pomyslný mozek systému, propojuje dohromady ostatní zařízení a umožňuje využít jejich plný potenciál. Tedy především následné vytváření vzájemných podmínek, pokynů a automatizovaných scén.

Do tohoto systému můžete později přidat např. i monitor kvality vzduchu AQARA. V případě, že ve své domácnosti používáte chytrý termostat, nebo tepelné hlavice, můžete pomocí monitoru vzduchu nastavit řadu podmínek jako jsou konkrétní hodnoty teploty, vlhkosti či složení vzduchu, a podle toho následně ovládat vytápění. Vše pohodlně, elegantně a chytře. 

Články

Videa

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.