info
info

TrueCam A7S GPS s detekcí radarů kamera do auta černá

star star star star star 
 100% 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI. - Vysoce kvalitní FULL HD záznam v rozlišení až 2560x1080 nebo 2304x1296- Nekonečné nahrávání díky časové smyčce- Detekce rychlostních radarů, křižovatek a míst, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti- Speciální funkce TACHOMETR pro zobrazení rychlosti, směru jízdy a vzdálen....

Více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
3 290 Kč Běžná cena

3 089 Kč

2 553 Kč bez DPH

Přikupte až 1 produkt se slevou 22 Kč

Koupit na splátky Cofidis  od 309,- /měs.

Tyto produkty můžete přikoupit se SLEVOU

Garance nejlepšího nákupu

99% zákazníku Heureka nás doporučuje.
Průměrná doba dodání zboží je 1,5 dne.Popis produktu TrueCam A7S GPS s detekcí radarů kamera do auta černá

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

- Vysoce kvalitní FULL HD záznam v rozlišení až 2560x1080 nebo 2304x1296
- Nekonečné nahrávání díky časové smyčce
- Detekce rychlostních radarů, křižovatek a míst, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti
- Speciální funkce TACHOMETR pro zobrazení rychlosti, směru jízdy a vzdálenosti blížících se radarů
- Detekce pohybu, díky které kamera začne pořizovat záznam, když snímač zaregistruje pohyb
- Zamykání záznamů, které ochrání záznamy před nechtěným přepsáním
- Automatické zamykání záznamů při nehodě díky čidlu G-senzor
- Noční režim zajišťující kvalitní záznam i při zhoršených světelných podmínkách
- LED přisvícení například pro dokumentaci nehody při špatných světelných podmínkách
- GPS modul zaznamenávající trasu a rychlost jízdy
- Funkce WDR, díky které se kamera vypořádá s obtížnými kontrastními záběry
- Možnost během natáčení rychle pořídit fotografii
- Vtipné komentáře herce Karla Zimy
- LCD displej usnadňující nastavení a zajišťující kompletní přehled
- Intuitivní ovládání díky jednoduchému a přehlednému menu, které je kompletně v češtině
- Snadná kontrola jasu pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám
- Rychlé vypnutí displeje a pořizování záznamu zvuku
- Podsvícení tlačítek pro bezproblémovou obsluhu
- Možnost nastavení jména řidiče v případě, že vozidlo používá více řidičů
- Možnost otočení obrazu o 180° umožňující umístění kamery do libovolné polohy
- Volitelné zobrazování rychlosti a polohy v pořizovaném záznamu
- Spolupráce s Google Maps zajišťující přehled o průběhu trasy
- Softwarová aplikace umožňující sledování pořizovaného záznamu, trasy, grafu rychlosti a záznamu pohybu gravitace současně

Huawei Y5 Black

TRUECAM A7S

Špičková profesionální kamera TrueCam A7s pořizuje záznam ve Full HD o snímkové frekvenci až 45FPS a v rozlišení 1296p nebo 1080p, díky čemuž Vám neunikne ani sebemenší detail. Kamera před Vaším vozem zachytí SPZ ostatních vozidel, obličeje řidičů i dopravní značky, a tak se stává perfektním společníkem automobilových závodníků i opravdových nadšenců. Záznam ovšem můžete využít i jako důkazní materiál při dopravní nehodě. Kamera je vybavena GPS modulem, který poskytuje přesné informace o Vaší trase a rychlosti s možností následného zobrazení na mapě. Pořizovat záznam ve vysoké kvalitě můžete i v noci a při zhoršených světelných podmínkách. G-senzor, který umí detekovat náraz, se navíc stará o to, že záznamy dopravních nehod jsou zamčené a tím chráněné proti nechtěnému přepsání!
Huawei Y5 Black

KAMERA S GPS MODULEM

Kamera je vybavena GPS modulem, který poskytuje přesné informace o Vaší trase a rychlosti s možností následného zobrazení na mapě. Pořizovat záznam ve vysoké kvalitě můžete i v noci a při zhoršených světelných podmínkách. G-senzor, který umí detekovat náraz, se navíc stará o to, že záznamy dopravních nehod jsou zamčené a tím chráněné proti nechtěnému přepsání!
Huawei Y5 Black

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Ovládání kamery je velmi jednoduché a intuitivní, a to díky fantastickému 2,7" LCD displeji a přehlednému menu, které je kompletně v češtině. V průběhu natáčení záznamu lze pořídit fotografii zajímavé situace či záznam uzamknout, což je možné provést i zpětně. V případě aktivace detekce pohybu kamera začne nahrávat pokaždé, když se v zorném poli objeví nějaký objekt, což Vaše vozidlo ochrání i během parkování. Kamera je také uzpůsobena jednoduché instalaci – stačí ji zacvaknout do držáku a můžete vyrazit. Žádné nastavování polohy ani zapojování napájecího kabelu!
Huawei Y5 Black

PRO KAŽDÉHO ŘIDIČE

Ať už jste profesionálním řidičem či občasným výletníkem, TrueCam A7s zachytí každý moment před Vaším vozem, a to v perfektní kvalitě i při snížené viditelnosti, jízdě proti ostrému světlu a dalších světelně náročných situacích. Volitelně si můžete zapnout zaznamenávání polohy a rychlosti v pořizovaném záznamu nebo se nechat bavit vtipnými komentáři herce Karla Zimy. Kamera je rovněž vybavena funkcí detekce rychlostních radarů a upozorní Vás i na úseky, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti. Dokoupit si navíc můžete speciální výměnné filtry, které ochrání Váš objektiv a zajistí ještě vyšší kvalitu záznamu.
Huawei Y5 Black

VÍCE NEŽ FULL HD ANEB KVALITNÍ A OSTRÉ VIDEO

TrueCam A7s pořizuje záznam ve FULL HD a zvládá až 45FPS. Dále umí zaznamenávat v rozlišení až 2560x1080 nebo 2304x1296, a tak se můžete těšit na kvalitní, ostré i ultra širokoúhlé video. Kamera je vybavena nejen nočním režimem, ale také funkcí WDR, která zajistí kvalitní záběry i při ztížených kontrastních podmínkách – typickým příkladem je kontrast mezi světlem a stínem či noční záběry silnice se světly protijedoucích vozidel. Výborný záznam pořídíte také při zhoršených světelných podmínkách, při snížené viditelnosti či v šeru. Díky tomu je kamera TrueCam A7s vhodná i pro profesionály a opravdové fajnšmekry.
Huawei Y5 Black

FUNKCE TACHOMETR

Novou funkcí kamery TrueCam A7s je funkce TACHOMETR. Díky ní lze přímo na displeji kamery sledovat aktuální rychlost a směr, kterým jedete. Ten je zobrazován formou kompasu. Spolu se zobrazením aktuální rychlosti a kompasu Vás bude kamera informovat o blížícím se rychlostním radaru. Na displeji se zobrazí rychlostní limit blížícího se radaru, vzdálenost a v případě překročení rychlosti i varování. Funkci TACHOMETR využijete i jako spořič obrazovky, aby Vás neoslňoval displej kamery například při jízdě v noci.
Huawei Y5 Black

GPS MODUL A DETEKCE RYCHLOSTNÍCH RADARŮ

Kamera je vybavena detekcí rychlostních radarů a ohlásí Vám výskyty radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. Pomocí hlasových pokynů a funkce TACHOMETR budete rovněž upozorněni na úseky, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti, a to volitelně i vtipnými komentáři herce Karla Zimy, což Vám cestu dokonale zpestří. Databáze obsahuje 33 tisíc míst v desítkách evropských zemí a aktualizace sou k dispozici zdarma. Díky GPS modulu, kterým je kamera TrueCam A7s rovněž vybavena, získáte detailní informace o Vaší jízdě. GPS spolu s rychlostí jízdy zaznamenává trasu Vaší cesty a Vy si ji později můžete prohlédnout na Google Maps. V nastavení kamery také můžete zvolit, zda chcete rychlost zobrazovat přímo ve videu, což ocení nejen automobiloví závodníci.
Huawei Y5 Black

JEDNODUCHÁ KAŽDODENNÍ INSTALACE A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Kamera je uzpůsobena každodenní instalaci, která je proto opravdu snadná. Kameru stačí zacvaknout do držáku, který přes noc necháte ve vozidle, a můžete vyrazit. Nemusíte tak každý den nastavovat polohu nebo se zabývat napájením – to je přivedeno přímo do držáku. TrueCam A7s se navíc chlubí intuitivním ovládáním, které díky přehlednému českému menu zvládne opravdu každý. Snadno navíc můžete pořídit fotografii i během nahrávání, vypnout nahrávání zvuku, změnit jas displeje a podobně. Výsledný záznam si poté můžete zobrazit přímo na LCD displeji kamery nebo ve Vašem počítači.
Huawei Y5 Black

ČASOVÁ SMYČKA, G-SENZOR A ZAMYKÁNÍ ZÁZNAMŮ

Časová smyčka zajišťuje možnost nepřetržitého nahrávání. Ve chvíli, kdy dojde místo na paměťové kartě, je vždy přepsán nejstarší záznam. Důležité záznamy můžete zamknout, a to buď již při nahrávání, nebo zpětně, a zabránit tak jejich nechtěnému přepsání. G-­senzor pak v trojrozměrném prostoru zaznamenává směr Vaší jízdy, přičemž tyto údaje je možné si kdykoliv zobrazit. V případě, že dojde k nehodě, kamera to díky senzoru pozná a uzamkne aktuální záznam proti smazání. V grafu si pak můžete prohlédnout, odkud přesně náraz přišel.
Huawei Y5 Black

LCD DISPLEJ A ČESKÉ MENU

Přehledný 2,7” LCD displej Vám zpříjemní a usnadní ovládání autokamery TrueCam A7s. Nezáleží zda zrovna natáčíte nebo si jen prohlížíte pořízené záznamy, displej Vám zajistí dokonalý přehled. Menu kamery je kompletně v českém jazyce a je koncipováno jednoduchou strukturou, která zajišťuje jeho intuitivnost.
Huawei Y5 Black

FUNKCE LDWS

Systém varování při opuštění jízdního pruhu (LDWS) je mechanismus, kterým kamera TrueCam A7s upozorní řidiče, při jízdě na dálnicích nebo větších komunikacích, jakmile vozidlo začne vybočovat z jízdního pruhu. Tento systém je navržen tak, aby minimalizoval dopravní nehody zapříčiněné nepozorností řidiče vozidla jako je například rozptýlení nebo ospalost. Díky kameře TrueCam A7s jej můžete naplno využít i ve voze, který takovouto funkci standardně nenabízí, nebo si jeho pořízení jinak žádá velkou investici. Upozornění: Funkce je momentálně ve stádiu vývoje (beta).
Huawei Y5 Black

VÝMĚNNÉ POLARIZAČNÍ A UV FILTRY (DOPLŇKOVĚ)

Ke kameře je možné dokoupit polarizační CPL filtr a UV filtr, díky kterým získáte ještě vyšší kvalitu záznamu. CPL filtr zajišťuje odstranění odlesků, odrazů světla a zbaví Vás rušivého zobrazení čelního skla vozidla. UV filtr pak umí zajistit živost barev a tedy přirozenější záznam.
 Obsah balení TrueCam A7S GPS s detekcí radarů kamera do auta černá

  • Full HD kameru TrueCam A7s
  • GPS modul s detekcí radarů
  • Nalepovací 3M držák
  • Přísavný držák
  • Nástavec A7S (použitelný s 3M držákem i přísavkou)
  • USB kabel
  • Autonabíječka
  • Ochranný obal
  • Sotwarová aplikace


Video recenze TrueCam A7S GPS s detekcí radarů kamera do auta černá

Odebírejte náš kanál a o žádné další video už nepřijdete.Porovnat tento produkt s jinými

TrueCam A7S GPS

Parametry TrueCam A7S GPS s detekcí radarů kamera do auta černá

Konstrukce

Stav
Nový
Barva
Černá
Šířka
103cm
Výška
51cm
Hloubka
40cm

Baterie

Typ napájení
Kabel USB
Kapacita baterie
400mAh

Displej

Úhlopříčka displeje
2.7"

Hlavní

Typ snímače
CMOS
Úhel záběru
130°

Obsah balení

Obsah balení
Uživatelská příručka; USB kabel; Napájecí kabel / adaptér; Nabíječka do auta; Držák
Počet objektivů
1x

Paměť a ukládání

Max. velikost SD karty
32GB

Parametry videa

Maximální rozlišení videa
Full HD+ 2560×1080 px
Max. snímková frekvence při max rozlišení
30sn./s

Typ a funkce

Typ
Profesionální Do auta
Funkce
GPS; Nahrávání ve smyčce; Detekce radarů

Vstupy a výstupy

Datová rozhraní
Bezdrátové rozhraní GPS
 
Více parametrů

Příslušenství TrueCam A7S GPS s detekcí radarů kamera do auta černáNaleznete v těchto kategoriích


Nastavení cookies: Aby web fungoval, tak jak ho znáte

Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.

Tyto cookies jsou nutné pro správné fungování našich webových stránek. Vždy aktivní.

Čím víc lidí má statistické cookies zapnuté, tím lépe můžeme naše stránky vyladit. Tyto cookies shromažďují informace o tom, jak lidé web používají, které stránky navštívili, na co klikají. a na které odkazy jsi klikla. Všechny informace, které soubory cookie shromažďují, jsou souhrnné a anonymní.

Díky marketingovým cookies třetích stran vám můžeme připomenout nabídky, které jste si prohlíželi na našich stránkách, i jinde na internetu. Když tyto cookies zakážete, reklam bude pořád stejně. Ovšem na věci, které vás nezajímají.

Zavřít
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.