info
info
724 850 672 (Po-Pá 9-18 hod.) nebo nás navštivte na showroomu v Praze 2
Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL) ZDARMA nabíječka do vozu
Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005...

13 090 Kč

10 818 Kč bez DPH
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
 

Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)

Samsung N9005 Galaxy Note 3 zaujme perfektním zpracováním konstrukce, výkonem a obřím FullHD displejem. Čím se liší od ostatních smatphonu, je unikátní tužka S-Pen. Operační systém Android v nejnovější verzi 4.3 Jelly Bean. Systém uživateli nabízí rychlé hledání, pohodlné psaní zpráv i pomocí S-Pen,...

více popisu
Bohužel, prodej tohoto produktu skončil
Dobrou zprávou zůstává, že lze koupit zajímavé příslušenství.


 • Výrobce: SAMSUNG
 • Kód: AGSG01671

Příslušenství Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)


1 2 3 41 2 3 4

Popis produktu Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)

Galaxy Note 3Samsung N9005 Galaxy Note 3 zaujme perfektním zpracováním konstrukce, výkonem a obřím FullHD displejem. Čím se liší od ostatních smatphonu, je unikátní tužka S-Pen. Operační systém Android v nejnovější verzi 4.3 Jelly Bean. Systém uživateli nabízí rychlé hledání, pohodlné psaní zpráv i pomocí S-Pen, rychlý přechod do galerie, GPS navigaci, email klient a mnoho dalších předem nainstalovaných aplikací.

FullHD SUPER AMOLED displeji o úhlopříčce 5,7 palce, který dokáže zobrazit váš multimediální obsah ve FullHD rozlišení 1920 x 1080 pixelů a 16 milionů barev. O chod se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8974 o frekvenci 4 × 2,3GHz doplněn o extrémně výkonný grafický čip Adreno 330. Operační paměť telefonu je 3GB a spolu s procesorem zaručují plynulý a bezchybný chod systému a aplikací. Interní paměť přístroje je 32GB s možností dalšího rozšíření pomocí microSDHC paměťových karet až do 64GB.

Největším lákadlem digitální fotoaparát s rozlišením 13MPx a možností záznamu FullHD videa. Díky technologii HDR (high dynamic range imaging) můžete pořídit nádherné fotografie proti přímému světlu a při západu slunce. Nechybí diodový blesk, detekce obličeje, automatické zaostřování, touchfocus a další. Galaxy Note 3 nabízí bezdrátová připojení Wi-Fi a bluetooth v4.0, datová spojení EDGE, GPRS, 3G, NFC a nově LTE. O celkovou výdrž přístroje se stará Li-Ion akumulátor o kapacitě 3200mAh.

Galaxy Note 3Bezdotykový příkaz

Vybarvěte si život nanovo pomocí palety pěti užitečných funkcí pera S Pen. Vybarvěte si život nanovo pomocí palety pěti užitečných funkcí pera S Pen. S perem je život opět o něco jednodušší. Když pero podržíte nad displejem a stisknete jeho tlačítko, okamžitě získáte přístup k pěti užitečným funkcím pera S Pen:Akční poznámka: Okamžitě aktivujte své poznámky.Album výstřižků: Uspořádejte si důležité součásti svého života.S Finder: Vyhledávejte v celém telefonu nebo na webu.Okno pera: Nakreslením provádějte další jednoduché úkoly.Psaní na obrazovku: Vychutnávejte si popisování sejmutých obrázků.

Galaxy Note 3Akční poznámka - Album výstřižků

Uspořádejte si důležité součásti svého života kdykoli a kdekoli. Už se nemusíte stresovat organizováním informací a obsahu uloženého ve vašem telefonu. Mobilní telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje snadno sledovat a kategorizovat obrázky, videa a další obsah jednoduchým klepnutím na tlačítko Album výstřižků v bezdotykovém příkazu. Stačí jednoduše zakroužkovat informace nebo obrázek, který chcete uložit, a přesunout daný obsah do aplikace Album výstřižků. Kategorizování informací a vytvoření vlastního přizpůsobeného alba výstřižků nebylo ještě nikdy tak snadné.

Galaxy Note 3Akční poznámka - S Finder

Vyhledávejte s možnostmi, které jsou dostatečně podrobné na to, abyste mohli najít cokoli ve svém telefonu nebo na webu. V telefonu GALAXY Note 3 se obsah nedokáže ztratit. Pomocí funkce S Finder můžete v celém svém telefonu vyhledávat cokoli – od rukou psaných poznámek až po informace na webu. Přístup k funkci S Finder lze získat jednoduchým kliknutím perem. Na jednom místě pak stačí zadat klíčová slova, v případě potřeby použít filtry data, místa nebo obsahu a vyhledat související obrázky, videa, hudbu, osobní poznámky, dokumenty, události, konverzace a dokonce různé rady a tipy. Vyhledávání je jednoduché díky automatickému ukládání data a značkám polohy v aplikacích Fotoaparát, S Poznámka, Album výstřižků a Záznamník.

Galaxy Note 3Nová funkce S Poznámka

Snáze a rychleji si zapisujte a organizujte své nápady. Psaní poznámek si nyní budete vychutnávat více než kdykoli předtím. Nová funkce S Poznámka vám umožňuje rychle si zapisovat poznámky na velká plátna, bez problémů je procházet a nádherně je upravovat, aniž byste museli cokoli přepisovat nebo překreslovat. Funkci S Poznámka lze také synchronizovat se službou Evernote nebo účtem Samsung, abyste si daný obsah mohli prohlížet v počítači nebo na tabletu. Funkce Jednoduchý graf vám kromě toho umožňuje okamžitě proměnit rukou nakreslené grafy na grafy s profesionálním vzhledem. Ano, to všechno je nyní možné s novou funkcí S Poznámka.

Galaxy Note 3Nová funkce Snadný výstřižek

Elegantní a automatické ořezávání obrázků. Úhledně ořezané obrázky už nejsou výsadou profesionálních nástrojů. Stačí, když vyberete oblast, která se má oříznout, a nová funkce Snadný výstřižek okamžitě odstraní pozadí, čímž obrázku dodá profesionální vzhled. Rozšiřte hranice své kreativity s novou funkcí Snadný výstřižek.

Galaxy Note 3Přímé zadávání údajů pomocí pera

Pište pomocí pera S Pen namísto tisknutí jednotlivých kláves. Telefon GALAXY Note 3 rozpoznává text psaný rukou i text zadaný pomocí klávesnice. Pokročilá technologie rozpoznávání rukopisu dokáže přesně číst většinu stylů písma a psaný text převádí na funkci zprávy, plánovače, budíku nebo telefonu. S touto funkcí si můžete vychutnávat větší univerzálnost a flexibilitu.

Galaxy Note 3Podpora více oken

Podpora více oken znamená více než jen otevření dvou různých aplikací a jejich současné zobrazení na displeji. Pomocí režimu přetažení v novém vícenásobném okně můžete snadno a okamžitě přetahovat slova nebo zachycené snímky z jednoho okna do druhého, čímž získáte vyšší produktivitu při používání různých aplikací. Tutéž aplikaci nyní můžete otevřít i ve dvou oknech současně: v jednom okně si například můžete číst zprávy, zatímco v druhém vyhledáváte nebo se díváte na videa na YouTube, nebo můžete najednou chatovat se dvěma různými lidmi v aplikaci ChatON a podobně. S telefonem GALAXY Note 3 si můžete vychutnávat multitasking na nové úrovni.

Galaxy Note 3Okno pera

Umožňuje rychle provést jiný jednoduchý úkol. Kdekoli na obrazovce můžete otevřít nové okno, ať už malé nebo velké. Telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje provádět více úkolů současně pomocí nových oken, aniž byste museli přerušit svou práci na hlavní obrazovce. Když například připravujete prezentaci, můžete vytvořit menší okno, ve kterém budete mít přístup ke kalkulačce k rychlým výpočtům. Práce v různých oknech současně nebyla ještě nikdy tak snadná.

Galaxy Note 35,7 palcový displej Full HD

Udělejte si z každodenního sledování příjemnou rutinu. Tento větší displej umožňuje efektivní multitasking a poskytuje maximální zážitky ze sledování obsahu. Objevte, kam vás tento větší displej může zavést. FullHD SUPER AMOLED displeji o úhlopříčce 5,7 palce dokáže zobrazit váš multimediální obsah ve FullHD rozlišení 1920 x 1080 pixelů a 16 milionů barev.

Galaxy Note 3Můj časopis

Udělejte si z každodenního sledování příjemnou rutinu. Přizpůsobte si zobrazení pomocí rozložení podobných časopisu. Telefon GALAXY Note 3 vám umožňuje získat své vlastní rozhraní časopisu na velkém displeji. Vychutnávejte si zprávy, sociální média a další obsah na jednom místě s vybraným obsahem ve formě moderní a dynamické prezentace. Vychutnávejte si funkci Můj časopis, s níž vám neunikne nic důležité.

 
Obsah balení Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)

 • mobilní telefon
 • baterie
 • usb kabel
 • napájecí adaptér
 • stereo sluchátka
 • manuál


Parametry Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)

Konstrukce

Konstrukce
Hmotnost
168g
Výška
151mm
Šířka
79mm
Hloubka
8,3mm
Odolné (outdoor)
Ne
Výměnné kryty
Ne

Výkon

Typ procesoru
Qualcomm MSM8974
Frekvence procesoru
2300MHz
Akcelerace grafiky
Ano
Počet jader procesoru
4

Paměť

Uživatelská paměť
Paměťová karta
Paměť RAM
3GB

Operační systém

Operační systém
Android
Verze OS
Android 4.3 (Jelly Bean)
Java
Ano
Multitasking
Ano
Internetový prohlížeč
Ano

Baterie

Kapacita
3200mAh
Typ baterie
Li-Ion

Sítě

Podpora 4G (LTE)
Pásma 4G (LTE)
800, 900, 1800, 2100, 2600MHz
Pásma 3G
850, 900, 1900, 2100MHz
Pásma 2G
850, 900, 1800, 1900MHz

Datové přenosy

HSDPA
Ano
HSUPA
Ano
GPRS
Ano
EDGE
Ano

Konektivita

Systémový konektor
microUSB
Infračervený port
Ano
Bluetooth
Wi-Fi
Bluetooth s podporou A2DP
Ano
TV-výstup
Ano
Konektor jack 3,5mm
Ano

Displej

Počet barev (u véček vnitřní)
16,7 milionů
Rozlíšení
1080 x 1920bodů
Typ
SUPER AMOLED
Uhlopříčka
5,7"
Jemnost
23143bodů/cm2
Dotykový displej
Ano

Fotoaparát

Blesk nebo přisvětlovací dioda
Ano
Držení jako fotoaparát
Ano
Uživatelská kompenzace expozice
Ano
Noční režim
Ano
Dodatečná úprava obrázků
Ano
Chráněný objektiv
Ne
Hlavní fotoaparát
13Mpx
Maximální rozlišení
4128 x 3096bodů
Možnost natáčet video
Ano
Přední fotoaparát
Ano
Rozlíšení videa
3840 x 2160bodů

Multimediální funkce

Hry v telefonu
Ano
MP3 přehrávač
Ano
Přehrávač médií - videa
Ano

Telefonování a zprávy

Přiřazení obrázku k volajícímu
Ano
Videotelefonování
Ano
Vyzváněcí profily
Ano
Skupiny volajících
Ano
Filtrování hovorů
Ano
Vypnutí zvonění bez odmítnutí
Ano
Hlasité handsfree
Ano
Paměť na přijaté SMS
Ano
Dlouhé SMS
Ano
NFC
Ano
MMS
Ano
Paměť adresáře v telefonu
9999jmen
Vícepoložkový seznam
Ano
SIM a vnitřní adresář najednou
Ano
MP3 (WMA/AAC) vyzvánění
Ano
Uživatelský zvuk pro SMS
Ano

Ovládání

Zámek klávesnice
Ano
Automatický zámek klávesnice
Ano

Funkce organizátoru

E-mailový klient
Ano
Budík
Ano
Opakovaný budík
Ano
Kalendář
Ano
Opakované události v kalendáři
Ano
Upomínky
Ano
Úkolovník
Ano
Synchronizace
Ano
Kalkulačka
Ano

Navigace

GPS modul
Geotagging
Ano
Senzor polohy
Ano
Digitální kompas
Ano

Ostatní hardware

Senzor okolního světla
Ano
Typ SIM
microSIM
Senzor přiblížení
Ano
Podpora dvou SIM karet
Ne
Vestavěná svítilna
Ano

Obecné

Česká lokalizace
Ano
Oficiální představení telefonu
Září 2013
 
více parametru

3D zobrazení Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)SAMSUNG Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL) Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL) ZDARMA nabíječka do vozu AGSG01671 AGSG01671 AGSG01671 AGSG01671 Náhled Samsung N9005 Galaxy Note 3 Black (SM-N9005ZKEETL)ZDARMA nabíječka do vozu Product #: AGSG01671 5 stars, 1 counts 5 Regular price: Kc 13 690 13090 Není skladem
Ověřená kvalita
Kontakty
 • NetComp. spol. s r.o.
 • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
 • Tel.: +420 724 850 672
 • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
LiveZilla Live Chat Software
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.