info
info

NOVINKA: Samsung Galaxy Watch 3: Řiďte svůj život pomocí pokročilých technologií na podporu zdraví

Samsung přestavil novinku v oblasti chytrých hodinek. Samsung Galaxy Watch 3 vypadají opravdu skvěle.

NOVINKA: Samsung Galaxy Watch 3: Řiďte svůj život pomocí pokročilých technologií na podporu zdraví

VARIANTY HODINEK

1) 41 mm bez LTE
Samsung R850 Galaxy Watch 3 bronzová
- Samsung R850 Galaxy Watch 3 stříbrná

2) 41 mm s LTE
- Samsung R855 Galaxy Watch 3 bronzová
- Samsung R855 Galaxy Watch 3 stříbrná

3) 45 mm bez LTE
Samsung R840 Galaxy Watch 3 černá
- Samsung R840 Galaxy Watch 3 stříbrná

4) 45 mm s LTE
Samsung R845 Galaxy Watch 3 černá
- Samsung R845 Galaxy Watch 3 stříbrná

Galaxy Watch3 se mohou pochlubit veškerými atributy luxusních hodinek a jsou dostatečně pohodlné, aby se daly nosit po celý den. Mají nadčasový design a jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jako je nerezová ocel a kvalitní kůže. Poprvé bude k dostání také odolný i elegantní titanový model (až v druhé půlce roku). Galaxy Watch3 mají oblíbený ovládací otočný rámeček ciferníku (lunetu), známý z dřívějších modelů. Pouhým otočením rámečku můžete snadno přepínat mezi widgety, otevírat aplikace a procházet notifikace. Ve srovnání s původním modelem Galaxy Watch jsou Galaxy Watch3 o 14 % tenčí, 8 % menší a 15 % lehčí (*1) a přitom mají větší displej. Vzhled ciferníku se dá přizpůsobit tak, aby dokonale odrážel osobní styl. V obchodě Galaxy Store si můžete vybrat z více než 80 000 ciferníků nebo si navrhnout vlastní. Knihovna obsahuje kombinací 40ti rychlých zástupců umožňující přidat na ciferník informace, které jsou pro vás nejdůležitější.

S každou novou verzí se funkce Galaxy Watch rozšířily a Galaxy Watch3 nyní nabízí také nové možnosti při sledování zdraví a celkové kondice. Připravovaná funkce měření kyslíku v krvi (SpO2) bude průběžně sledovat saturaci kyslíkem k hodnocení účinku cvičení a celkového zdravotního stavu(*2).  K přivolání pomoci v případě, že nečekaně upadnete, přichází Galaxy Watch3 s novou funkcí, která dokáže rozpoznat potenciální pád a zaslat zprávu s SOS vybraným kontaktům (*3)

Začít pravidelně cvičit může být obtížné. Pomoc nabízí například nástroj k sledování běžecké formy. Analýza běhu (*4)  umí nabídnout zpětnou vazbu v reálném čase i vyhodnocení po tréninku, což pomáhá zlepšit formu, zvýšit výkon a zabránit zranění. Chcete-li sledovat stav své kondice, budete mít brzy snadný přístup k hodnotám VO2 max (*5) , které jsou měřítkem schopnosti těla maximálně využívat kyslík. S aplikací Samsung Health, která obsahuje knihovnu více než 120 různých videocvičení, si můžete zřídit všestranné domácí fitness centrum. Jednoduše vyberte rutinní trénink na smartphonu Galaxy, přeneste ho do chytré televize Samsung Smart TV(*6)  a Galaxy Watch3 se postarají o zbytek. Automaticky pak sledují, jak cvičíte. Samsung nezapomíná ani na to, že dobrý odpočinek je stejně důležitý jako cvičení, a proto vyvíjí funkce pro kontrolu spánku již od prvního modelu uvedeného na trh v roce 2014. Galaxy Watch3 nyní nabízejí zcela nové hodnocení spánku a informace, které vám pomohou dosáhnout lepšího odpočinku.

Bezproblémová kompatibilita mezi Galaxy Watch3 a dalšími zařízeními Galaxy, včetně Galaxy Note20, dále zvyšuje vaše možnosti využití mobilních zařízení. Můžete nastavit automatické odpovědi u zpráv i obrázků a snadno si prohlížet emotikony a fotografie přímo na svém zápěstí. Můžete také lehce ovládat svoje mobilní aktivity. Přehrávejte si oblíbenou hudbu z telefonu pomocí ovládacího otočného rámečku ciferníku a používejte jednoduchá gesta rukou(*7) , například zatínání a rozevírání pěsti k přijetí hovoru nebo otáčení zápěstí k ztlumení alarmů a příchozích hovorů. Pro ty, kdo tráví delší dobu bez svého telefonu, jsou k dostání také LTE modely, které umožňují přijímat hovory a zprávy, streamovat oblíbené seznamy skladeb a skýtají přistup k oblíbeným aplikacím i na cestách(*8). 

 

Důležitá upozornění:
[*1] Hodnoty převzaté z 45mm modelu; budou se lišit podle modelu a velikosti.
[*2] Tato zařízení a související software nejsou určeny k použití pro diagnostiku nemoci nebo jiných stavů nebo při jejich léčení či zmírňování nebo k prevenci nemoci. Funkce SpO2 není v době uvedení na trh k dispozici, bude dostupná během 3. čtvrtletí 2020. Tato funkce bude vyžadovat aktualizaci softwaru. Funkce není aktuálně k dispozici v Alžírsku, Angole, Kanadě, Francii, Íránu, Libyi, Japonsku, Jižní Africe nebo Thajsku.
[*3] Detekce pádu rozpoznává pády při dynamickém pohybu, ne v klidu. K upozornění nouzového kontaktu je zapotřebí připojení k síti. Přesnost GPS může být ovlivněna překážkami satelitního signálu, například budovami.
[*4] Analýza běhu nebude v době uvedení na trh k dispozici, bude dostupná během 3. čtvrtletí 2020. Tato funkce bude vyžadovat aktualizaci softwaru.
[*5] Funkce VO2 max není v době uvedení na trh k dispozici, bude dostupná během 3. čtvrtletí 2020. Tato funkce bude vyžadovat aktualizaci softwaru.
[*6] Dostupnost platí pro modely 2019 nebo novější, u předchozích Samsung Smart TV se může lišit.
[*7] Možnost zapnutí ovládání gesty je k dispozici v menu „Labs“ aplikace Galaxy Wearable.
[*8] Samostatné 4G LTE připojení je k dispozici pouze u verze Samsung Galaxy Watch3 LTE. Samostatné hlasové volání u verze LTE vyžaduje počáteční spárování s oprávněným zařízením Samsung Galaxy a samostatný tarif. Váš operátor nemusí samostatné hlasové volání podporovat nebo může být podpora k dostupná jen v určitých oblastech. Další informace získáte u svého operátora. Samostatná funkčnost je omezená, pokud spárovaný telefon není zapnutý ani připojený k bezdrátové síti.

* veškeré texty a informace jsou převzaty z tiskové zprávy společnosti SAMSUNG

Novinky na e-mail...Další podobné články

Chytré hodinky? Vybrali jsme pro vás aktuálně ty nejlepší na českém trhu!

Tomáš Richter | 28.07.2021
Chytré hodinky? Vybrali jsme pro vás aktuálně ty nejlepší na českém trhu!

Design, funkce, velikost, výdrž a samozřejmě cena. To jsou rozhodující atributy při výběru chytrých hodinek. Lámete si hlavu nad tím, po jakých dámských nebo pánských smarwatch sáhnout? Snad vám rozhodování usnadní náš redakční výběr.

Zobrazit celý článek

NOVINKA: Tak nenápadná, že na ni sami zapomenete - Truecam H7

Michal Kužel | 31.07.2020
NOVINKA: Tak nenápadná, že na ni sami zapomenete - Truecam H7

Truecam patří ve světě autokamer mezi světovou špičku. Pokud hledáte kameru do auta, která nezabere moc místa ve výhledu, tak rozhodně mrkněte na Truecam H7.

Zobrazit celý článek

Recenze Xiaomi 13: Skvělá alternativa ke Galaxy S23

Petr Hudec | 21.03.2023
Recenze Xiaomi 13: Skvělá alternativa ke Galaxy S23

Doby, kdy Xiaomi lámalo rekordy v poměru ceny a výkonu jsou od desítkové řady nenávratně pryč a nám nezbývá nic jiného, než si buď zvyknout na nový normál nebo pochopitelně zvolit jiného výrobce. No jo, ale ona by to možná byla z jistého úhlu celkem škoda, když vezmete do úvahy, kam až Xiaomi se ...

Zobrazit celý článek

Samsung představil modely střední třídy Galaxy A54 5G a Galaxy A34 5G, cena začíná na 9 499 Kč

Kateřina Červená | 15.03.2023
Samsung představil modely střední třídy Galaxy A54 5G a Galaxy A34 5G, cena začíná na 9 499 Kč

Očekávané telefony střední třídy jsou konečně tu. Samsung Galaxy A54 5G a Galaxy A34 5G jsou plné skvělých funkcí a parametrů s výtečným poměrem ceny a výkonu. Nástupce velice populárních modelů Galaxy ani s letošní sérií nezůstal vůbec pozadu. Pojďte se seznámit se změnami, které si pro nás Sams...

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.