info
info
Prodejna v Praze 2 je otevřena pouze pro osobní odběry předem objednaného zboží. Pevné zdraví všem!
Dle výrobce...
Dle OS...

NOVINKA: Samsung Galaxy Watch 3: Řiďte svůj život pomocí pokročilých technologií na podporu zdraví

Samsung přestavil novinku v oblasti chytrých hodinek. Samsung Galaxy Watch 3 vypadají opravdu skvěle.

NOVINKA: Samsung Galaxy Watch 3: Řiďte svůj život pomocí pokročilých technologií na podporu zdraví

VARIANTY HODINEK

1) 41 mm bez LTE
Samsung R850 Galaxy Watch 3 bronzová
- Samsung R850 Galaxy Watch 3 stříbrná

2) 41 mm s LTE
- Samsung R855 Galaxy Watch 3 bronzová
- Samsung R855 Galaxy Watch 3 stříbrná

3) 45 mm bez LTE
Samsung R840 Galaxy Watch 3 černá
- Samsung R840 Galaxy Watch 3 stříbrná

4) 45 mm s LTE
Samsung R845 Galaxy Watch 3 černá
- Samsung R845 Galaxy Watch 3 stříbrná

Galaxy Watch3 se mohou pochlubit veškerými atributy luxusních hodinek a jsou dostatečně pohodlné, aby se daly nosit po celý den. Mají nadčasový design a jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jako je nerezová ocel a kvalitní kůže. Poprvé bude k dostání také odolný i elegantní titanový model (až v druhé půlce roku). Galaxy Watch3 mají oblíbený ovládací otočný rámeček ciferníku (lunetu), známý z dřívějších modelů. Pouhým otočením rámečku můžete snadno přepínat mezi widgety, otevírat aplikace a procházet notifikace. Ve srovnání s původním modelem Galaxy Watch jsou Galaxy Watch3 o 14 % tenčí, 8 % menší a 15 % lehčí (*1) a přitom mají větší displej. Vzhled ciferníku se dá přizpůsobit tak, aby dokonale odrážel osobní styl. V obchodě Galaxy Store si můžete vybrat z více než 80 000 ciferníků nebo si navrhnout vlastní. Knihovna obsahuje kombinací 40ti rychlých zástupců umožňující přidat na ciferník informace, které jsou pro vás nejdůležitější.

S každou novou verzí se funkce Galaxy Watch rozšířily a Galaxy Watch3 nyní nabízí také nové možnosti při sledování zdraví a celkové kondice. Připravovaná funkce měření kyslíku v krvi (SpO2) bude průběžně sledovat saturaci kyslíkem k hodnocení účinku cvičení a celkového zdravotního stavu(*2).  K přivolání pomoci v případě, že nečekaně upadnete, přichází Galaxy Watch3 s novou funkcí, která dokáže rozpoznat potenciální pád a zaslat zprávu s SOS vybraným kontaktům (*3)

Začít pravidelně cvičit může být obtížné. Pomoc nabízí například nástroj k sledování běžecké formy. Analýza běhu (*4)  umí nabídnout zpětnou vazbu v reálném čase i vyhodnocení po tréninku, což pomáhá zlepšit formu, zvýšit výkon a zabránit zranění. Chcete-li sledovat stav své kondice, budete mít brzy snadný přístup k hodnotám VO2 max (*5) , které jsou měřítkem schopnosti těla maximálně využívat kyslík. S aplikací Samsung Health, která obsahuje knihovnu více než 120 různých videocvičení, si můžete zřídit všestranné domácí fitness centrum. Jednoduše vyberte rutinní trénink na smartphonu Galaxy, přeneste ho do chytré televize Samsung Smart TV(*6)  a Galaxy Watch3 se postarají o zbytek. Automaticky pak sledují, jak cvičíte. Samsung nezapomíná ani na to, že dobrý odpočinek je stejně důležitý jako cvičení, a proto vyvíjí funkce pro kontrolu spánku již od prvního modelu uvedeného na trh v roce 2014. Galaxy Watch3 nyní nabízejí zcela nové hodnocení spánku a informace, které vám pomohou dosáhnout lepšího odpočinku.

Bezproblémová kompatibilita mezi Galaxy Watch3 a dalšími zařízeními Galaxy, včetně Galaxy Note20, dále zvyšuje vaše možnosti využití mobilních zařízení. Můžete nastavit automatické odpovědi u zpráv i obrázků a snadno si prohlížet emotikony a fotografie přímo na svém zápěstí. Můžete také lehce ovládat svoje mobilní aktivity. Přehrávejte si oblíbenou hudbu z telefonu pomocí ovládacího otočného rámečku ciferníku a používejte jednoduchá gesta rukou(*7) , například zatínání a rozevírání pěsti k přijetí hovoru nebo otáčení zápěstí k ztlumení alarmů a příchozích hovorů. Pro ty, kdo tráví delší dobu bez svého telefonu, jsou k dostání také LTE modely, které umožňují přijímat hovory a zprávy, streamovat oblíbené seznamy skladeb a skýtají přistup k oblíbeným aplikacím i na cestách(*8). 

 

Důležitá upozornění:
[*1] Hodnoty převzaté z 45mm modelu; budou se lišit podle modelu a velikosti.
[*2] Tato zařízení a související software nejsou určeny k použití pro diagnostiku nemoci nebo jiných stavů nebo při jejich léčení či zmírňování nebo k prevenci nemoci. Funkce SpO2 není v době uvedení na trh k dispozici, bude dostupná během 3. čtvrtletí 2020. Tato funkce bude vyžadovat aktualizaci softwaru. Funkce není aktuálně k dispozici v Alžírsku, Angole, Kanadě, Francii, Íránu, Libyi, Japonsku, Jižní Africe nebo Thajsku.
[*3] Detekce pádu rozpoznává pády při dynamickém pohybu, ne v klidu. K upozornění nouzového kontaktu je zapotřebí připojení k síti. Přesnost GPS může být ovlivněna překážkami satelitního signálu, například budovami.
[*4] Analýza běhu nebude v době uvedení na trh k dispozici, bude dostupná během 3. čtvrtletí 2020. Tato funkce bude vyžadovat aktualizaci softwaru.
[*5] Funkce VO2 max není v době uvedení na trh k dispozici, bude dostupná během 3. čtvrtletí 2020. Tato funkce bude vyžadovat aktualizaci softwaru.
[*6] Dostupnost platí pro modely 2019 nebo novější, u předchozích Samsung Smart TV se může lišit.
[*7] Možnost zapnutí ovládání gesty je k dispozici v menu „Labs“ aplikace Galaxy Wearable.
[*8] Samostatné 4G LTE připojení je k dispozici pouze u verze Samsung Galaxy Watch3 LTE. Samostatné hlasové volání u verze LTE vyžaduje počáteční spárování s oprávněným zařízením Samsung Galaxy a samostatný tarif. Váš operátor nemusí samostatné hlasové volání podporovat nebo může být podpora k dostupná jen v určitých oblastech. Další informace získáte u svého operátora. Samostatná funkčnost je omezená, pokud spárovaný telefon není zapnutý ani připojený k bezdrátové síti.

* veškeré texty a informace jsou převzaty z tiskové zprávy společnosti SAMSUNG

Novinky na e-mail...Další podobné články

NOVINKA: Tak nenápadná, že na ni sami zapomenete - Truecam H7

Michal Kužel | 31.07.2020
NOVINKA: Tak nenápadná, že na ni sami zapomenete - Truecam H7

Truecam patří ve světě autokamer mezi světovou špičku. Pokud hledáte kameru do auta, která nezabere moc místa ve výhledu, tak rozhodně mrkněte na Truecam H7.

Zobrazit celý článek
Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.