info
info

Kup mobil Lumia a vyhraj Fiat 500L

Od 10.11.2014 jsme pro Vás spustili novou soutěž, která poběží až do konce letošního roku s názvem "Kup mobil Lumia a vyhraj Fiat 500L" . Nevíte jak se do soutěže zapojit ? Více Vám prozradíme v tomto článku.

Kup mobil Lumia a vyhraj Fiat 500L

Kdo se do soutěže může zapojit ?

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18-ti let, s trvalým pobytem na území České republiky (dále také "účastník" nebo "soutěžící").
Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném poměru k pořadateli, a společnostem podílejícím se na přípravě a organizaci soutěže, jakož i osoby příbuzné těmto osobám. V případě, že některá z těchto osob se stane výhercem v soutěži, výhra nebude předána.

Kompletní znění podmínek soutěže najdete na http://www.vyhrajfiat.cz

Jaký je princip soutěže ?

Soutěže se může zúčastnit zákazník, který v době konání soutěže zakoupí v našem obchodě některý z mobilních telefonů řady Lumia typ 530, 630, 730, 735, 830 nebo 930, zaregistruje se na webových stránkách soutěže www.vyhrajfiat.cz a odpoví na soutěžní otázky
Registraci do soutěže lze provést vždy jen jednou za každý nákup. 
 
Soutěže je možné se zúčastnit opakovaně zakoupením dalšího mobilního telefonu Lumia. 

Jaké jsou výhry ?

1. místo

Vozidlo FIAT 500L AIR I 1,4/95kW, výbava standard (dálkové ovládání centrálního zamykání, klimatizace, elektricky ovládaná přední okna, ocelová kola 15“), barva bílá

2.-4. místo

Herní konzole Xbox360 

5.-14. místo

Poukázka od firmy Invia na zájezd v hodnotě 5.000,- Kč 

15.-24. místo

Kávovar Dolce Gusto Piccolo 

25.-44. místo

Mobilní telefon Lumia 530 

45.- 51. místo

Záložní zdroj Nokia DC-18 1.720mAh
 

Jaký mobilní telefon musím zakoupit pro účast v soutěži ?


Lumia 530

Z dílny společnosti Nokia vyplouvá další přístroj s operačním systémem Windows Phone 8.1. Tentokrát nese název Nokia Lumia 530, která uživatele zaujme svým elegantním vzhledem, výkonem ale také přijatelnou cenou. Model Lumia 530 Dual-SIM, jak již název napovídá je zaměřena na aktivní uživatele telekomunikací. Tedy uživatele, kteří používají svůj mobilní telefon jak pro práci tak k soukromým účelům. Lumia 530 nabízí funkci Dual-SIM, díky které můžete využívat své obě SIM karty aktivně. Model Lumia 530 uživateli nabízí kapacitní TFT LCD displej o úhlopříčce 4 palce s rozlišením 480 x 854 pixelů. Displej je zároveň chráněn ochranným sklem a podporuje funkci Multitouch. Společnost Nokia opět dokazuje že model Lumia 530 je to nejlepší co můžeme v této kategorii najít. 

Lumia 630

Nokia Lumia 630 využívá služeb operačního systému Windows Phone 8.1. Windows 8.1 je moderní platforma pro mobilní přístroje, která se může pochlubit podporou nejmodernějších standardů a technologií, bohatou výbavou aplikací, jednoduchým ovládáním i pokročilým multitaskingem. O velice svižný chod telefonu se pak stará čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8226 s frekvencí 4 x 1,2GHz doplněný o 512MB RAM operační paměti a grafický akcelerátor Adreno 305. Uživatel má k dispozici interní paměť o kapacitě 8GB s možností dalšího rozšíření pomocí microSDHC paměťových karet až do velikosti 128GB.

Lumia 730

Nokia Lumia 730 je poháněna čtyřjádrovým procesorem Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 o frekvenci 4 x 1,2GHz a operační pamětí 1GB RAM. Pro rychlé vykreslování 3D grafiky a přechod mezi náročnými aplikacemi je zde extra výkonný grafický čip Adreno 305. Tyto faktory zaručují velmi plynulý chod aplikací a celkově operačního systému. Stejně jako u všech modelů řady Lumia, je i v tomto operační systém Windows Phone 8.1 ovšem v nejnovější verzi Cyan. Systém uživateli nabízí rychlé hledání, pohodlné psaní zpráv, rychlý přechod do galerie, připojení k bezdrátovým sítím, bezplatnou GPS navigaci, email klient a mnoho dalších předem nainstalovaných her a aplikací. Aplikace a další lze uložit do interní paměti 8GB, paměť je možné dále rozšířit pomocí microSDHC paměťových karet až do velikosti 64GB.

Lumia 735

Nokia Lumia 735 je poháněna čtyřjádrovým procesorem Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 o frekvenci 4 x 1,2GHz a operační pamětí 1GB RAM. Pro rychlé vykreslování 3D grafiky a přechod mezi náročnými aplikacemi je zde extra výkonný grafický čip Adreno 305. Tyto faktory zaručují velmi plynulý chod aplikací a celkově operačního systému. Stejně jako u všech modelů řady Lumia, je i v tomto operační systém Windows Phone 8.1 ovšem v nejnovější verzi Cyan. Systém uživateli nabízí rychlé hledání, pohodlné psaní zpráv, rychlý přechod do galerie, připojení k bezdrátovým sítím, bezplatnou GPS navigaci, email klient a mnoho dalších předem nainstalovaných her a aplikací. Aplikace a další lze uložit do interní paměti 8GB, paměť je možné dále rozšířit pomocí microSDHC paměťových karet až do velikosti 64GB.

Lumia 830

Nokia Lumia 830 je poháněna čtyřjádrovým procesorem Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 o frekvenci 4 x 1,2GHz a operační pamětí 1GB RAM. Pro rychlé vykreslování 3D grafiky a přechod mezi náročnými aplikacemi je zde extra výkonný grafický čip Adreno 305. Tyto faktory zaručují velmi plynulý chod aplikací a celkově operačního systému. Stejně jako u všech modelů řady Lumia, je i v tomto operační systém Windows Phone 8.1 ovšem v nejnovější verzi Cyan. Systém uživateli nabízí rychlé hledání, pohodlné psaní zpráv, rychlý přechod do galerie, připojení k bezdrátovým sítím, bezplatnou GPS navigaci, email klient a mnoho dalších předem nainstalovaných her a aplikací.

Lumia 930

Nokia Lumia 930 je poháněna čtyřjádrovým procesorem Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800 o frekvenci 4 x 2,2GHz a operační pamětí 2GB RAM. Pro rychlé vykreslování 3D grafiky a přechod mezi náročnými aplikacemi je zde extra výkonný grafický čip Adreno 330. Tyto faktory zaručují plynulý chod aplikací a celkově operačního systému. Stejně jako u všech modelů řady Lumia, je i v tomto operační systém Windows Phone 8.1 ovšem v nejnovější verzi Cyan. Systém uživateli nabízí rychlé hledání, pohodlné psaní zpráv, rychlý přechod do galerie, připojení k bezdrátovým sítím, bezplatnou GPS navigaci, email klient a mnoho dalších předem nainstalovaných her a aplikací.

 

Novinky na e-mail...Další podobné články

Nokia je zralá na kolaps, předražené mobily nikdo nechce

Tomáš Richter | 26.08.2021
Nokia je zralá na kolaps, předražené mobily nikdo nechce

Nokia, v minulosti populární finská značka, by potřebovala globálním trhu úspěch jako sůl. Kdysi zvučné jméno, které znal v podstatě každý, bylo právem vnímáno jako Mekka mobilních telefonů. Jak je na tom právě teď?

Zobrazit celý článek

Pokroková Andromeda od Microsoftu byla údajně odložena na rok 2019

Michal Šrajer | 16.07.2018
Pokroková Andromeda od Microsoftu byla údajně odložena na rok 2019

Posledních pár týdnů jsme se často dozvídali novinky o projektu Andromeda od Microsoftu. Má se jednat o zařízení s dvěma displeji, která má způsobit revoluci v mobilním světě a vytvořit zcela novou kategorii zařízení. Původně mělo přitom nové zařízení přijít ještě letos, avšak podle posledních zp...

Zobrazit celý článek

Microsoft Lumia 650 - elegantní a chytrý mobil

Petr Hudec | 24.02.2016
Microsoft Lumia 650 - elegantní a chytrý mobil

Microsoft představil další mobil s Windows 10, který překvapí svým elegantním vzhledem a špičkovými vlastnostmi. Navíc to má být poslední mobil s názvem Lumia.

Zobrazit celý článek

Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Jan Nuc | 01.10.2019
Velké slevy v rámci Mezinárodního dne hudby a soutěž o ceny

Každoročně se slaví Mezinárodní den hudby 1. října a letos toto datum připadlo na úterý. Připravili jsme si pro naše zákazníky skvělé slevy ve výši až 35% na produkty od společností Lamax a JBL, a to do pátku 4. října. To není ale vše! Na našich sociálních sítích Facebook a Instagram můžete každý...

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.