info
info

AKCE: Získejte zpět až 1750 Kč k nákupu chytrých čističek TESLA

Akce platí od 23.6.2021 do 11.7.2021 nebo do vyprodání zásob.

AKCE: Získejte zpět až 1750 Kč k nákupu chytrých čističek TESLA

Na jaké produkty a za jakých podmínek můžete získat "Cash back":

Produkt

Cena

Cash back

Tesla Smart Air Purifier Mini 2 490 Kč  750 Kč
Tesla Smart Air Purifier Pro M 4 990 Kč  1250 Kč
Tesla Smart Air Purifier Pro L 5 990 Kč  1500 Kč
Tesla Smart Air Purifier Pro XL 6 990 Kč  1750 Kč

 

Stránka pro uplatnění Cash back

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

1.    PROPAGOVANÉ PRODUKTY, DOBA TRVÁNÍ AKCE A ÚČASTNÍCI
1.1 Tato propagační akce se vztahuje pouze na výše uvedené produkty zakoupené v České republice u Hurámobil.cz  v době od 23.6.2021 do 11.7.2021 včetně.

1.2 Všichni účastníci musejí být starší 18 let.
1.3 U všech účastníků se předpokládá, že četli tyto podmínky, souhlasí s nimi a jsou jimi vázáni.
1.4 Veškeré propagované produkty musejí být nové a musí se jednat o originální produkty Tesla. Akce se nevztahuje na použité, renovované nebo přepracované produkty. 

2. JAK SE ZAPOJIT DO AKCE
2.1. Pro účast v akci je třeba zakoupit Propagovaný produkt v České republice od vybraného prodejce, a to v průběhu Propagačního období. SOUČASNĚ je třeba podat prostřednictvím webových stránek akce platný nárok, a to od 23.6.2021 do 31.7.2021
2.2. Nároky je třeba podat prostřednictvím úplného a správného vyplnění  webového formuláře pro podání nároku. Za tím účelem je také třeba oskenovat a připojit pokladní doklad nebo potvrzení objednávky z internetového obchodu. Účastníci následně obdrží email s potvrzením o přijetí jejich nároku.
2.3 Akce platí do vyprodání zásob propagovaných produktů. Tesla nezodpovídá za to, když maloobchodní prodejci nebudou schopni uspokojit objednávky Propagovaných produktů v rámci Propagačního období.
2.4. Elektronic Cash Back Czech s.r.o. nebude zpracovávat žádné nároky přijaté po datu uzávěrky, tedy po půlnoci 31.7.2021. Elektronic Cash Back Czech s.r.o. nebude zpracovávat žádné nároky, které uzná za nedostatečně nebo nečitelné vyplněné. Elektronic Cash Back Czech s.r.o. nezodpovídá za žádné opožděné přijetí nároku a neúspěšný příjem.
2.5. Propagační produkty vrácené (bez prodlení) prodejci (ať již z důvodu odstoupení od smlouvy, nebo reklamace) nebudou platné pro propagační akci a účastníci, kteří si tyto produkty budou nárokovat, poruší pravidla propagační akce. Pokud se společnost Elektronic Cash Back Czech s.r.o. dozví o takovém zneužití, může proti případným účastníkům podniknout právní kroky.

3. VRÁCENÍ PENĚZ
3.1. Účastníci získají peníze zpět ve výši stanovené pro jednotlivé propagované produkty.
3.2. Po přijetí a potvrzení nároku zajistí Elektronic Cash Back Czech s.r.o. přímý BACS převod peněz na bankovní účet účastníka. K tomuto způsobu není poskytována žádná alternativa. Peníze nebudou vypláceny hotově ani šekem.
3.3. Elektronic Cash Back Czech s.r.o. se bude snažit převést peníze prostřednictvím BACS do 28 dnů od přijetí úplného a platného nároku.
3.4. Měnou pro vrácení peněz je česká koruna (Kč).
3.5. Peníze budou oproti platným nárokům zasílány výhradně formou bankovního převodu.
3.6 Opravný daňový doklad se k příchozí platbě CashBacku nevystavuje.  Pro daňové a účetní účely lze opravu nároku na odpočet DPH doložit poukázáním na „Podmínky akce“ a přiložením výpisu z bankovního účtu, ze kterého bude patrná vrácená částka. Doporučujeme zákazníkům, aby o výši slevy snížili nárok na odpočet DPH již při zaúčtování faktury za nakoupené zboží.

4. PROMOTÉR
4.1. Promotérem akce je Elektronic Cash Back Czech s.r.o. s.r.o.

5. ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI
5.1. V maximálním možném rozsahu dle zákona nenese společnost Elektronic Cash Back Czech s.r.o. odpovědnost za žádné přímé či nepřímé ztráty, škody či zranění jakékoliv povahy, které účastník utrpí v souvislosti se svou účastí v této akci.
5.2. Elektronic Cash Back Czech s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv zrušit, upravit nebo změnit tuto akci, aniž by z toho pro něj vyplývaly jakékoliv závazky.
5.3. Elektronic Cash Back Czech s.r.o. si vyhrazuje právo prověřit jakýkoliv nárok ohledně souladu s těmito podmínkami a vyžádat si dodatečné informace a dokumenty. Elektronic Cash Back Czech s.r.o. si vyhrazuje právo vyřadit jakýkoliv nárok či Účastníka z akce, pokud nabude oprávněného podezření, že došlo k jakémukoliv pokusu o zneužití akce. Veškerá rozhodnutí společnosti Elektronic Cash Back Czech s.r.o. ohledně této akce jsou konečná a nebudou o nich vedena žádná jednání.

6. DATA
6.1. Správcem všech osobních dat zaslaných pro tuto akci účastníky je společnost Elektronic Cash Back Czech s.r.o. Veškerá tato data budou zpracována společností Elektronic Cash Back Czech s.r.o., a to výhradně za účelem této akce a/nebo pro marketingové účely, což může zahrnovat i poskytnutí těchto dat třetím stranám za účelem jejich zpracování pro tuto akci v souladu s tuzemským právním řádem.

Novinky na e-mail...Další podobné články

Galaxy S21 FE 5G nyní za 12 200 Kč, a navíc sluchátka Buds2 ZDARMA

Kateřina Červená | 18.05.2022
Galaxy S21 FE 5G nyní za 12 200 Kč, a navíc sluchátka Buds2 ZDARMA

Pokukujete po telefonu v epickém provedení? Teď nastal ten pravý čas pro koupi. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku mobilního telefonu Samsung Galaxy S21 FE 5G s neodolatelnou slevou a sluchátky Galaxy Buds2 zcela zdarma! Pořídit si Galaxy S21 FE 5G nebylo nikdy výhodnější!

Zobrazit celý článek

K ohebnému telefonu Samsung nyní dostanete druhý telefon a extra slevu!

Kateřina Červená | 11.05.2022
K ohebnému telefonu Samsung nyní dostanete druhý telefon a extra slevu!

Pokukujete po telefonu s ohebným designem? Teď nastal ten pravý čas pro koupi. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku ohebných voděodolných telefonů Samsung Galaxy Z Fold3 5G a Samsung Galaxy Z Flip3 5G s neodolatelnou slevou a druhým telefonem zcela zdarma!

Zobrazit celý článek

Hodinky 1+1 ZDARMA! Kupte si Galaxy Watch4 a druhé dostanete za 1 Kč

Kateřina Červená | 09.05.2022
Hodinky 1+1 ZDARMA! Kupte si Galaxy Watch4 a druhé dostanete za 1 Kč

To tu ještě nebylo! Máme pro vás jednu z nejlákavějších nabídek tohoto měsíce. Při koupi chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch4 Classic teď dostanete zdarma ještě jedny. Galaxy Watch4 Classic jsou navíc ještě s dodatečnou slevu až 2 000 Kč.

Zobrazit celý článek

Niceboy na pár dní zlevňuje. Ušetříte až 50%

Kateřina Červená | 03.05.2022
Niceboy na pár dní zlevňuje. Ušetříte až 50%

Spustili jsme velké slevy elektroniky z dílny Niceboy, díky kterým lze nyní ušetřit nemalé peníze.

Zobrazit celý článek
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.