info
info
Dle výrobce...
Příslušenství...
Dle OS...

Tesla Smart Air Purifier Pro M čistička vzduchu bílá

star star star star star 
 100% 

Chytrá čistička vzduchu pro střední místnosti. Díky svému výkonu zajistí čistší vzduch v místnostech o velikosti až 25 m2, zlikviduje pachy z kuchyně i cigaretového kouře a postará se dokonce i o viry a bakterie. Chytrého pomocníka jednoduše ovládáte prostřednictvím aplikace, která je pro iOS i Andr....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...

4 990 Kč

4 124 Kč bez DPH

Přikupte až 1 produkt se slevou 80 Kč

Koupit na splátky Cofidis  od 499,- /měs.

Tyto produkty můžete přikoupit se SLEVOU ...
  • Výrobce: TESLA
  • Kód: ED1540449

Garance nejlepšího nákupu...

97% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.Popis produktu Tesla Smart Air Purifier Pro M čistička vzduchu bílá

Chytrá čistička vzduchu pro střední místnosti. Díky svému výkonu zajistí čistší vzduch v místnostech o velikosti až 25 m2, zlikviduje pachy z kuchyně i cigaretového kouře a postará se dokonce i o viry a bakterie. Chytrého pomocníka jednoduše ovládáte prostřednictvím aplikace, která je pro iOS i Android dostupná v češtině.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

UV LAMPA

Použití ultrafialového záření o vlnové délce 253,7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie a viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem napomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti.


 

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

IONIZÁTOR

Generátor negativních iontů, pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém.


 

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

UHLÍKOVÝ FILTR

Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů.


 

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

FOTOKATALYTICKÝ FILTR

TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluen, xylen, těkavé látky a ostatní škodliviny.+


 

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

HEPA FILTR

HEPA je zkratka, která znamená High-Efficiency Particulate Air. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. HEPA filtr byl původně vyvinut pro NASA a je široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný.


 

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

OMYVATELNÝ PŘEDFILTR

Používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice větší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabráníte rychlému zanesení dalších filtrů, například HEPA filtru a výrazně tak prodloužíte jeho životnost.


 

VZDUCH SVĚŽÍ JAKO PO BOUŘCE

Pořádně se nadechnout čerstvého vzduchu je v přírodě samozřejmostí, ale v bytě nebo kanceláři už méně. Čistička Tesla vám naštěstí čerstvý vzduch vytvoří kdekoliv. Díky ionizátoru, který vyrábí zdravé anionty, bude ve vaší kanceláři nebo v ložnici stejně zdravý vzduch, jako venku když skončí bouřka.

Huawei Y5 Black

PROTI FILTRŮM NEMÁ ŠANCI PYL ANI PRACH

Základem čističky je vrstvený HEPA filtr, který zachytí částice až 200× menší než lidský vlas. Pro ty, které zajímají hlavně čísla: filtr zachytí 99% částic až do velikosti 0,3 mikrometru. Pyl nebo prach tak nemají šanci, což ocení zejména alergici a astmatici.

Huawei Y5 Black

PORADÍ SI I S ČÁSTICEMI PM0,5

Soustava kvalitních filtrů navržena pro dosažení nejvyšší účinnosti zachytí i ty nejmenší částice s průměrem jen 0,5 µm

Huawei Y5 Black

UV ZÁŘENÍ ZLIKVIDUJE TOXICKÉ LÁTKY

UV lampa, která je součástí čističky, se postará o běžné viry a bakterie. V kombinaci s mřížkou z oxidu titaničitého navíc dokáže zlikvidovat i jedovaté látky, jako je formaldehyd, toluen nebo benzen, které se v domácnostech běžně objevují.

Huawei Y5 Black

ČISTIČKA FUNGUJE V AUTOMATICKÉM I MANUÁLNÍM REŽIMU

V aplikaci si můžete vyzkoušet různá nastavení a vybrat podle toho, které vám sedne nejvíce. Nebo to nechte na čističce. Má totiž senzor kvality vzduchu, který monitoruje podmínky v místnosti a podle něj přizpůsobuje výkon. Vy se pak o nic nestaráte a jen si užíváte svěží vzduch.

Huawei Y5 Black

PŘEHLEDNÁ APLIKACE V ČEŠTINĚ

Přehledná aplikace Tesla Smart byla pečlivě navržena tak, abyste mohli okamžitě po její otevření efektivně ovládat všechna chytrá zařízení v domácnosti.

Huawei Y5 Black

Huawei Y5 Black

Huawei Y5 BlackObsah balení Tesla Smart Air Purifier Pro M čistička vzduchu bílá

  • čistička


Video-recenze Tesla Smart Air Purifier Pro M čistička vzduchu bílá

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Porovnat tento produkt s jinými

Tesla Smart Air Purifier Pro M

Parametry Tesla Smart Air Purifier Pro M čistička vzduchu bílá

Základní informace

 
více parametru


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.