Xiaomi

Xiaomi je společnost založená v roce 2010 v Číně, odkud se během rekordně krátké doby rozšířila do celého světa. Jejich produktové portfolio se však nezahrnuje jen chytré telefony, ale celý ekosystém, ke kterému Xiaomi získává přístup financováním rozličných startupů, které následně vyrábějí výrobky právě pod touto značkou. 

Hlavní myšlenkou společnosti Xiaomi je víra, že špičkové technologie nemusí být vždy cenově nedostupné. Společnost úzce spolupracuje se svými fanoušky z celého světa, reaguje na jejich připomínky a staví na uživatelské přívětivosti svých produktů. Všechny produkty Xiaomi spojuje jedno: vysoká kvalita za nízkou cenu.

Název jedné z nejúspěšnějších značek je pro mnohé velké mystérium. Chyby se kupí hlavně co do výslovnosti. Ksiaomi, šiaomi, ksaomi a tak dále. Jediným správným způsobem výslovnosti je však „Šiaomi“ s důrazem na poslední hlásku „mi“. Co ale tento jazykolam vlastně znamená? V doslovném překladu „malá rýže“, podstatné jsou ale i dvě poslední písmena. Podle zástupců značky totiž zkracují „Mobile & Internet“.

Xiaomi najdete v těchto kategoriích

Články

Nová řada Xiaomi Redmi Note 12 | V předprodeji ušetříte až 2 000 Kč

Nová řada Xiaomi Redmi Note 12 | V předprodeji ušetříte až 2 000 Kč

Xiaomi dnes odhalilo novinky z řady Redmi Note 12. Oblíbená řada obsahuje čtyři zajímavá zařízení: Redmi Note 12 Pro+ 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 5G a Redmi Note 12 s cenami začínajícími na 4 689 Kč a do 10. dubna budou telefony v prodeji se zaváděcí slevou až 2 000 Kč.

Recenze Xiaomi 13: Skvělá alternativa ke Galaxy S23

Recenze Xiaomi 13: Skvělá alternativa ke Galaxy S23

Doby, kdy Xiaomi lámalo rekordy v poměru ceny a výkonu jsou od desítkové řady nenávratně pryč a nám nezbývá nic jiného, než si buď zvyknout na nový normál nebo pochopitelně zvolit jiného výrobce. No jo, ale ona by to možná byla z jistého úhlu celkem škoda, když vezmete do úvahy, kam až Xiaomi se svými telefony pokročilo a jak v jistém úhlu přebralo otěže inovací. Smiřte se s tím, že vlajkové lodě od Xiaomi už na startu nikdy 12-13 tisíc korun stát nebudou a spíše si řekněme, jaký kus cesty právě Xiaomi ušlo. Dříve šlo o značku, která jen vyšvihla nějaký telefon se skvělým poměrem ceny a výkonu a nějaký směr nikoho moc netrápil. Pak se ale ve vedení něco změnilo, ano, dost se zdražilo, ale také Xiaomi rozhýbalo stojaté vody nulových inovací.

Získejte výkupní bonus až 3 000 Kč ke koupi telefonu z Xiaomi 13 řady

Získejte výkupní bonus až 3 000 Kč ke koupi telefonu z Xiaomi 13 řady

Novinky z řady Xiaomi 13 přináší špičkový výkon, profesionální fotoaparáty ve spolupráci s Leica, extra rychlé nabíjení nebo také luxusní design a zpracování. Aktuálně navíc můžete využít bonus, kdy získáte až 3 000 Kč navíc k výkupní ceně vaše starého zařízení. Pořídit si funkcemi nadupané Xiaomi nebylo nikdy výhodnější.

Pořiďte si nový telefon řady Xiaomi 13 s řadou výhodných bonusů

Pořiďte si nový telefon řady Xiaomi 13 s řadou výhodných bonusů

Předobjednejte si Xiaomi 13 (Pro) a získejte bonus 1 500 Kč a tiskárnu Xiaomi Instant Photo Printer 1S v hodnotě 3799 Kč. Navíc dostanete 3 měsíce služby YouTube Premium, u vybraných modelů Google One 2TB úložiště na 6 měsíců a záruku na displej na 6 měsícu zdarma. 

Představujeme novinky řady Xiaomi 13

Představujeme novinky řady Xiaomi 13

Na trh přichází očekávané modely Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Lite. Novinky přináší celou řadu skvělých funkcí, na které jsme zvyklí u těch nejdražších modelů na trhu. Pojďme si přémiovou řadu představit.

Videa

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.