BOSE

BOSE je americká značka, která byla založena již v roce 1964. kdy Amar Bose, čerstvý absolvent MIT, založil společnost Bose Corporation. Amar Bose se celý život věnoval výzkumu akustiky, psychoakustiky a své poznatky přenesl i do unikátních a technicky vyspělých audio zařízení. Z malé společnosti sídlící v Framinghamu v Massachusetts zaměstnávající spolužáky z vysoké školy se záhy stala jedna z předních světových firem v oboru.

Od prvních výrobků v podobě nabíječek udělala společnost BOSE velký skok kupředu. Již v roce 1968 začala vyrábět reprosoustavy legendární řady 901, jež využívají odrazy zvuku od stěn místnosti. Tyto reproduktory se pro velký úspěch s řadou vylepšení vyrábí dodnes. Dalším úspěchem byl audiosystém do automobilů a malé reproduktory, které se vešly do dlaně a v polovině 80. let 20. století se doslova staly hitem.

Historii má tedy značka BOSE opravdu hlubokou a díky neustálému vývoji a progresi patří k nejoblíbenějším luxusním značkám v segmentu hudebních přehrávačů, domácích audio systémů, reproduktorů a sluchátkům s potlačením okolního hluku.

Zkuste jakýkoli z produktů BOSE - třeba ty nejmenší reproduktory k počítači a uvidíte, jak budete překvapeni přesností podání a kvalitou reprodukovaného zvuku. Občas pak máte pocit, jako by pro audio výrobky BOSE neplatily fyzikální zákony.


Články

Tipy na vánoční praktické a cenově dostupné dárky

Tipy na vánoční praktické a cenově dostupné dárky

Včera jsem vám přinesl speciální vánoční tipy na drobné dárky do 1000 Kč a dneska se spolu rozšoupneme a nebudeme vůbec brát ohledy na cenu. Ne, že bych vám nutně říkal jen o tom nejdražším, co je na trhu, protože nejlevnější produkt, co dnes uvidíte stojí 339 Kč, ale spíš vám dám takové tipy na zboží, o kterém se běžně nemluví a rozhodně stojí za to na něj upozornit. Už třeba jen proto, že jej určitě máte zafixované jako relativně dražší produkty, ale slušný pád ceny na letošní Vánoce vás rozhodně mile překvapí. Tak se připoutejte, bude to jízda.

Dopřejte svým uším to nejlepší s Bose

Dopřejte svým uším to nejlepší s Bose

Videa