4smarts

Značka 4smarts byla založena v roce 2014 v německém městě Augsburg. V krásném Bavorsku se nachází i sídlo firmy a hlavní sklad. Od svého založení značka velice rychle roste, a to díky své kvalitě a dobrým nápadům, které řeší jejich tým profesionálů sídlící v čínském Shenzhenu. 

Mezi hlavní produkty patří příslušenství k mobilním telefonům a tabletům, ale velmi chytré produkty i pro ostatní elektroniku. Tu přenosnou, kancelářskou, ale i různé drobnosti do auta a další vychytávky. Podstatné je, že všechny výrobky 4smarts jsou mimořádně praktické, intuitivní na používání a spolehlivé. No a navíc skvěle vypadají. A je jedno, jestli si vyberete sluchátka, powerbanku, kabel, nabíječku, dobíjecí stanici, nebo třeba multifunkční designovou lampu s nabíječkou, reproduktorem a hodinami v jednom.

Jak už víte, tak 4smarts vyniká výrobou mobilního příslušenství, a to jak pro smartphony se systémem Android, tak pro Apple produkty. Apple iPhone je celosvětově nejprodávanějším smartphonem, a tak není divu, že 4smarts produkty jsou kompatibilní s celým Apple ekosystémem, ale i s konkrétními modely iPhone. Vy tak máte příležitost vybavit svůj iPhone do každé situace – a to nejen ochranným pouzdrem, tvrzeným sklem, ale i řadou vychytaného příslušenství jako jsou různé rozdvojky a redukce pro konektor Lightning.

4smarts si zakládá na kvalitě zpracování a patří mezi oblíbenou značku nejenom v Německu. Díky tomu produkty značky 4smarts dlouhodobě sbírají řadu ocenění.


4smarts najdete v těchto kategoriích

Články

Tipy na vánoční praktické a cenově dostupné dárky

Tipy na vánoční praktické a cenově dostupné dárky

Včera jsem vám přinesl speciální vánoční tipy na drobné dárky do 1000 Kč a dneska se spolu rozšoupneme a nebudeme vůbec brát ohledy na cenu. Ne, že bych vám nutně říkal jen o tom nejdražším, co je na trhu, protože nejlevnější produkt, co dnes uvidíte stojí 339 Kč, ale spíš vám dám takové tipy na zboží, o kterém se běžně nemluví a rozhodně stojí za to na něj upozornit. Už třeba jen proto, že jej určitě máte zafixované jako relativně dražší produkty, ale slušný pád ceny na letošní Vánoce vás rozhodně mile překvapí. Tak se připoutejte, bude to jízda.

TOP 5 skvělých bezdrátových nabíječek, které musíte mít

TOP 5 skvělých bezdrátových nabíječek, které musíte mít

Sháníte stylovou, zajímavou nebo výkonnou bezdrátovou nabíječku? Máme pro vás 5 skvělých tipů!

Potřebujete tvrzené sklo na mobil? S naším návodem nešlápnete vedle

Potřebujete tvrzené sklo na mobil? S naším návodem nešlápnete vedle

Máte zánovní nebo nový telefon a sháníte na displej tvrzené sklo? Máme pro vás pár tipů, které vám s výběrem pomůžou.

Věnujte svým ratolestem na Den dětí dokonalý dárek!

Věnujte svým ratolestem na Den dětí dokonalý dárek!

A překvapte je něčím výjimečným!

TOP 5 telefonů do 3 500 Kč! [květen 2021]

TOP 5 telefonů do 3 500 Kč! [květen 2021]

Vybrali jsme pro Vás aktuálně 5 nejlepších telefonů do 3.500 Kč. Který bude ten pravý přímo pro Vás?