info
info

TrueLife FitScale W4 BT chytrá osobní váha bílá

star star star star star 
 80% 

S inteligentní osobní váhou TrueLife FitScale W4 BT poznáte své tělo do nejmenších detailů. Přímo na LED displeji váhy se vám zobrazí tělesná hmotnost, podíl vody a tělesného tuku. V mobilní aplikaci, se kterou váhu snadno spárujete pomocí Bluetooth, můžete sledovat 15 indexů. Od podkožního tuku, př....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
1 290 Kč   Akce platí do 31.08.2022

799 Kč

660 Kč bez DPH

Garance nejlepšího nákupu...

97% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.Popis produktu TrueLife FitScale W4 BT chytrá osobní váha bílá

S inteligentní osobní váhou TrueLife FitScale W4 BT poznáte své tělo do nejmenších detailů. Přímo na LED displeji váhy se vám zobrazí tělesná hmotnost, podíl vody a tělesného tuku. V mobilní aplikaci, se kterou váhu snadno spárujete pomocí Bluetooth, můžete sledovat 15 indexů. Od podkožního tuku, přes kosterní svalstvo až po BMI nebo metabolický věk. V aplikaci najdete kompletní historii vašeho měření. Každý z měřených indexů je přehledně vysvětlen v sekci Health Report. V aplikaci si můžete zároveň nastavovat cíle a sledovat jejich plnění. Aplikace je dostupná i v češtině. Váha funguje i v režimu offline, výsledky měření si zapamatuje a do aplikace odešle, jakmile se s váhou znovu spárujete.

TrueLife FitScale W4 BT

Měří a uchovává hodnoty 15 tělesných indexů

Osobní váha TrueLife funguje na principu bioelektrické impedanční analýzy (BIA), kterou běžně využívají vrcholoví sportovci. S váhou TrueLife FitScale W4 BT dokonale porozumíte své tělesné kompozici z pohodlí domova. Váha měří celkem 15 indexů, včetně BMI, podkožního tuku, metabolického věku a podílu svalové nebo kosterní hmoty. Vývoj všech hodnot lze sledovat v mobilní aplikaci, se kterou váhu snadno spárujete pomocí Bluetooth.

TrueLife FitScale W4 BT

Aplikace, která rozumí konstituci vašeho těla

V aplikaci, do které se ukládá kompletní historie vašich měření, naleznete v sekci Health Report. Zde je každý měřený index podrobně vysvětlen, a vaše hodnoty zobrazeny na škále. U každého indexu pak naleznete doporučení ohledně stravy a cvičení, abyste si udrželi zdravý životní styl. Zároveň vám ukáže jak se efektivně držet svých cílů, ať už se snažíte nabrat svalovou hmotu, či redukovat tělesný tuk. Díky množství informací, grafů a statistik, které jsou dostupné přímo v aplikaci, nepotřebujete nic složitě zaznamenávat.

TrueLife FitScale W4 BT

Chytré funkce a kompatibilita

TrueLife FitScale W4 BT si pamatuje měření až 12 uživatelů a může ji tak používat celá rodina. Je kompatibilní s Apple Health Kit, Google Fit a Fitbit, kam můžete jednoduše odeslat svá data a dále s nimi pracovat tam, kde jste zvyklí. S aplikací spárujete váhu okamžitě pomocí Bluetooth. Pracuje ale i v offline režimu, pokud tedy z jakéhokoli důvodu zrovna nemáte přístup k aplikaci, váha výsledky zaznamená a zpětně do aplikace propíše po opětovném připojení.

TrueLife FitScale W4 BT

TrueLife FitScale W4 BT

Výsledky i na LED displeji

Změřené indexy nemusíte sledovat jen v aplikaci. Váha vám zobrazí nejzákladnější hodnoty jako je tělesná hmotnost, podíl vody a tělesného tuku přímo na displeji váhy.

TrueLife FitScale W4 BT

Offline paměť měření

Váha funguje i v režimu offline. Během vážení proto nemusíte mít telefon vždy u sebe. Výsledky měření si vždy zapamatuje, a jakmile se s váhou znovu spárujete, odešle je do aplikace.

TrueLife FitScale W4 BT

Prémiové krycí sklo

Celou vrchní stranu váhy tvoří prémiové tvrzené sklo, které skvěle vypadá a zajišťuje delší životnost.

TrueLife FitScale W4 BT

Grafy a statistiky

Díky přehledným grafům a statistikám, které najdete v aplikaci, budete mít podrobný přehled o plnění svých cílů.

TrueLife FitScale W4 BT

15 měřených indexů

TrueLife FitScale W4 BT vám změří a uchová data o hmotnosti, poměru tuku, hmotnosti bez tuku, podkožním tuku, hluboce umístěném tuku, svalové a kosterní hmotě, kosterních svalech, BMI, vodě, i proteinu. Analyzuje kalorie AMR i BMR a určuje váš metabolický věk i typ postavy.

TrueLife FitScale W4 BT

Kompletní historie

Kompletní historie vašich měření se automaticky propisuje do aplikace, kam se pro data z jednotlivých měření můžete kdykoliv vrátit.

TrueLife FitScale W4 BT

Kompatibilita s Apple Health Kit & Google Fit

Svá data můžete jednoduše odesílat do dalších platforem a dál s nimi pracovat. TrueLife FitScale W4 BT je kompatibilní s Apple Health Kit, Google Fit a Fitbit.

TrueLife FitScale W4 BT

Nastavení cílů

Aplikace vám pomůže s nastavením osobních cílů i jejich efektivním dosažením. Cíle si můžete nastavit pro hmotnost, tělesný tuk nebo BMI. Po každém zvážení vám aplikace ukáže, jak se ke svým cílům přibližujete.

TrueLife FitScale W4 BT

12 uživatelů

Pamatuje si měření až 12 uživatelů a může ji tak používat celá rodina.

TrueLife FitScale W4 BT

Unikátní design

Ačkoli se jedná o přístroj s mnoha funkcemi, design je minimalisticky efektní a bude se vyjímat v každém interiéru.

TrueLife FitScale W4 BT

Aplikace v češtině

Aplikace je dostupná v češtině, dokáže ale komunikovat ve většině světových jazyků včetně angličtiny, němčiny, polštiny, slovenštiny, slovinštiny, chorvatštiny, maďarštiny, francouzštiny, španělštiny, portugalštiny nebo italštiny.

TrueLife FitScale W4 BT

Health Report

V sekci Health Report najdete podrobné informace ke každému z měřených indexů včetně škálování vašich naměřených dat a účinných doporučení.

TrueLife FitScale W4 BT

Přesnost na dvě desetiny kilogramu

Váha dosahuje přesnost na dvě desetiny kilogramu, a tak se nemusíte obávat nepřesných výsledků. Nosnost této váhy dosahuje až k 180 kg.

TrueLife FitScale W4 BT

Dlouhá životnost baterií

Díky pokročilé technologii práce s energií vydrží váha s dodávanými tužkovými bateriemi několik měsíců, tedy déle než většina ostatních.

TrueLife FitScale W4 BT

Export dat

S daty můžete dále pracovat i mimo aplikaci. Ta totiž dokáže kompletní historii dat vyexportovat přímo do Excelu.

TrueLife FitScale W4 BT

Važte nejen sebe

Díky funkci odpočtu, můžete vážit i věci nadměrných velikostí, které je za normálních okolností nemožné na váhu umístit. Tuto funkci například můžete ocenit při vážení cestovních kufrů či jiných věcí. Váha disponuje funkcí odpočtu, díky které odečte vaší hmotnost od hmotnosti věci, kterou potřebujete znát. Potřebný výsledek vám ukáže v aplikaci.

TrueLife FitScale W4 BTObsah balení TrueLife FitScale W4 BT chytrá osobní váha bílá

  • 1× TrueLife FitScale W4 BT
  • 2× 1.5V AAA baterie
  • 1× Uživatelský manuál


Navštivte náš YouTube kanál


Porovnat tento produkt s jinými

TrueLife FitScale W4 BT

Parametry TrueLife FitScale W4 BT chytrá osobní váha bílá

Konstrukce

Barva
Bílá

Základní informace

Stav
Nový
 
více parametru


arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.