Nejprodávanější

TrueLife

TrueLife přináší produkty z oblasti starosti a péče o zdraví, péče o zuby a péče o dítě usnadňující každodenní život. V naší nabídce najdete teploměry, tlakoměry, sonické zubní kartáčky, ústní sprchy, chůvičky, čističky vzduchu, zvlhčovače a mnoho dalších produktů.

Hlavním cílem těchto produktů je úspora času, klidný spánek a ochrana zdraví všech členů rodiny. Produkty TrueLife se stanou nedílnou součástí vašeho domova. K tomu TrueLife využívá nejmodernější technologie a všechny produkty dlouhodobě a pečlivě testuje.

Sonické kartáčky TrueLife se patří mezi nejpopulárnější na trhu. Jejich sonická technologie funguje na bázi jemných vibrací, při kterých štětiny sonického kartáčku kmitají vysokou rychlostí, takže perfektně rozruší a odstraní zubní plak. 80 tisíc stěrů za minutu navíc vhání vodu s pastou i do mezizubních prostorů pro bezkonkurenční výsledky.

A TrueLife nemyslí jen na dospělé. S kartáčky TrueLife SonicBrush řady Baby a Kid se jinak nudné čištění zubů může změnit na zábavnou aktivitu, na kterou se budou děti těšit. Výuková video animace, kterou si děti mohou pustit na mobilním telefonu nebo tabletu, provede celým čištěním. Děti vidí, jak si zuby čistit správně a dostatečně dlouho. Na konci čištění jsou děti odměny a natěšení na další čištění.


Články

TrueLife BELLE IPL E5 - bezbolestně hebká pokožka

TrueLife BELLE IPL E5 - bezbolestně hebká pokožka

Dopřejte svojí pokožce hebkost bez starostí. Značka TrueLife představila bezbolestný epilátor.

Tip naší redakce na krásné bílé zuby

Tip naší redakce na krásné bílé zuby

Vánoce se pomalu blíží a s nimi přichází i příjemná sváteční atmosféra. Předvánoční pohodu a klid nám však často kazí hon na dárky, který pořádáme s touhou ulovit pro rodinu a přátele ty nejoriginálnější kousky. Pokud si lámete hlavu nad tím, co budete letos balit do vánočního papíru, tak pro vás máme skvělý tip. Darujte pod stromečkem krásný zářivý úsměv.

NOVINKA: Truelife AIR - pro Vaše čisté ovzduší

NOVINKA: Truelife AIR - pro Vaše čisté ovzduší

Společnost TrueLife představila svojí novou řadu produktů. Osvěžte svůj domov pomocí difuzéru, který provoní vzduch v místnosti vaší oblíbenou vůní během několika málo okamžiků.

Osvěžte svou domácnost s produkty Truelife AIR

Osvěžte svou domácnost s produkty Truelife AIR

Představujeme nové čističky vzduchu, difuzéry a zvlhčovače vzduchu pro Vaše čisté ovzduší od značky TrueLife.

AKCE: Ukážeme vám ty nejlepší slevy pro každého

AKCE: Ukážeme vám ty nejlepší slevy pro každého

Náhlédněte do velké výprodejové akce na značky LAMAX, TrueCam, TrueLife, BML a Mobvoi.

Videa