info
info
Dle výrobce...
Dle OS...

TrueLife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem bílá

star star star star star 
 80% 

Čistička vzduchu Truelife AIR Purifier P5 WiFi vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu, eliminuje viry, bakterie i plísně a zlepšuje kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás neobtěžují nepříjemné zápachy. Pom....

více popisu
loading...  kontrola dostupnosti ...
6 989 Kč   Akce platí do 31.07.2021

4 990 Kč

4 124 Kč bez DPH

V ceně 1 dárek celkem za 1 090 Kč

Koupit na splátky Cofidis  od 499,- /měs.

Nákupem tohoto produktu získáte dopravu ZDARMA

Obdržíte ZDARMA tyto produkty v hodnotě 1 090 Kč...

Tyto produkty můžete přikoupit se SLEVOU ...

Garance nejlepšího nákupu...

97% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.Popis produktu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem bílá

Čistička vzduchu Truelife AIR Purifier P5 WiFi vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu, eliminuje viry, bakterie i plísně a zlepšuje kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás neobtěžují nepříjemné zápachy. Pomocí ionizátoru s technologií IonTrue® čistička zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší, které působí příznivě na naše zdraví i psychiku. Čistička lze připojit na WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace.

Huawei Y5 Black

ZDRAVÁ DOMÁCNOST DÍKY 6 NÁSOBNÉ FILTRACI

Čistička vzduchu TrueLife vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu. Je vhodná do místnosti o velikosti 25-30 m2 a díky nízké hmotnosti jí můžete bez obav přenášet. Čistička celkově zlepšuje kvalitu vzduchu, ničí viry, bakterie a další nečistoty a může tak významně pomoci alergikům nebo astmatikům. Čistička je opatřena barevnými indikátory kvality vzduchu, funkcí automatické detekce nečistot a automatického čištění. Bydlíte-li na místě, kde se často práší, potěší vás přítomnost prachového senzoru. 6 násobná filtrace v podobě anti-bakteriálního filtru, HEPA filtru, uhlíkového filtru, katalytického filtru, UV světla a ionizace zachytí až 99,9% polétavého prachu a vyčistí 93,5 % těkavých organických látek. Zároveň zachycuje i viry a koronaviry.

Huawei Y5 Black

UV LAMPA A IONIZÁTOR

Čistička je vybavena sterilizační UV lampou, která díky technologii UVCAir® pomáhá efektivně ničit mikroby a viry a zlepšuje tak celkovou kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti. Jistě vás potěší i přítomnost ionizátoru. Technologie IonTrue® zvyšuje koncentraci záporných iontů. Dostatek záporných iontů ve vzduchu prospěšně ovlivňuje naše zdraví, má pozitivní dopad na naši psychiku i soustředění a může pomoci i s bolestmi hlavy. Díky ionizátoru čistička obohacuje vzduch o záporné ionty, zbavuje vzduch prachových částic a vzduch prachových částic a vzduch poté lépe okysličuje krev.

Huawei Y5 Black

CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ, SNADNÁ MANIPULACE, NÍZKÁ HLUČNOST

Ovládání čističky vzduchu je intuitivní a zvládne jej každý. Čističku můžete ovládat pomocí dotykového displeje se šesti tlačítky, nebo využít možnost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace. Stačí čističku připojit na WiFi a postupovat dle pokynů. Díky nočnímu režimu vás čistička nebude rušit ani ve spánku, ventilátor při tomto nastavení pracuje na nízkou rychlost a všechna světla jsou vypnuta. Využít můžete i dětský zámek. Filtr je vyměnitelný, na nutnost výměny vás upozorní příslušný indikátor. Výhodou čističky je její nízká hlučnost i hmotnost. Potěší vás jistě i svým minimalistickým prémiovým designem.ch poté lépe okysličuje krev.

Huawei Y5 Black

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

260 M3 ČISTÉHO VZDUCHU ZA HODINU

Čistička vzduchu Truelife vyčistí 260 m3 vzduchu za hodinu a hodí se do místnosti o velikosti 25-30 m2.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

CHYTRÁ DOMÁCNOST

Čističku lze připojit na WiFi síť a ovládat prostřednictvím mobilní aplikace.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

IDEÁLNÍ PRO ALERGIKY

6 násobný filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, bakterie a viry, koronaviry, spory plísní. Nejrozšířenější alergeny jsou tak ze vzduchu odstraněny.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

BAREVNÝ INDIKÁTOR KVALITY VZDUCHU

Indikátor kvality vzduchu se zapne při spuštění čističky, pomocí senzoru zvolí barvu, která odpovídá kvalitě okolního vzduchu, a detekuje počet volných částic v ovzduší.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

AUTOMATICKÝ REŽIM

Senzor vzduchu sám měří kvalitu vzduchu a zvolí optimální rychlost proudění. Při zvýšení znečištění zvýší automaticky výkon.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

PRACHOVÝ SENZOR

Díky přítomnosti prachového senzoru čistička detekuje přítomnost prachových částic v ovzduší, následně vzduch čistí a vy trávíte méně času úklidem.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

IONIZÁTOR S TECHNOLOGIÍ IONTRUE

Ionizátor zvyšuje koncentraci záporných iontů. Dostatek záporných iontů ve vzduchu prospěšně ovlivňuje naše zdraví, psychiku i soustředění a může pomoci i s bolestmi hlavy.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

STERILIZAČNÍ UV LAMPA S TECHNOLIGIÍ UVCAIR

Součástí čističky je sterilizační UV lampa, která pomáhá efektivně ničit mikroby a viry a zlepšuje tak celkovou kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti. UV lampa uvolňuje 200 ~ 275 nm krátkovlnné ultrafialové záření, aby odstranila škodlivé látky.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Ovládání čističky vzduchu je velmi jednoduché a intuitivní. Všechny funkce lze nastavit pomocí ikon na dotykovém displeji.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

ČASOVAČ

Čistička je vybavena časovačem, který ovládáte příslušným tlačítkem. Časovač lze nastavit od 1 do 8 hodin. Po uplynutí nastaveného času se čistička automatiky vypne.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

NOČNÍ REŽIM

Čistička vás nebude rušit ani ve spánku, při nastavení na noční režim pracuje ventilátor na nízkou rychlost a všechna světla a podsvícení jsou vypnuta.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

DĚTSKÝ BEZPEČNOSTNÍ ZÁMEK

Čistička je opatřena dětským bezpečnostním zámkem. Pokud chcete uzamknout ovládací panel, stisknete zároveň tlačítko UV lampy a tlačítko WiFi po dobu 3 sekund.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

INDIKACE VÝMĚNY FILTRU

Nemusíte se obávat, že zapomenete, kdy máte vyměnit filtr. Čistička sama hlídá a rozpozná kdy je potřeba filtr vyměnit.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

4V1

Nemusíte řešit, který filtr je potřeba zrovna vyměnit. Čistička TrueLife AIR Purifier P5 WiFi má všechny filtry zabudované do jednoho.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

SNIŽUJE ZÁPACH

Filtr s aktivní uhlíkovou složkou pomáhá omezit nežádoucí pachy z domácích zvířat, kouře, výparů z vaření a odstraňuje různé nebezpečné plyny.

LG H791 Nexus 5X 32GB Black

HEPA13 FILTR

HEPA filtr s 99,9 % účinností zachytí všechny částice o velikosti od 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní.

AIR PROGRAM

Zajistěte pro sebe a svojí rodinu kvalitní vzduch s naším TrueLife AIR programem. Více informací na truelife.eu/air.

Huawei Y5 Black

Huawei Y5 BlackObsah balení TrueLife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem bílá

  • 1× čistička vzduchu
  • 1× filtr (již instalován v čističce vzduchu)
  • 1× rychlý průvodce
  • 1× bezpečnostní instrukce


Video-recenze TrueLife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem bílá

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Porovnat tento produkt s jinými

TrueLife AIR Purifier P5 WiFi

Parametry TrueLife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem bílá

Základní informace

 
více parametru


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.