info
info

TOP 5 telefonů nad 20.000, které za to stojí - [jaro 2019]

V jakékoli TOP5 se držím vždy 3 pravidel. První je striktní omezení na cenu, to znamená, že když řeknu do 20.000, nezařadím tam sebelepší telefon s cenovkou byť 1 korunu nad 20, druhé pravidlo je, že nezařadím 2 stejné značky do 1 videa a třetí, že telefon jsem měl možnost už vyzkoušet. A protože takový Tary třeba jezdí 230 po dálnici, já si taky dovolím jedno z nich dnes porušit. Celé video TOP 5 naleznete na konci článku i s kódem k nákupu.

TOP 5 telefonů nad 20.000, které za to stojí - [jaro 2019]

No a hned prvním telefonem dnešní pětky je Samsung Galaxy S10, eventuelně S10+, který zvolte ideálně dle velikosti vaší ručky. Letos je soustava zadních fotoaparátů u obou velikostí stejná, liší se zejména velikostí přístroje, menší verze má menší baterku a také nemá dvě kamery na přední straně. Zbytek je víceméně stejný. TOP procesor s mnoha konfiguracemi pamětí má asi nejhezčí Super Amoled displej na trhu. A navíc je v něm zabudovaná ultrasonická čtečka otisků prstů. Ceny startují podle konfigurace na 23.490,- a nákupem chybu rozhodně neuděláte.

Druhým telefonem nemůže být nic jiného než Huawei P30 Pro s absolutně nejuniverzálnějším fotoaparátem na trhu a ohromujícími nočními snímky. Čtečka otisků prstů je zabudovaná stejně jako u S10 v displeji a kapacita baterie, tak je nadstandardních 4200mAH. Cena 22.490,- za konfiguraci 6/128 nebo 24.990,- za konfiguraci 8/256GB. Rozhodně další skvělá volba pro váš nákup.

Do třetice ultimátních modelů je mojí povinností zařadit samozřejmě Apple iPhone XS. Ať už se rozhodnete pro menší variantu nebo větší s názvem Max, chybu rozhodně neuděláte. Fotoaparát sice neprodukuje tak úžasné noční fotografie, ale jedná se pravděpodobně asi o nejlepší telefon vůbec pro natáčení videa. Skvělou práci s barvami  a celkově výborný hardware doplňuje samozřejmě neméně výborný jedinečný software, který prostě žádný jiný telefon jiného výrobce nemá. A pak je tu ještě něco skvělého. A to zatím nejbezpečnější odemykání obličejem na trhu. A to se cení. Ceny startují na 29.990,-.

Čtvrtý telefon, vymykající se klasické dimenzi je ROG Phone, který minulý týden zlevnil na krásných 20.990,-. A čím je tento telefon od ASUSu tak výjimečný? No přece neuvěřitelnou škálou dokoupitelného příslušenství pro hráče. Ano, jedná se totiž o herní telefon, který vlastně škálou svého příslušenství nemá ani žádnou přímou konkurenci. Uvnitř tepe procesor Snapdragon 845, který je přetaktovaný na maximální možný výkon přesně tak, jak to ASUS umí. 

No a konečně pátým telefonem je ten, u kterého porušuji svá vlastní pravidla a je to přesně ten váš telefon, který právě držíte v ruce. Je to telefon, který jste si možná vysnili, je to telefon, který znáte nejlíp, je to telefon, který jste si vybrali a jste s ním doufám spokojeni. Velký dík patří vám všem, kteří jste tuto sérii TOP 5 telefonů sledovali. Byli jste v komentářích skvělí, přečetl jsem osobně snad všechny a občas jsem se fakt i pobavil. A abych vám dal na konec zase nějaký hezký dárek, použijte v košíku kód „TOP525K“ a zase máte od nás něco navíc.

Novinky na e-mail...Další podobné články

TOP 5 mobilů do 20 000 Kč [Vánoce 2022]

Petr Hudec | 14.11.2022
TOP 5 mobilů do 20 000 Kč [Vánoce 2022]

Dnes jdeme do finále uceleného výběru mobilů do určité částky, ale nebojte, ještě vás čekají výběry a to nejlepší z Black Friday nabídek, nejlepší sluchátka, gadgety, tipy na vánoční dárky. Pokud tedy hledáte inspiraci, nezapomeňte náš blog navštěvovat pravidelně, abyste o žádné další články nepř...

Zobrazit celý článek

Galerie Galaxy S23 (Ultra): Prohlédněte si nejvýkonnější Samsung modely současnosti

Kateřina Červená | 02.02.2023
Galerie Galaxy S23 (Ultra): Prohlédněte si nejvýkonnější Samsung modely současnosti

Samsung na prvním letošním Galaxy Unpacked eventu představil nové vlajkové smartphony pro první polovinu letošního roku. Pokud máte zájem o velmi dobře vybavené modely, jistě vás uspokojí novinky Galaxy S23 nebo S23+. Pokud však toužíte po opravdu tom nejlepším, co lze aktuálně „nacpat“ do krabič...

Zobrazit celý článek

MOBIL ROKU 2022: Vyhlášení vítězů

Petr Hudec | 06.01.2023
MOBIL ROKU 2022: Vyhlášení vítězů

Vítám vás u vyhlášení MOBILU ROKU 2022. Vyhlášení nejlepších mobilních telefonů, které se v roce představily a také, což je neméně důležité, se hlavně dostaly na náš trh. Pochopitelně doba je těžká nejen pro každého z nás, ale i pro výrobce, kteří se stále potýkají s důsledkem pandemie a s tím ro...

Zobrazit celý článek

Z našeho obchodu

arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.