info
info

HTC U11 Brilliant Black

star star star star star 
 98% 

Uhlopříčka 5,5 ", Typ procesoru Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, Počet jader procesoru 8, Paměť RAM 4 GB, Uživatelská paměť 64 GB, Paměťová karta microSD, Přední fotoaparát 16 Mpx, Hlavní fotoaparát 12 Mpx, GPS modul, Wi-Fi, Bluetooth, Podpora 4G (LTE), Typ SIM nano SIM, Typ baterie Li-Ion, Kapacita 3000 mAh, Rozlišení 2560 × 1440 bodů

více parametru
loading...  kontrola dostupnosti ...
17 890 Kč Běžná cena

14 890 Kč

12 306 Kč bez DPH

V ceně 5 dárků celkem za 1 235 Kč

Koupit na splátky Cofidis  od 1 489,- /měs.

Nákupem tohoto produktu získáte dopravu ZDARMA

Obdržíte ZDARMA tyto produkty v hodnotě 1 235 Kč...

 • CZ distribuce
 • Záruka 24 měsíců
 • Servis v ČR • Výrobce: HTC
 • Kód: IRHTCU11BK

Garance nejlepšího nákupu...

99% zákazníku Heuréka nás doporučuje. Průměrná doba dodání zboží je 1,8 dne.


Cena kvality...

Získali jsme 3. místo ceny kvality, díky Vám, našim zákazníkům. Děkujeme.


Popis produktu HTC U11 Brilliant Black

Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

DOKONALE VÁS ZRCADLÍ


Ohromující povrch z tekutého skla je vytvořen procesem hybridní depozice optického spektra. Vrstvením vysoce odrazivých vzácných minerálů na zadním krytu telefonu jsme vytvořili úžasně živé nové barvy, které transformují světlo s každém vaším pohybem.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

TŘÍOSÁ SYMETRIE


Nového hladkého zaobleného vzhledu HTC U11 je dosaženo zahřátím a následným ohnutím skla pod extrémním tlakem.
Tento proces není snadné zvládnout, ale výsledná jedinečná tříosá symetrie kolem dokola vytváří telefon, který je štíhlý bez ohledu na to, jak ho držíte. Díky 3D sklu na přední i zadní straně je nejen krásný, ale také bezpečnější a pohodlněji se drží.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

OBRAZOVKA Z 3D SKLA


HTC U11 je vybaven 5,5palcovou obrazovkou z 3D skla navrženou pro zachování autenticity obrazu. Díky našemu skvělému displeji a věrné reprodukci barev vám poskytujeme čistší, ničím neohraničený prohlížecí zážitek.
 
Náš displej netrpí oříznutím obrázků nebo zkreslenými barvami na krajích, které lze u zaoblených obrazovek očekávat.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

EDGE SENSE


Představujeme novou éru interakce s telefonem. To, co považujeme za samozřejmé, můžeme také využít – i něco tak běžného, jako je uchopení telefonu. Edge Sense toto základní gesto transformuje do zcela nové a revoluční interakce s vaším telefonem. Edge Sense vám umožní užít si ještě více věcí, které máte rádi, jednoduchým stlačením. Fotografování. Spouštění oblíbených aplikací. Psaní zpráv.
Dříve bylo dosažení těchto funkcí složité. My jsme ho zjednodušili do jediného pohybu. Tímto inovativním nápadem vám přinášíme novou éru interakcí s telefonem.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

MÁTE MOC MĚNIT

Technologie Edge Sense zásadním způsobem rozšiřuje funkčnost vašeho telefonu. Lze ji nakonfigurovat pro přístup k široké řadě funkcí a aplikací. Jedno stisknutí může otevřít Facebook, Twitter nebo Pinterest.
 
A díky možnosti spustit funkce Google Assistant a Amazon Alexaii jednoduše stlačením telefonu budete mít vždy k dispozici dva mocné hlasové asistenty! Stačí jednoduché gesto a HTC U11 vám pomůže, s čím budete potřebovat. Vše je jen na vás.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

FOTOGRAFOVÁNÍ PŘIROZENÝM ZPŮSOBEM


Spuštění vašeho fotoaparátu nebylo nikdy jednodušší. Už žádné hledání tlačítek nebo nešikovné tápání prsty. Jen zvedněte telefon, stiskněte ho a usmějte se. Fotografování vaším smartphonem je konečně stejně přirozené jako používání skutečného fotoaparátu.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

AŤ PRŠÍ, SNĚŽÍ NEBO ZÁŘÍ SLUNCE


Odolnost vůči vodě telefonu HTC U11 spolu s pozoruhodně užitečnou technologií Edge Sense vám umožní pořizovat fotografie v dešti i na slunci! I když vám voda nedovolí použít obrazovku, díky Edge Sense můžete cokoli vyfotit jednoduchým stisknutím.
 
Za chladných zimních měsíců vám Edge Sense dokonce pomůže udržet ruce v teple. Telefon můžete snadno ovládat, aniž byste si sundali rukavice.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

USONIC - NEJMODERNĚJŠÍ SLUCHÁTKA NA TRHU


Ponořte se do čistšího zvuku. HTC U11 představuje nejnovější verzi technologie HTC USonic, která nyní kombinuje aktivní potlačení hluku a schopnost přizpůsobit zvuk vašemu jedinečnému sluchu. Jiná sluchátka se více soustřeďují na dosažení skvělé kvalitu zvuku a přitom přehlížejí to hlavní – že každý má jinak stavěné sluchové ústrojí.
Naše sluchátka USonic zmapují vaše vnitřní ucho pomocí pokročilé technologie podobné sonaru a poté přizpůsobí zvukový profil vaší jedinečné anatomii. Tím dojde k vytvoření neuvěřitelně osobního a optimalizovaného poslechového zážitku s bohatým zvukem vytvořeným přímo pro vás.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU

 
Potlačte rušení. Sluchátka HTC USonic nyní obsahují technologii aktivního potlačení hluku, která omezuje rušivý hluk kolem vás, abyste se mohli soustředit na svou hudbu. Aktivní potlačení hluku trvale monitoruje hladinu hluku v okolí a rychle se přizpůsobuje jakémukoli novému hluku nebo rušení.
 
Technologie HTC USonic s aktivním potlačením hluku funguje automaticky. Takže se můžete v klidu soustředit na svou hudbu, videa nebo hry.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

VÝKONNĚJŠÍ ZVUK S BOOMSOUND

Naše reproduktory BoomSound v Hi-Fi edici jsme také vylepšili. Upravili jsme design reproduktorů, aby byly hlasitější a měly lepší dynamický rozsah. Pro horní část rozsahu je tweeter nyní vybaven akustickou komorou, která poskytuje bohatší zvuk výšek a středů.
V dolní části rozsahu obdržel woofer nový reproduktor a vylepšený design magnetického okruhu. Výsledkem jsou hlasitější, jasnější a výrazně hlubší basové tóny. Výsledek? Přirozený a výjimečně detailní zvuk.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

JEDEN Z NEJLÉPE HODNOCENÝCH FOTOAPARÁTŮ V HISTORII

 
Fotoaparát telefonu HTC U11 dosáhl neuvěřitelného 90bodového skóre DxOMark, čímž se stal jedním z nejlépe hodnocených smartphonových fotoaparátů v historii testů DxOMarkiv.
 
Díky našemu působivému systému víceosé optické a elektronické stabilizace a superrychlému automatickému ostření za všech světelných podmínek je fotoaparát rychlý, vaše snímky ostré a videa hladká. Náš fotoaparát a jeho schopnosti videa jsme vylepšili, aby poskytoval větší dynamický rozsah expozice s funkcí HDR Boost bez zpoždění, nové zlepšené vyvážení bílé, významné snížení šumu a vynikající zachování detailů.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

VÝKONNÉ FOTOGRAFICKÉ STUDIO NA DLANI

HTC U11 představuje funkci Auto HDR Boost, která vám poskytne všechny výhody HDR bez zpoždění. HDR Boost umožňuje vytvářet jasnější, vyváženější fotografie pořízením více snímků, které změří nejtmavší a nejjasnější části scény bez jakéhokoli zpomalení.
HTC U11 lépe zaznamenává textury a barvy, zvyšuje množství viditelných detailů a z každého snímku vytahuje maximum. Stejnou technologii používáme ke zlepšení kvality videa. Časové snížení šumu automaticky používá informace z předchozích a následujících snímků k odstranění nežádoucího šumu a dosažení nejvyšší možné videokvality.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

RYCHLÉ A PŘESNÉ, JAKO LIDSKÉ OKO

 
Skvělá zpráva pro ty, kdo to s fotografováním myslí vážně. HTC U11 využívá stejnou technologii automatického ostření pomocí celého senzoru, kterou jsou vybaveny nejvyšší modely digitálních zrcadlovek. Takže si můžete užít výrazně rychlejší ostření.
 
Zpravidla se k ostření používá pouze několik snímačů, ale u našeho nového automatického ostření UltraSpeed jsou k automatickému ostření na bázi fázové detekce využívány všechny pixely. Díky kombinaci pokročilého hardwaru a softwaru vám HTC U11 umožní zaostřit na požadovaný objekt stejně rychle a přesně jako lidské oko bez ohledu na jeho pozici v hledáčku. Vynikající funkce pro pohyblivé objekty, živý záznam a snímání za slabého osvětlení.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

PŘEDNÍ FOTOAPARÁT

Nový přední fotoaparát nyní spojuje detaily vysokého 16MPx rozlišení a naši světelnou citlivost UltraPixel, aby zachytil úžasné autoportréty bez ohledu na denní dobu.
Také využívá stejnou výkonnou technologii HDR Boost a potlačení šumu jako hlavní fotoaparát. Posuňte své autoportréty na novou úroveň díky novému přednímu fotoaparátu telefonu HTC U11.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

ZAŽIJTE NAŠI NEJČISTŠÍ KVALITU VIDEA

 
Jsme pyšní, že po letech vývoje můžeme konečně představit naši technologii časového snížení šumu, která umožňuje dosažení jedné z nejvyšších kvalit videa na trhu.
 
HTC U11 analyzováním informací z předchozích a následujících snímků odstraňuje nežádoucí elektronický šum, díky čemuž je kvalita videa jednou z nejlepších, s jakou se můžete setkat.
Zde má být foto produktu. Velice se omlouváme, vše brzo napravíme

VÁŠ CHYTRÝ SPOLEČNÍK

Uvnitř každého telefonu HTC U11 naleznete oddaného AI společníka, který je nyní chytřejší než kdy dřívv. HTC Sense Companion vás časem lépe pozná a naučí se vaše denní zvyky, aby vám mohl každým dnem poskytovat větší a větší pohodlí.
Někdy můžete být příliš ve spěchu na to, abyste se ujistili, že je váš telefon plně nabitý. HTC Sense Companion je dostatečně inteligentní, aby poznal, zda máte naplánované nějaké schůzky, a připomene vám, abyste telefon nabili, když budete mít čas, nebo s sebou vzali power banku.


Obsah balení HTC U11 Brilliant Black

 • mobilní telefon
 • sluchátka usonic
 • adaptér usb-c na 3,5mm digitální jack
 • jehla na vyndávání sim karty
 • průhledný kryt
 • datový usb kabel
 • nabíječka do sítě
 • manuál


Video-recenze HTC U11 Brilliant Black

Odebírejte náš kanál pravidelně a o žádné další video už nepřijdete.Hodnocení produktu

98%

Statistika hodnocení

 • 100%
  8
 • 0%
  0
 • 0%
  0
 • 0%
  0
 • 0%
  0
8
Zákazníků DOPORUČUJE tento produkt
0
Zákazníků NEDOPORUČUJE tento produkt

karlos 11.03.2018
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Ověřený zákazník 20.01.2018
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Zdeněk 01.01.2018
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

Negativní vlastnosti

Recenze

Ověřený zákazník 08.11.2017
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

 • prostředí telefonu
 • fotoaparát
 • edge sense
 • sluchátka

Negativní vlastnosti

 • trochu větší velikost
 • omezený výběr pouzder, koupil jsem spigen armor - který je výborný, ale prakticky není nic jiného k sehnání

Recenze

Ověřený zákazník 09.07.2017
DOPORUČUJI

Pozitivní vlastnosti

 • rychlost a plynulost systému
 • výborný zvuk včetně originálních sluchátek
 • výborný fotoaparát
 • zajímavé ovládání stiskem

Negativní vlastnosti

 • povrch telefonu (záda) náchylný na oděrky

Recenze
Porovnat tento produkt s jinými

HTC U11 Single-SIM

Parametry HTC U11 Brilliant Black

Konstrukce

Konstrukce
Hmotnost
169g
Výška
153,9mm
Šířka
75,9mm
Hloubka
7,9mm
Odolné (outdoor)
Ne
Barva

Výkon

Typ procesoru
Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835
1. Frekvence procesoru
2450MHz
2. Frekvence procesoru
1900MHz
Počet jader procesoru
8
Akcelerace grafiky
Ano

Paměť

Uživatelská paměť
Paměťová karta
Paměť RAM
4GB

Operační systém

Operační systém
Android
Verze OS
Android 7.1 (Nougat)
Java
Ne

Baterie

Kapacita
3000mAh
Typ baterie
Li-Ion

Konektivita

Podpora 4G (LTE)
Systémový konektor
USB-C
Infračervený port
Ne
Bluetooth
Wi-Fi
NFC
Konektor jack 3,5mm
Ne
Stereo reproduktory
Ano
FM rádio
Ne

Displej

Uhlopříčka
5,5"
Rozlišení
2560 × 1440bodů
Počet barev
16 milionů

Fotoaparát

Hlavní fotoaparát
12Mpx
Clona
f/1.7
Blesk nebo přisvětlovací dioda
Ano
Přední fotoaparát
16Mpx
Clona (přední)
f/2.0
Blesk nebo přisvětlovací dioda (přední)
Ne

Zabezpečení

Zámek klávesnice
Ano
Automatický zámek klávesnice
Ano
Rozpoznání obličeje
Ano
Čtečka otisku prstů
Ano

Navigace

GPS modul
Geotagging
Ano
Senzor polohy (Akcelometr)
Ano
Digitální kompas
Ano

Ostatní hardware

Senzor okolního světla (Light)
Ano
Typ SIM
nano SIM
Senzor přiblížení (Proximity)
Ano
Podpora dvou SIM karet
Ne
Vestavěná svítilna
Ano

Obecné

Česká lokalizace
Ano
Distribuce
CZ
Oficiální představení telefonu
Květen 2017
 
více parametru

Příslušenství HTC U11 Brilliant Black


1 2 3 4 5 ... 81 2 3 4 5 ... 8Naleznete v těchto kategoriích


Ověřená kvalita
Kontakty
 • NetComp. spol. s r.o.
 • Bělehradská 68, 120 00 Praha 2
 • Tel.: +420 724 850 672
 • Po-Pá 9-18 hod.
 • Email: dotazy@huramobil.cz


Copyright © 2012 NetComp, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
webDesign By: BPstyle - Graphic studio
arr
arr
Bonus program
Nákupem tohoto produktu získáte ... bodů(y).
zavrít okno
Dárek na Vás čeká v košíku.
Máme pro
Vás dárek.
Máme pro Vás dárek
zavrít okno
Dárek prosím aktivujte kliknutím na e-mail, který jsme Vám odeslali. Děkujeme.
zavrít okno
Na Váš e-mail jsme zaslali instrukce pro vyzvednutí dárku. Užijte si ho!
zavrít okno
Jste u nás poprvé? Máme pro Vás dárek.
Máme pro
Vás dárek.
arr
Hlídací pes
...
Jakmile tento produkt dorazí na sklad, chci poslat zprávu na e-mail.
Až cena klesne pod Kč s DPH, chci poslat zprávu na e-mail.
 
LiveZilla Live Chat Software