Rohnson

Značka Rohnson spadá pod společnost Vassilias Group, která byla založena v řeckých Athénách roku 1982, kde je také její sídlo. Společnost se zaměřuje na nové technologie, požadavky zákazníků, vysokou kvalitu výrobků a spolehlivý servis, díky tomu vytváří značka Rohnson skvělé výrobky pro péči o tělo, o domácnost a také výrobky do kuchyně. Firma Rohnson nabízí velký výběr pomocníků do domácnosti, od žehliček, fénů odšťavňovačů, mixérů různých druhů, malých grilů až po vestavěné mikrovlnky, či digestoře. 

V roce 2002 na Pražském Smíchově vzniká pobočka i pro Českou republiku a okolní země (spol. Electra Trade). Díky rostoucí poptávce po značce Rohnson se sortiment neustále rozrůstá. Postupem času se dominantní kategorií stává úprava vzduchu (odvlhčovače, čističky a zvlhčovače). Svým designem, kvalitními materiály a uživatelsky příjemnou obsluhou si značka Rohnson získává zákazníky i v jiných oblastech, např: domácí spotřebiče, sezónní produkty (klimatizace, topení, ochlazovače, autochladničky) a nově i audio. Rohnson klade velký důraz na kvalitu a servis. Příkladem může být 5letá záruka u vybraných spotřebičů.

Rohnson najdete v těchto kategoriích

Články

Videa

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.