realme

Značka realme je velmi mladá, byla založena teprve v roce 2018 v Číně a je součástí čínského koncernu BBK Electronics, do kterého patří i další dceřiné společnosti –značky vivo, OPPO a OnePlus. I přes své mládí se ale probojovala mezi neúspěšnější společnosti ve svém oboru. V oblasti výroby a prodeje mobilních telefonů a jejich příslušenství (například sluchátek a chytrých hodinek) je na předních příčkách mezi čínskými výrobci mobilních telefonů a stává čím dál populárnější.

Mobilní telefony realme nabízí nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Přináší stylové a kvalitní produkty s pokrokovými technologiemi a vysokým výkonem za atraktivní cenu. Své zákazníky láká na možnost využití 5G sítí. Samozřejmostí je u realme také elegantní, minimalistický a moderní design.

Společnost od počátku cílí na mladé uživatele a přináší jim stylové smartphony za dostupnou cenu. Telefony realme tak bývají výrazně levnější než jejich konkurenti od jiných značek, a to i pokud mají srovnatelnou výbavu.

Články

realme uvádí na trh výhodné  4G a 5G smartphony z řady realme 9

realme uvádí na trh výhodné 4G a 5G smartphony z řady realme 9

Společnost realme představila v Evropě modely 4G a 5G smartphonů ze své řady realme 9. realme 9 bude k dostání ve třech barevných variantách – Sunburst Gold, Meteor Black a Stargaze White se dvěma paměťovými variantami za cenu 7 499 Kč (8GB/128GB). realme 9 5G přichází ve dvou barevných provedeních – Stargaze White a Meteor Black a dvou paměťových variantách s cenami 6 499 Kč (4GB/64GB) a 6 999 Kč (4GB/128GB).

realme představuje realme C35 - stylový smartphone základní třídy s 50Mpx fotoaparátem

realme představuje realme C35 - stylový smartphone základní třídy s 50Mpx fotoaparátem

Značka realme dnes oficiálně představila realme C35, stylový smartphone základní třídy. realme tak předložilo další důkaz, že přináší mladým lidem po celém světě designové chytré telefony, a naplňuje tak své heslo DARE TO LEAP.

realme představilo GT Neo 3. Mobil nabijete z nuly na poloviční kapacitu za 5 minut

realme představilo GT Neo 3. Mobil nabijete z nuly na poloviční kapacitu za 5 minut

realme uvedlo na čínský trh nový telefon GT Neo 3. Model patří do rodiny, jejíž vlajková loď realme GT 2 Pro se nedávno představila na akci MWC v Barceloně. Nové realme GT Neo 3 se pyšní díky architektuře UltraDart dosud nejrychlejším nabíjením na světě. Nabije na 50 % za pouhých pět minut. Zároveň jde o jeden z prvních smartphonů, který je poháněn čipsetem Dimensity 8100 od MediaTek, jenž zajišťuje lepší výkon a úsporu energie.

Vyzkoušeli jsme novinku realme GT2 Pro

Vyzkoušeli jsme novinku realme GT2 Pro

Realme právě v tuto chvíli uvedlo na veletrhu mobilních komunikací v Barceloně svou novou vlajkovou loď s názvem realme GT2 Pro.

Realme Buds Air 3 s aktivním potlačením hluku a výdrží až 30 hodin

Realme Buds Air 3 s aktivním potlačením hluku a výdrží až 30 hodin

Nové sluchátka Buds Air 3 podporují potlačení hluku až 42 dB, dokáží odfiltrovat většinu nízkofrekvenčního hluku, včetně hluku letadel, metra a hrají parádně.