Peak Design

To nejlepší pro váš mobil a fotoaparát

Prémiová značka Peak Design byla založena v roce 2011. Tehdy zakladatel značky došel k názoru, že nosit fotoaparát při cestách po světě je poněkud nepraktické. Přišel s nápadem vytvořit uspořádané, pohodlné a organizované produkty, které ocení především vášniví fotografové. Peak Design nabízí špičkovou výbavu pro cestovatele, kreativce a dobrodruhy. Specializuje se na inovativní, funkční, do detailů propracované a velmi odolné produkty s doživotní zárukou.

Značka nabízí prvotřídní cestovní batohy, zavazadla a pouzdra, popruhy, daypacky a příslušenství nejen pro transport a ochranu mobilních telefonů, foto/video techniky a dronů. Peak Design zároveň klade důraz na udržitelnost a při výrobě se vyhýbá materiálům, které jsou pro naši planetu škodlivé. Všechny produkty jsou 100% uhlíkově neutrální a v maximální možné míře jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Peak Design Mobile - Nic lepšího pro váš mobil nenajdete

Základem ekosystému Peak Design Mobile je perfektně padnoucí, elegantní a ultratenký kryt s vynikající ochranou telefonu. K široké škále držáků a příslušenství se kryt připojuje pomocí revolučního patentovaného upevňovacího systému SlimLink. Ten umožňuje snadné a rychlé upevnění i odpojení jednou rukou a je 100% bezpečný při jakékoliv aktivitě. Systém podporuje bezdrátové nabíjení a perfektně funguje s příslušenstvím a telefony s MagSafe.

Kryt jednoduše připevníte na držáky na kolo, motorku, do auta, nabíjecí stolní držák, peněženky a další příslušenství. Vše z prvotřídních materiálů, geniálně navržené, pečlivě zkonstruované a přísně testované.