OnePlus

Značka OnePlus byla založena v roce 2013 v Číně jako součást čínského koncernu vyrábějícího spotřební elektroniku – BBK Electronics, do kterého patří i další významné značky jako je Vivo, Oppo a mimo jiné i Realme.

I když se společnost OnePlus řadí spíše mezi ty novější výrobce chytrých telefonů, je velmi ambiciózní. OnePlus se zapisuje do povědomí především svými cenově velmi vstřícnými a vlajkovými smartphony a k nim přidruženého operačního softwaru Oxygen OS a Hydrogen OS založeného na operačním systému Android.

Nabízí špičkové smartphony s vynikající výbavou a vysoce kvalitními technologiemi za přátelské ceny. Vyrovná se tak kvalitou daleko dražším modelům od konkurence. Jejich operační systém je čistý a svižný a totéž lze říci i o designu produktů. Své uživatele tak potěší jednoduchostí a strohostí. Ve svém portfoliu má nejen smartphony, ale i OnePlus sluchátka, chytré OnePlus hodinky, nabíječky, kabely a další mobilní příslušenství.

Články

TOP 5 mobilů do 10 000 Kč [Vánoce 2022]

TOP 5 mobilů do 10 000 Kč [Vánoce 2022]

Hezký den všem milovníkům krásných telefonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Dnes se spolu podíváme na nej smartphony, které jsem vybral do 10 tisíc korun. Pokud ovšem hledáte levnější variantu, níže vám přikládám odkazy na předchozí díly do 3 000 Kč, 5 000 Kč a 7 000 Kč. Pokud naopak míříte výše, doporučuji náš blog pravidelně navštěvovat, ať o žádný další díl nepřijdete. V letošním roce nepůjde pouze o telefony, ale připravuji také TOP 5 gadgetů, vánoční tech. tipy na dárky, a tak se rozhodně máte na co těšit. Nyní se ale vrhněme na TOP 5 do 10 000 Kč.

TOP 5 mobilů do 7 000 Kč [Vánoce 2022]

TOP 5 mobilů do 7 000 Kč [Vánoce 2022]

Vítám vás u dalšího dílu seriálu TOP 5 telefonů. Máme za sebou videa do 3 a 5 tisíc korun a dnes se spolu podíváme zase o kousek dál.

TOP 5: Nejlepší TWS sluchátka [2022]

TOP 5: Nejlepší TWS sluchátka [2022]

V rámci komentářů jste mě prosili, ať připravím další TOP 5 sérii a nejvíc rezonovalo téma sluchátek. Sluchátek je na trhu nespočet a jistě chápete, že není v lidských silách vyzkoušet úplně všechny, které se nabízí. I přesto mi ale prošlo rukama dost sluchátek na to, abych vám z nich vybral za mě ty nejlepší nebo ty, co byste rozhodně neměli opomenout, když budete nějaká sluchátka vybírat. Sérii o sluchátkách tak rozděluji do dvou dílů – True Wireless Sound neboli klasické bezdrátové pecky či šputny a sluchátka přes hlavu. Dneska se spolu podíváme na díl první TWS sluchátka. Tak to by bylo na vysvětlenou všechno a jdeme na to.

Nejlepší mobil do 20 000 Kč [2022]

Nejlepší mobil do 20 000 Kč [2022]

Vítejte zpátky u dalšího dílu seriálu Nejlepší mobily pro jaro a léto 2022. Vlastně u posledního dílu seriálu. Čím totiž roste cena, tím se zužuje portfolio telefonů, z kterých je možné vybírat. Dneska se spolu tedy podíváme na to nejlepší do 20 tisíc korun a tím se pro první půlrok s tímto seriálem krásně rozloučíme.

Nejlepší mobil do 10 000 Kč [2022]

Nejlepší mobil do 10 000 Kč [2022]

Musím říct, že snešní výběr byl jeden z nejnáročnějších, protože zatímco telefony kolem 5 000 – 7 000 Kč bez problému opanuje realme a Xiaomi, kolem 10 tisíc už je to pořádná „tlačenka“. Mísí se zde daleko víc výrobců a hlavně také od každého výrobce už i hodně agresivně naceněné loňské modely. Na vás pak už zbývá jen se rozhodnout, jestli zvolíte s drtivou slevou loňský telefon, který může být v jistém ohledu i klidně v něčem lepší, nebo jestli budete chtít o rok delší podporu a vezmete letošní model. Samozřejmě, tento výběr je vždy primárně na vás a já jsem tady hlavně od toho, abych vám na každém telefonu vypíchnul jeho nejklíčovější vlastnosti, podle kterých se vy následně rozhodnete.

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.