OnePlus

Značka OnePlus byla založena v roce 2013 v Číně jako součást čínského koncernu vyrábějícího spotřební elektroniku – BBK Electronics, do kterého patří i další významné značky jako je Vivo, Oppo a mimo jiné i Realme.

I když se společnost OnePlus řadí spíše mezi ty novější výrobce chytrých telefonů, je velmi ambiciózní. OnePlus se zapisuje do povědomí především svými cenově velmi vstřícnými a vlajkovými smartphony a k nim přidruženého operačního softwaru Oxygen OS a Hydrogen OS založeného na operačním systému Android.

Nabízí špičkové smartphony s vynikající výbavou a vysoce kvalitními technologiemi za přátelské ceny. Vyrovná se tak kvalitou daleko dražším modelům od konkurence. Jejich operační systém je čistý a svižný a totéž lze říci i o designu produktů. Své uživatele tak potěší jednoduchostí a strohostí. Ve svém portfoliu má nejen smartphony, ale i OnePlus sluchátka, chytré OnePlus hodinky, nabíječky, kabely a další mobilní příslušenství.

Články

TOP 5: Nejlepší TWS sluchátka [2022]

TOP 5: Nejlepší TWS sluchátka [2022]

V rámci komentářů jste mě prosili, ať připravím další TOP 5 sérii a nejvíc rezonovalo téma sluchátek. Sluchátek je na trhu nespočet a jistě chápete, že není v lidských silách vyzkoušet úplně všechny, které se nabízí. I přesto mi ale prošlo rukama dost sluchátek na to, abych vám z nich vybral za mě ty nejlepší nebo ty, co byste rozhodně neměli opomenout, když budete nějaká sluchátka vybírat. Sérii o sluchátkách tak rozděluji do dvou dílů – True Wireless Sound neboli klasické bezdrátové pecky či šputny a sluchátka přes hlavu. Dneska se spolu podíváme na díl první TWS sluchátka. Tak to by bylo na vysvětlenou všechno a jdeme na to.

Recenze OnePlus 10 Pro: Co se stalo s legendou?

Recenze OnePlus 10 Pro: Co se stalo s legendou?

Co se vám vybaví, když se řekne OnePlus? Většině zákazníků, kteří kupují mobilní telefony v marketu spolu s pračkou či ledničkou pravděpodobně nic moc. Pak jsou tu znalejší, kteří telefony tohoto výrobce registrují, ale pak existuje speciální skupina fanoušků, kteří vnímají OnePlus jako něco posvátného. Aby ne, vemte si, že když tento výrobce uváděl svůj první OnePlus One, nemohli jste si jej kdekoli na světě hned někam koupit. Museli jste patřit do elitního klubu vyvolených. Do klubu, kam se dostanete pouze na pozvánku. Do klubu, který dá každému jedinci pocit výjimečnosti. Pocit, který každý rád sdílí, s kterým se rád pochlubí a tohle, spolu s unikátností prvního OnePlus One zajistilo výrobci jednak kontrolu nad výrobními náklady, ale naprosto levný a téměř dokonalý marketing.

Toto je OnePlus 10 Pro

Toto je OnePlus 10 Pro

OnePlus dnes na svých fórech ukázal první fotky jejich chystané vlajkové lodi OnePlus 10 Pro. Pojďme se podívat, co vše zatím o něm víme.

OnePlus Buds Pro: stylové pecky s ANC jsou oficiálně v prodeji

OnePlus Buds Pro: stylové pecky s ANC jsou oficiálně v prodeji

Jak vybrat ideální mobil pro školáky i náctileté? Vyzkoušejte náš návod!

Jak vybrat ideální mobil pro školáky i náctileté? Vyzkoušejte náš návod!

Hledáte vhodný mobilní telefon pro své ratolesti nebo teenagery a stále si nevíte rady? Pomůžeme vám s výběrem!