JBL

Společnost byla založena v roce 1946 v Kalifornii. Její název vznikl z iniciál jejího zakladatele, Jamese Bullough Lansinga. Poté se stala součástí americké skupiny Harman International, vyrábějící audio zařízení.

Už od svých začátků vyvíjela společnosti JBL kvalitní zvukové aparatury a reproduktory pro ozvučení kinosálů i nahrávacích studií. V současné době je jedním z největších výrobců profesionálních zvukových systémů. Vyrábí mimo jiné sluchátka, audio vybavení do domácností nebo aut, klasické či party reproduktory, soundbary, radiobudíky a mikrofony.

Mezi jejími výrobky si můžete vybírat z mnoha krásných designových modelů různých barev a tvarů. Nejnovější moderní technologie zaručují legendární, plný zvuk reproduktorů. Kromě prvotřídní kvality zvuku nabízí JBL produkty i mnoho užitečných funkcí.

Bluetooth reproduktor JBL Charge je skvělým společníkem při outdoorových aktivitách. Je odolný a zvládne provoz i ve vlhkém prostředí. Zařízení s kvalitním stereo zvukem a úžasně znějícími basy funguje i jako power banka s vysokou kapacitou. Jen ji připojíte k mobilu přes USB a můžete nabíjet. Funkce JBL Connect umožňuje připojení až 100 kompatibilních reproduktorů dohromady. 

Voděodolné reproduktory JBL jsou díky pevnému látkovému materiálu a pogumovanému krytu jsou tak odolné, že s nimi můžete bez obav i skočit do vody (nabízí certifikaci IPX7). Nic tak nebrání tomu, abyste si naplno užili party, i kdyby měla být třeba v bazénu.

I praktické modely odolných přenosných reproduktorů JBL Boombox, JBL Extreme nebo JBL PartyBox nabízejí výjimečně kvalitní zvuk, který si můžete poslechnout kdekoli. Pokud je pro vás u reproduktoru prioritou kompaktnost, ideální volba je elegantní JBL Flip, který lze zavěsit na batoh nebo tašku nebo JBL GO. Tento reproduktor v moderním, jednoduchém stylu lze zase díky jeho velikosti nosit třeba v kapse. Jejich použití je pohodlné, snadné a velkou výhodou je přátelská cena. Ta jim ale nikterak neubírá na kvalitě. 

Dalším řešením jsou sluchátka, a jejich nabídka je opravdu rozmanitá – sportovní, voděodolná, bezdrátová, true wireless, s aktivním potlačením hluku, drátová i bezdrátová náhlavní, i s mikrofonem.

JBL BAR domácí repro soustava díky technologii Bluetooth výrazně sníží množství kabelů u vás doma. Dopřát si luxus, kdy slyšíte čistý realistický zvuk a zřetelné jsou i tiché dialogy, je teď velmi snadné. I Soundbary a Subwoofery JBL mezi sebou dokážou komunikovat bezdrátově, a přesto poskytují hutný prostorový zvuk. JBL reproduktor navíc skrz Bluetooth umožňuje streamovat hudbu přímo z mobilní aplikace. Můžete si tak snadno dopřát intenzivní zvukový zážitek za každé situace.  


Články

Sluchátka JBL Wave 300 TWS - nejdostupnější pecky se skvělým zvukem

Sluchátka JBL Wave 300 TWS - nejdostupnější pecky se skvělým zvukem

Společnost JBL představila na českém trhu další model sluchátek z řady Wave. Modely JBL Wave 100TWS a JBL Wave 200TWS doplní poslední model JBL Wave 300TWS. Oba předešlé modely, které mají design špuntů doplní konečně typ pecky se stopkou, které dokonale drží v uších.

TOP 5 nejlepších sluchátek do 1000 Kč v Česku 2021

TOP 5 nejlepších sluchátek do 1000 Kč v Česku 2021

Sháníte kvalitní a cenově dostupná bezdrátová sluchátka, pecky nebo špunty? Máme pro vás 5 skvělých tipů!

JBL Tune 500BT: Nejlepší sluchátka přes hlavu do 1 000 Kč! [recenze]

JBL Tune 500BT: Nejlepší sluchátka přes hlavu do 1 000 Kč! [recenze]

JBL Tune 500BT jsou jedny z nejoblíbenějších sluchátek poslední doby. Teď jejich cena navíc padla hluboce pod 1 000 Kč a já jsem se jim podíval na zoubek.

Věnujte svým ratolestem na Den dětí dokonalý dárek!

Věnujte svým ratolestem na Den dětí dokonalý dárek!

A překvapte je něčím výjimečným!

AKCE: Oslavte Světový den her s 15% slevou na JBL

AKCE: Oslavte Světový den her s 15% slevou na JBL

Na herní sérii JBL Quantum získáte 15% slevu po využití kódu JBL15 do 30.5.2021