Huramobil

Huramobil funguje nejen jako internetový prodej mobilů. Značka není na trhu žádným nováčkem. Založena byla roku 1997 a z původního kamenného obchodu se vypracovala až na úspěšný eshop. Kromě mobilních telefonů a tabletů v Huramobilu najdete i další elektro zboží včetně příslušenství, všechno těch nejznámějších světových značek, které by vám neměly chybět. Obchod se na internetu těší velké oblibě, zákazníci se k nám rádi vrací nejen díky profesionálnímu přístupu a kvalitnímu zboží. Garantujeme navíc rychlý dovoz zboží, dobrou cenu a spolehlivost.

Nabídka internetového obchodu Huramobil je opravdu široká a vybere si zde naprosto každý, kdo potřebuje novou elektroniku nebo elektronické vybavení do domácnosti (elektrické zubní kartáčky, osobní váhy, dětské chůvičky, kamery do auta). V nabídce se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny. V široké nabídce tak najdete například mobily, tablety, produkty značky Samsung, audio, video, příslušenství (dokovací stanice, klávesnice, mikrofony, bluetooth reproduktory), produkty typu smart, dále použité zboží nebo zboží z výprodeje. U posledních dvou jsou ceny samozřejmě mnohem nižší, což ovšem neznamená úplně zlou kvalitu. Huramobil myslí opravdu na všechno a každý uživatel zde uspokojí své potřeby. Stránky jsou přehledně vytvořené.

Huramobil najdete i na sociálních sítích, kde se dozvíte vše o mobilech. Majitel Petr Hudec dobře ví, že je potřeba jít s dobou a rozhodl se rozjet, dnes již jeden z nejúspěšnějších, YouTube kanálů, který je zaměřený na recenze telefonů, gadgetů, příslušenství a nebojí se říct bez okolků, když se mu něco nelíbí. Na Instagramu najdete řadu produktových fotografií a stories ze zákulísí. Fórky, aktuality a slevové kódy, soutěže objevíte na Facebooku a glosy na Twitteru

HURAMOBIL najdete v těchto kategoriích

Články

MOBIL ROKU 2022: Vyhlášení vítězů

MOBIL ROKU 2022: Vyhlášení vítězů

Vítám vás u vyhlášení MOBILU ROKU 2022. Vyhlášení nejlepších mobilních telefonů, které se v roce představily a také, což je neméně důležité, se hlavně dostaly na náš trh. Pochopitelně doba je těžká nejen pro každého z nás, ale i pro výrobce, kteří se stále potýkají s důsledkem pandemie a s tím rostoucích nákladů, a tak se nabídka pomalu zužuje a zužuje. Náklady ovšem rostou všem a je tedy na každém výrobci, jak se s nastalou situací vypořádal a jaké telefony nám představil.

Prodloužená vánoční lhůta vrácení zboží až do 6. 1. 2023

Prodloužená vánoční lhůta vrácení zboží až do 6. 1. 2023

Pokud pod stromeček dostanete třeba stejný dárek dvakrát, budete mít dost času na vrácení.

BLACK FRIDAY pro nedočkavé | Slevy až 70 %

BLACK FRIDAY pro nedočkavé | Slevy až 70 %

Milí Huramobiláci, na našem e-shopu právě vypukl Black Friday. A to znamená jediné. Největší slevy roku jsou tu. Žhavé produkty a bestsellery za zlomek ceny na vás už čekají. Tak na nic nečekejte a vybírejte! A nezapomeňte přihodit i nějaký ten dárek pod vánoční stromek. Ať máte letos náskok. Každý den přidáváme nové slevy. Vyplatí se nabídku pravidelně sledovat, ať o žádnou skvělou slevu nepřijdete.

Hledáme parťáka na pozici: SPECIALISTA PRODEJE - PRAHA

Hledáme parťáka na pozici: SPECIALISTA PRODEJE - PRAHA

Baví tě prostředí e-commerce? Vstup s námi do světa technologií. Budeš mít na starosti komunikaci se zákazníky, zjišťování jejich potřeb, doporučování vhodných řešení a pohraješ si s nejnovějšími mobilními telefony, tablety, drony a další sexy elektronikou.

Recenze Xiaomi 12X: Zájemci o kompaktní telefony, zbystřete!

Recenze Xiaomi 12X: Zájemci o kompaktní telefony, zbystřete!

Když jste se tak jeden rok či dva zpátky podívali kolem sebe, neměli jste šanci sehnat u drtivé většiny výrobců kompaktní telefon. Vlastně i nejmenší „Sko“ od Samsungu neustále rostlo od Galaxy S9 na rozměrech a zastavilo se to až u loňského modelu Galaxy S21. U Apple iPhonu SE snad ani nepočítám a s kompaktním iPhonem mini jsme se rozloučili loňským modelem. U čínských výrobců jste pak neměli šanci sehnat něco kompaktnějšího prakticky vůbec, ale pomalu a jistě se začíná blýskat na lepší časy. Dnešní Xiaomi 12X je tak zástupcem kompaktnější řady telefonů a i když má displej pořád o velikosti 6,3“, spolehněte se, že vám velikost v dnešní době všech „pádel“ bude připadat skoro jak takový iPhone 12 mini.

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.