Vážení zákazníci, dne 28.9. máme zavřeno. Těšíme se na Vás 29.9.2022. Huramobil

Huramobil

Huramobil funguje nejen jako internetový prodej mobilů. Značka není na trhu žádným nováčkem. Založena byla roku 1997 a z původního kamenného obchodu se vypracovala až na úspěšný eshop. Kromě mobilních telefonů a tabletů v Huramobilu najdete i další elektro zboží včetně příslušenství, všechno těch nejznámějších světových značek, které by vám neměly chybět. Obchod se na internetu těší velké oblibě, zákazníci se k nám rádi vrací nejen díky profesionálnímu přístupu a kvalitnímu zboží. Garantujeme navíc rychlý dovoz zboží, dobrou cenu a spolehlivost.

Nabídka internetového obchodu Huramobil je opravdu široká a vybere si zde naprosto každý, kdo potřebuje novou elektroniku nebo elektronické vybavení do domácnosti (elektrické zubní kartáčky, osobní váhy, dětské chůvičky, kamery do auta). V nabídce se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny. V široké nabídce tak najdete například mobily, tablety, produkty značky Samsung, audio, video, příslušenství (dokovací stanice, klávesnice, mikrofony, bluetooth reproduktory), produkty typu smart, dále použité zboží nebo zboží z výprodeje. U posledních dvou jsou ceny samozřejmě mnohem nižší, což ovšem neznamená úplně zlou kvalitu. Huramobil myslí opravdu na všechno a každý uživatel zde uspokojí své potřeby. Stránky jsou přehledně vytvořené.

Huramobil najdete i na sociálních sítích, kde se dozvíte vše o mobilech. Majitel Petr Hudec dobře ví, že je potřeba jít s dobou a rozhodl se rozjet, dnes již jeden z nejúspěšnějších, YouTube kanálů, který je zaměřený na recenze telefonů, gadgetů, příslušenství a nebojí se říct bez okolků, když se mu něco nelíbí. Na Instagramu najdete řadu produktových fotografií a stories ze zákulísí. Fórky, aktuality a slevové kódy, soutěže objevíte na Facebooku a glosy na Twitteru

HURAMOBIL najdete v těchto kategoriích

Články

Recenze Xiaomi 12X: Zájemci o kompaktní telefony, zbystřete!

Recenze Xiaomi 12X: Zájemci o kompaktní telefony, zbystřete!

Když jste se tak jeden rok či dva zpátky podívali kolem sebe, neměli jste šanci sehnat u drtivé většiny výrobců kompaktní telefon. Vlastně i nejmenší „Sko“ od Samsungu neustále rostlo od Galaxy S9 na rozměrech a zastavilo se to až u loňského modelu Galaxy S21. U Apple iPhonu SE snad ani nepočítám a s kompaktním iPhonem mini jsme se rozloučili loňským modelem. U čínských výrobců jste pak neměli šanci sehnat něco kompaktnějšího prakticky vůbec, ale pomalu a jistě se začíná blýskat na lepší časy. Dnešní Xiaomi 12X je tak zástupcem kompaktnější řady telefonů a i když má displej pořád o velikosti 6,3“, spolehněte se, že vám velikost v dnešní době všech „pádel“ bude připadat skoro jak takový iPhone 12 mini.

Hledáme parťáka na pozici: PRODUCT MANAGER

Hledáme parťáka na pozici: PRODUCT MANAGER

Baví tě prostředí e-commerce? Vstup s námi do světa technologií. Budeš hledat nejlepší nákupní ceny, vyjednávat podmínky s dodavateli a partnery a budeš spolupracovat s ostatními kolegy. Očekáváme osobnostní vyzrálost s chutí pochopit práci u nás a schopnost řídit business přes čísla. Product Manager je zodpovědný za prodejní výsledky svěřeného portfolia v ČR.

S kódem„SLEVA20“ ušetříte až tisíce za příslušenství

S kódem„SLEVA20“ ušetříte až tisíce za příslušenství

V rámci nákupní akce „SLEVA20“ máte možnost od 25. 10. 2019 do 15. 11. 2019 zakoupit příslušenství na mobilní telefony o 20% levněji. Slevu lze uplatnit při předložení kuponu na prodejně, nebo vložením promo kódu do objednávky u nás na webu.

Recenze Samsung Galaxy A80: Je libo otočný foťák?

Recenze Samsung Galaxy A80: Je libo otočný foťák?

Ahoj, Petr Hudec, vítám vás u dalšího videa. Modelová řada A pro letošní rok se nám začíná pomalu uzavírat a po A70, která dorazila před létem držím dnes v ruce model A80, který právě vstupuje na český trh a vás určitě zajímá, jestli za to tenhle inovativní kousek stojí.

Recenze Sony Xperia 1: 4K OLED displej, který vyrazí dech

Recenze Sony Xperia 1: 4K OLED displej, který vyrazí dech

Značka Sony vyrábí mobilní telefony od nepaměti. Zažívala svá skvělá období, které vystřídaly ovšem dost hubené roky. Trend se začal nedávno pomaličku obracet s novou řadou vlajkových Xperií, které ovšem vždy narazily na zbytečně vysokou cenu. Jak na tom bude letošní Xperia 1, jejíž cena je rozhodně opět ambiciózní? Něco mi říká, že  tento telefon si pozornost rozhodně zaslouží. 

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.