Rychlé doručení | Doprava zdarma při objednávce nad 5 000 Kč | Nevhodné vánoční dárky můžete vrátit až do 6.1.2023

ASUS

ASUSTeK Computer Inc., známější pod zkratkou ASUS byl založen roku 1989 v Číně. Společnost tehdy začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci. Dnes patří mezi přední technologické společnosti, vyrábějící počítače, monitory, tablety, notebooky, smartphony, sluchátka, klávesnice, myši, kabely, grafické i zvukové karty, optické mechaniky, dokovací stanice a síťové prvky jako jsou Asus router, herní WiFi routery, ADSL, VDSL modemy, ale i širokou nabídku nejrůznějšího příslušenství jako jsou brašny, pouzdra nebo batohy.

Produkty společnosti Asus v sobě kombinují příznivou cenu a vysokou kvalitu.

V nabídce je i mnoho skvělých smartphonů. Mimořádně chytrý telefon Asus ZenFone kombinuje stylový design s nejnovějšími a nejvýkonnějšími komponenty i softwarem, umožňující třeba plynulé hraní her. Pokud je pro vás prioritou kvalita fotografií, Asus ZenFone Zoom nebo ZenFone Selfie zvládne zachytit bez problémů všechny vaše zážitky. Herní telefon Asus ROG Phone s vysoce výkonným procesorem nabízí responzivní a extrémně rychlý displej s nepřekonatelnou věrností zobrazení. Toto si můžete užít v provedení orientovaném i na šířku. Nejnáročnější uživatele potom osloví nejvybavenější a nejvýkonnější řada smartphonů Asus ZenFone 4. 


Články

TOP 5 mobilů do 20 000 Kč [Vánoce 2022]

TOP 5 mobilů do 20 000 Kč [Vánoce 2022]

Dnes jdeme do finále uceleného výběru mobilů do určité částky, ale nebojte, ještě vás čekají výběry a to nejlepší z Black Friday nabídek, nejlepší sluchátka, gadgety, tipy na vánoční dárky. Pokud tedy hledáte inspiraci, nezapomeňte náš blog navštěvovat pravidelně, abyste o žádné další články nepřišli.

TOP 5 mobilů do 12 000 Kč [Vánoce 2022]

TOP 5 mobilů do 12 000 Kč [Vánoce 2022]

Vítám vás u dalšího dílu seriálu TOP 5 telefonů. Máme za sebou díly do 3 000 Kč, 5 000 Kč, 7 000 Kč, 10 000 Kč a dnes nazrál čas se podívat dál do toho nejlepšího, jaké možnosti se nabízejí do 12 tisíc korun.

5 TIPŮ proč vyměnit váš router a jak rychlá je Wi-Fi 6E na ASUS ROG Rapture GT-AXE11000?

5 TIPŮ proč vyměnit váš router a jak rychlá je Wi-Fi 6E na ASUS ROG Rapture GT-AXE11000?

Mobilní telefon, počítač, tablet, chytrá žárovka, lednička, televize. Všechny uvedené produkty a spoustu dalšího je dnes připojeno k internetu. Když si ovšem takovou věc kupujeme, pochopitelně spousta z nás chce vždy ideálně nejlepší poměr ceny a výkonu nebo to nejlepší, co se aktuálně nabízí. Nicméně k čemu vám je nejnovější iPhone, ROG Phone, televize za stovky tisíc, když máte doma jedno jediné staré zařízení, které mají všichni většinou sklony opomíjet.

Asus Zenfone 9 si vás získá kompaktností a nadupaným výkonem | Předprodej s dárky za 2 390 Kč se obzvlášť vyplatí

Asus Zenfone 9 si vás získá kompaktností a nadupaným výkonem | Předprodej s dárky za 2 390 Kč se obzvlášť vyplatí

Také v letošním roce tchajwanský Asus vsadil na kompaktnost a před malou chvílí oficiálně uvedl nový vlajkový smartphone Asus Zenfone 9. Díky 5,9palcovému displeji se řadí mezi ty nejmenší přístroje na trhu. Telefon nabízí špičkovou výbavu, nejsilnější možný procesor, nové barevné varianty a právem mu přísluší titul - Jeden z nejlepších malých telefonů s Androidem. S novinkou se počítá i na českém trhu a předprodej s řadou dárků u nás startuje již dnešním dnem.

Nenechte si ujít představení kompaktního krále Zenfone 9

Nenechte si ujít představení kompaktního krále Zenfone 9

Představení prémiového smartphonu Zenfone 9 je za dveřmi a už ve čtvrtek 28. května 2022 od 14:50 našeho času spustíme s Petrem Hudcem a Michalem Šrajerem živě komentovaný HURASTREAM, přímý přenos i s hostem, zástupcem ASUS Česká republika!

Hodnotit tento produkt

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@huramobil.cz.

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z HURAMOBILU V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.